Prijava

Dakle, kako sam naziv teme kaže, da li je? Da li ste doživeli neku nesreću, bili u bolnici zbog nečega, zamalo mreli...?
Spem je gej, trol je bi!
Ja ću prvi: U CG na moru kao klinac sam se zamalo udavio, fala Bogu bio je spasilac tu. Tad sam tek naučio da plivam i otišao sam u pm daleko od obale sa dušekom i imitirao brodolom tako što bih pao sa dušeka i plivao do njega. Jednom sam tako pao i mrtav umoran krenuo da plivam do njega i nisam mogao da ga stignem a još nisam znao da je trebalo da legnem ko čovek na leđa i kuliram dok se ne odmorim. Krenuo sam da tonem i popio sam oko par litara sveže zaslanjene morske vode dok nije došao spasilac i odneo do obale...

sijalice a nisi napisao kad je htela milka canic da te siluje!

sijalice a nisi napisao kad je htela milka canic da te siluje!

Znaš kako to ide u životu, ili jebeš ili si jeban. Meni je bulja još u devičanski čistom stanju tako da....

ситуација следећа
ја баш клинац, село, пуно људи испред куће, моји стари, девојчице. деда имо скутер, ја неам појма да возим али да би испо шмеле седнем и кренем да дајем гас у месту али одједном се откачи она доле кочница и ја кренем да летим ка каналу који је на 3, 4 метра даље, а доле дубоко баш. и одсеко се ја ал у задњем моменту се приберем и стиснем кочнице и станем. То ми је један од највећих страхова у животу.
и неколико пута су вадили гије и ножеве на мене али није била баш толика фрка да би пуцали. или нису имали муда или није ни ситуација захтевала.

Bilo je više takvih situacija, ali bih izdvojio onu iz mlađih dana sa guranjem šrafcigera u utičnicu. Izbio je poveći kuršlus, neposredno posle toga mi je delovalo smešno, ali tek sam kasnije postao svestan posledica koje je taj neuobičajeni postupak mogao da ima. Srećom pa nisam detaljnije eksperimentisao sa utičnicom.

Bilo par zaguljenih situacija, uglavnom kad sam bio klinja i uglavnom nešto u saobraćaju. Često sam eto vozio biciklom po nasipu, kilometrima bez ruku, nigde nikoga, baš retko prolaze kola, ladovina. E pa jednom mi se nekako uvrne volan taman kad se u susret zaleteo neki majmun kombijem. Tu nemam pojma kako ostado' živ, premotavao sam posle al nikako da se setim šta sam uradio, sećam se samo da se ovaj u kombiju nije ni lecnuo, nastavio ko da mu je istrčao zec.

Jednom prelazim neku bočnu ulicu a neki mamlaz čeka u njoj da se uključi na surčinski put, da li me nije video ili mu se omakla noga nemam pojma, uglavnom lik iznenada legne na gas ko sivonja i iznese me na haubi. Još je kulturno zakočio tako da sam sleteo na sred puta. Srećom ovi u obe trake prikočiše na vreme.

Sad pre par godina overi me interventna retrovizorom po ramenu, prelazim ulicu, zeleno, preko zebre, sve po propisu, ne obraćam pažnju, a ovi projuriše kroz crveno bez rotacije između mene i nekog dede sa štapom ko da im se tamo negde u pekari hladi burek. Sreća pa ih je taj đedo video i odskočio ko mladić, razguzili bi ga ko palačinku.

Bilo čupavo i kad sam sa tri-četir godine navukao sebi plastičnu kesu na glavu, već sam poplaveo kad su je probušili.

Takođe negde u to doba priigrao mi se električarski rulet pa sam gurnuo ekser u nulu na štekeru.

I kao veliko finale, u prvom razredu propadnem kroz led na kanalu gde smo se klizali, još mi pričaju da se topi i da ne idem a ja ne slušam. Izvukao me za kosu komšija koji se tu zadesio u prolazu.

Imao sam nesreću sa automatikom gde sam isekao pola lica, ali to nije bilo opasno po život. Najgora situacija koju sam imao u životu i koja je stvarno bila "za dlaku" se desila 1993. kod Banja Luke dok sam se vraćao iz Srpske u Srbiju na fakultet. Krljavi balavac me skinuo sa autobusa da me strelja jer sam rođen u Hrvatskoj, a prezime mi nije na ić pa sam mu bio "sumnjiv". Jedno pola sata je trajalo natezanje oko papira jer mu nije bilo jasno da imam propusnicu štaba brigade, a po njegovom mišljenju sam nesrbin, sve dok nije došao njegov pretpostavljeni koji poznaje moju porodicu pa ga nakrpio. Sve to vreme je autobus bio zaustavljen, a ljudi čekali razvoj situacije. Ćutali su sve do Rače...

Jednom smo brat, sestra i ja sedeli na TA peći i ja sam mnogo voleo da se igram makazicama za nokte i uzeo makazice i gurnuo u peć (sedeo sam sa strane) i spojio valjda nekako fazu i nulu i makazice ostale spržene, svi troje smo momentalno poskakali sa peći jer je krenula struja da drma...Tad zamalo ne napravih porodičnu tragediju a imao sam 3-4 godine

Jes jebeš ga, i to od 1990 - 1994.

Hmmm.. prvo da se setim mladjih dana.

Imala 6-7 godina i isla sam sa mojima na kupanje. A posto to nije bazen, vec samo izbetoniran rukavac kanala, beton je jako klizav. Ja sam to znala pa sam polako ulazila u vodu, i u tom trenutku me sestra, koja je bila u vodi, snazno povuce za ruku i ja udarim glavom o onaj beton. Posle toga se ne secam nicega.. mislila sam da cu onako onesvescena upasti u vodu i udaviti se.

Prelazim ulicu na pesackom u relativno prometnom delu grada, i sad je meni bilo zeleno.. zakoracim, kad neki manijak daje gascinu i prolece 10 cm od moje noge. Tu sam se prestravila.

Posto sam u skolu isla busom, naravno da je uvek bilo dozivljanja.. Jednom je bus isao svojom trakom, iz suprotnog smera je isao kamion sa dve prikolice.. i u jednom trenutku pocinje da ga zaobilazi sleper koji je isao iza kamiona i ide direktno na nas. Ja nemam pojma kako je on skrenuo i smotao, zaista.. Horor!

Sto se ja secam:
Kupio cale skuter i ja se nalozio da vozim i vec drugi dan od kako je kupio ja vozio putem. Izlazio sam iz neke krivine, zajebane, ne moze da se vidi da li ti sta dolazi u susret. Isao sam polako, ne volim ni sad kad sam iskusan vozac da jurim u krivinama. Kako sam izasao iz krivine vidim ide prema meni auto. Ja se iscimam i pritisnem naglo prednju kocnicu. Za malo da padnem pod kola. Ogulio sam pola m² na laktu. Bolelo u pm. Mogo sam dosta gore da prodjem.
Drugi slucaj. Prosle godine otiso sa caletom u sumu za drva za ogrev. Padne mi drvo po sred glave. Istog momenta padam na zemlju i ne mogu da ustanem. Boli, dan ti jebem, poceo sam da placem ko picka, same suze idu. Sreca, pa nista nije bilo, ni potres mozga, imam tvrdu glavudzu. Samo mi se vrtelo u glavi 3-4 dana.
Treci slucaj. Silazim nizbrdo kolima u krivini od 45 stepeni pod nagibom od isto toliko. I neki marmun odozdo sece krivinu i ide pravo u mene. Srecom, on skrene naglo i zakacimo se samo coskovima.
Zakljucak: Sere me u zajebanim situacijama.

Umal' da se udavim kad sam bio 8. razred, ili 7, ne sećam se sad. U nešto više od pola metra duboke vode. Nisam nikad ni naučio da plivam, ne znam iz kog sam se razloga plašio, uglavnom, izašao sa društvom na nekakve "rupe" gde se kopa, i odakle se vadi šljunak, i sasvim je ok tu za kupanje, uverio sam se i sam da je voda super, kao mala jezerca su. Naterali su me da uđem u vodu, i bilo je baš plitko te ja htedoh da se ispružim, a onda počnem da se davim. Nisam umeo da se ispravim uopšte (a bilo je bukvalno samo da podignem glavu, ili stanem na noge), njima bilo smešno, ne znam u kom trenutku mog kašljanja i panike skapiraše da sam prs'o i da se bukvalno davim, ali me izvadiše na vreme. I tako. Kad malo pogledam, ja bih ladno mogao i u kadi da se udavim.
E sad, nije da mi je baš život bio u opasnosti, s obzirom da je bilo ljudi oko mene, ali opet, dovoljno je zanimljivo i kretenski.

Ovo se desilo pre godinu, dve. Pričam sa drugom i ja se baš uživeo u priču, ne primećujući ništa oko sebe. Potom nailazimo na jednu uličicu prilično usku koju je trebalo da pređemo. I on me veoma jako povuče za ruku da stanem, kad brate mili prolete mercedes ko zna kojom brzinom. Spasio mi je život, da sam napravio korak dalje, pokosio bi me samo tako.

Hrvatska 91. Proleće. Mali sam bio, ali ne znam zašto to pamtim. Vraćali smo se za Beograd i na sred puta, negde između Benkovca i Gračaca, izlete lik na put sa pištoljem u ruci. Vidi Bg tablice i uperio u nas. Ćale imao pištolj, ali nije imao nameru da ga upotrebljava. Samo je usporio. Lik nam je prilazio, sa sve uperenim pištoljem, i ćale je odjednom poludeo, mene gurnuo iza sedišta, dao gas, prekrio koliko je mogao kevu i projurio pored. Sreća lik nije pripucao.

Gusti soče ćale ti je ljkra :)

Eh ja se sećam jedne situacije pre 2,3 godine kada smo ja i drug išli ulicom u kojoj je bilo dosta saobraćajnih nesreća i neko auto je dolazilo iz daljine sasvim normalno, skoro da nisam ni obraćao pažnju, i na momenat krajičkom oka skontam da se počelo krivudati po cesti 20-ak metara od nas i uhvatim šturu. Drug srećom bio na bajku pa je uspeo i on da pobegne. Auto je prošlo možda 2 metra od nas. Ni dan danas nemam pojma šta je bilo sa vozačem, samo znam da se zabio u neko drvo. Da nisam ugledao to i povikao beži, teško da bih ovo pisao sad :)

A i jednom prošle godine kad sam išao sa drugovima do jedne reke na kraju školske godine, i 'ladno mi upadne torba u vodu. Krenem da je dohvatim (inače ne znam plivati) i bilo sklisko kod jednog drveta kako je noć pre padala kiša i upadnem u reku. U 10 sekundi dotrči njih 2,3 i izvade me. Jest da sad nisam dobar sa njima nikako, ali jebiga spasili su mi život tad, sigurno bih se utopio.

I da kako sam ovo zaboravio. Prošle godine smo išli na turnir nas 5 u autu, i ja sam sedio napred sa jednim Marko (budala neviđena, vozi predobro ali voli da radi razne manevre, što nas je i umalo koštalo glave), i vozi on 150, 160 km/h komotno, bez ikakvih problema. Odjednom odluči da pretekne neki kamion smarao nas do jaja i već kreće, mislio da nije bilo nikakvog vozila sa druge strane kad ono BMW neki dolazi u susret. Reče: "Jebiga idemo" i proleti između kamiona i BMW-a oko 180 na sat. Ova trojica iza se usrali ni reči ne progovaraju a mi se smejemo, i tek posle 10 minuta smo se uozbiljili kad smo skontali šta je moglo da se desi. Jebote :)

I da, dobra, veoma dobra tema :)

Zar nije imala već slična tema? A evo je http://vukajlija.com/forum/teme/17533-imao-sam-srece
I čuveni post:

seljak veseljak

ja sam sa 7 godina pao sa 30 metara, imo sam srece jer sam to slago

Pre koju godinu sam se pošibao sa nekim likom dve ulice iznad mene jer nije hteo da pusti mog burazera (SA KOSOVA) da prođe bajkom pored njegovog dvorišta. I krenemo da se tabamo i izleće njegova baba da nas rastavlja i udarimo je slučajno obojica i krenemo da bežimo. Baba ulazi u kuću, mi stajemo kad odjednom ona izlazi sa staklenom flašom u ruci i vikne unuku: "Marko, dolazi 'vamo!" U međuvremenu su izašli njegovi matorci i burazer (pandur) i krenuli da gledaju i baba me pojuri sa sve flašom i ja krenem da bežim i baba baci flašu, pogodi me u vuglu, majku joj mrtvu jebem. Sreća pa se flaša nije razbila a mene je dobro bolela glava i uspeo sam na kraju da pobegnem. Sad prolazim pored njihove gajbe bez problema, sad mi ne mogu ništa. I da, moj brat (SA KOSOVA) je prošao i pobego ko pička...

1. Sa 4,5 godina sam uzeo neki ipsitivac, na jednom kraju je stipaljkica, koja je zicom povezana sa ispitivacem sa iglom..I ja genije stavim stipaljku na uzemljenje u stekeru, a iglu nabijem u steker...ZNam samo da sam se posle sekunde nasao na zidu iza mene..I samo iskocila sklopka koja je burazeru ugasila komp :D

2. Prosle godine..Spustam se ja niz 'Bagdalu' brdo u Krusevcu veoma strmo...I ja vozim bajk i moj drug iza mene.. vozim normalno desnom trakom, a u levoj kolona...I neki kreten krene da preticekolonu...i ja sam mozda 2 metra ispred njega zakocio naglo, drug zamalo da me pogodi otpozadi i unese u kola sva sreca da je imao disk kocnice...

Hm, zamalo da me zgaze kola jedno tri-četiri puta, poslednji put beše sada posle Zvezda-Ren. Jednom zamalo autobus.

I kao klinac sam jednom uskočio u autobus u pokretu, jest da je išao baš sporo, ali da sam kojim slučajem omašio vrata, najebao bih.

Sa nekih 5 godina sam istrčao ispod nekog sranja u luna parku, da nisam na vreme pobegao samo bi me drmnula neka klupa u glavu, ko zna šta bi bilo.

Na skijanju sam pri velikoj brzini preticao babu, ona me čula kako prolazim i uspaničeno me opizdila štapom po nogama, sleteo sam sa staze u padu i udario u zaštitnu ogradu, da je nije bilo sjebao bih se jedno 5 metara niže u ledeni potok, a ovako sam prošao bez ikakvih posledica.

Hm, pre par meseci sam kolima jedva izbegao debila koji je išao preko sto u cik cak na smederevskom putu. Sva sreća ostao sam hladan i postupio k'o profi, iako sam imao dozvolu samo tri-četiri meseca.

Jednom sam se umalo udavio sopstvenom krvlju.

:)