Prijava

У чему се огледа моја скептичност? У томе што увиђам да је ово обичан јуродив? :) Волим ја културологију и проучавање народних веровања и митова, али друга је ствар тумарати по шуми и постављати замке како би се ухватила јебена Нирдала. :))

Pa zato sto si odmah bio u fazonu, ma jok nema sanse da je nacitan. evo gore post da je stigao do 4. dine na studijama latinskog.
i pusti sad ti tu pricu da je jurodiv. to smo svi shvatili. ali ja i ti se raspravljamo o njegovom obrazovanju, jel da? :)

Не, не лупа уопште. :Д Једино је на крају клипа успео да се повеже и смота мисли у једно мање-више луцидно паковање кад је рекао да треба радити оно што те чини срећним, не угрожавајући друге, јер је у томе радост. Ма колико био умоболан и ма колико му била потребна помоћ, овај човек је очигледно срећан у томе што ради.

Мислим, био срећан. Чујем му је Нирдала дошла главе. :)

a ovo za ne lupa, nisam ja mislio da Nirdala postoji i da je sve to tako, vec covek zna u svojoj glavi sta govori. znaci, ne lizgovara nasumicno gomilu nepovezanih stvari koje su nerazumljive, kao sto radi vecina ovakvih ljudi, ume lepo da se izrazi i da kaze sta misli. e sad dal se mi slazemo njega bole kurac. on ti isprico sta je imo pa ti vidi dal ces da mu se pridruzis u borbi, ako oces oces, ako neces, molim lepo :)
evo jedan bas gotvan komentar sa jutjuba:
Najviši transcendent Lovca je kad zavoli svoj plen.

Drugo, nije važno šta nas pokreće i šta nam se dešava - važno je jedino kako nas to menja. Ako je Nirdala (paradigma zla kojoj je koren u materijalnosti) od njega napravila to što jeste - plemenitog, iskrenog čoveka, izražene askeze, meni je to potpuno prihvatljivo.

Nijedan negativni komentar ne stoji.

Pa zato sto si odmah bio u fazonu, ma jok nema sanse da je nacitan. evo gore post da je stigao do 4. dine na studijama latinskog.

:B

Шта ће ми богатство и светска слава сва
Када мора умрети, лепа Нирдала
Царице Нирдало, гмижи брзо ти
Јер те моћни Орион жели убити!!

Гандор је култ! Видех га једном у граду пре пар година, нисам ни знао ко је! Авај!
Некада стварно помислим да смо ми сви луди, а да је Гандор оваплоћење Логоса Битка. Покој му вечан!

Гандор - српски фишер кинг. Могао си га видети најпре у Г. Милановцу.

Seljacina bez pola zuba? Daj ne transferisite mbla, Bosko Drljic je jebena kraljina...

Iam ja druga Gandora...on isto nije loš. Ono život mu je kontam do jaja, al mu delo škripi, dao samo jedan ispit budala.