Prijava

Kao mali kupao sam se u reci, jedan prijatelj me je čuvao i napravio mi je bazenčić u plićaku... Dok se on zapričao sa nekim čovekom, neki degen došao, trebalo mu to kamenje iz bazenčića, i ragradio ga... Ja nisam imao ni 3 godine, nisam znao da plivam, krenula reka da me nosi, lik koji je bio zadužen za mene to video, i onako debeo trčao kao Jusein Bolt, stigao me i izvadio iz reke... Ne sećam se pričali mi! Posle je jebao mater ovome! Dal verbalno ili fizički ne znam, umro je, nije mi ispričao...

Bilo je i puno situacija u saobraćaju jer sam bio osuđen da puno putujem... U svim situacijama ja nisam vozio. Jednom lik koji je vozio kombi na ibarskoj u makazice, 100 mi, 100 ovi iz suprotnog pravca, znači za 10 cm smo se promašili... Kao mali sa ćaletom ispred nekog kamiona smo uleteli u makazice. Najsvežije skoro, kad sam išao na rafting Tarom, drug vozi 60, i u sred krivine, padala kišica ona smrdljiva, kola krenoše da zanose, idu u drugu traku, idu ka steni, on levo desno, levo desno i izvuče kola majstorski... Da je neko bio u drugoj traci, krvina, puna, ništa drugo nego pljas! U takvim situacijama svi ćute! Posle 3 km, to je bilo ispred Višegrada, jugo zveknuo u stenu. A ja sam 10 km pre toga izlazio iz kola, da slikam nešto, asfalt je bio loš, klizao sam se kao po ledu! Vrućina, kišica rominja i isparava, ulje se raspe po putu i može biti belaja!

Međutim uvek me je neka sila spasila! Skoro shvatih da to beše Rade!

Jednom sam se umalo udavio sopstvenom krvlju.

:)

Šta je tu smešno dechko?

Smešno je da sam mogao tako glupo umreti, decxko:)

Čekaj objasni otkud ta krv, šta se desilo.

Pričaću na nekom okupljanju, blamčina me je ovako:)

e..Spustam se ja niz 'Bagdalu' brdo u Krusevcu veoma strmo.

Podseti me, spuštao sam se tu bez kočnica, i dole nisam mogao da žakočim presečem onu Kosovsku, i zakucam se dole u tablu. Tad je jastrebac tu imao gradilište! Ništa mi nije bilo, asreća da nisu išla kola, Kosovskom!

jedino kad sam karo svježu udovicu, pa sam se boj'o da će naići pokojnikov brat... jebi ga, nezgodno, dva jebača, jedna cura, ođe mora doć' cenzura...

Verovatno si kao klinac sekao vene kerovima u kadi.

Sa kevom sam skoro isao kuci kolima, i u jednoj krivini slepre pretice traktor i ide ka nama, keva ode desno na 10cm od bankine, i ne nagazi manijakalno kocnicu da se vucu gume, vec majstorski jedno 2/3 da moze da upravlja, sa leve strane sleper juri, sa desne bankina, keva je maher. A jednom sam se davio u Moravi, kopao je bager, vadio pesak, i ja sam se brckao u plicaku pored, ali nekako me ponese voda i ja upadnem u rupu, jebes li mu mater kako sam izasao, znam da sam grebao i rukama i nogama.

Verovatno si kao klinac sekao vene kerovima u kadi.

Грешка, није батина у том фазону, иако воли да остави такав утисак :)

Znam ja buttinašola, više nego što on zna sebe ! On je psihopata, iako se predstavlja kao isti.

Znam ja buttinašola, više nego što on zna sebe ! On je psihopata, iako se predstavlja kao isti.

Ahah, ovo mi ide na profil! :)

Meni je bio život u opasnosti svaki put kada jebem bez kondoma. Ali ja volim da živim na ivici.

pa jeste jednom.zakacim se sa nekim likom u diskoteci pre 5-6 god.ja stajao sa ortakom i pio pice a taj lik me namerno grune laktom,i on je bio sa ortakom.i tu ja ni pet ni sest odmah sledja pesnicom u glavu.jbg popio sam neku pa ga nisam iskulirao a takve jasare treba samo iskulirati..i tu ga ja grunem pesnicom,zaleti se njegov drug,njega grunem nogom i on pade dole kad u tom trenutku ovaj zombi izvadi noz i ubode me malo u rebra pa u ruku,pa opet u ruku onda skocise jos njih 6-7 na mene on je bio u velikoj ekipi zato se tako i ponasao.ja se tu mlatio koliko sam mogao,onda sam pao i kad sam pao pomislio sam sad sam se sjebao posto sam osecao da su takvi frajeri najzustriji kad je neko nemocan.tu me jedan sutnu u glavu i padoh u nesvest,tog mog druga su isto izboli.na svu srecu preziveo sam,cak sam prosao sa laksim telesnim povredama a taj lik sigurno nece tako da prodje/nije bitno kad,za jos 10 god,20,30 ali kad ga budem uhvatio olomicu mu stanglu o glavu tako da mu ispadnu oci

Три пута ме ударио ауто. Два пута ауто исте боје на истом прелазу, трећи пут неки мерцедес на другом прелазу. Прелазио сам улицу на зелено, све по пропису, али им се журило. Срећа, ни једном нисам добио неке веће повреде, само ме одгурну, јер закоче испред.

pa pustite ljudi te semafore,sta zevate u semafore gledajte jel ima kola.ovde svakod drugog gadjala kola na semaforu.

@labokv Jebi mu majku, ponesi dve stangle i slomi mu o vugla. Najvise takve majmune mrzim.

@YeahBatch to je sad popularno medju retardima.skupi se njih 10 i uhvate da biju jednog ili dvoje njih..ja ne izazivam tuce,nikad prrvi nikog nisam napao ili tako nesto...ovom moram da se revarnsiram kad tad.nece da zna ni ko ga je bio ni zasto...ustvari on nece da bude biven nego izlomljen

Kad sam se rodio posle vrlo kratkog vremena sam pao u komu i kliničku smrt, bile dve sestre dežurne i jedna krenula kod doktora da javi da sam utrnuo a druga iz čiste zajebancije mi rokne adrenalin inekcijom u srce (a la Uma Turman u Palp Fikšnu) i da mi veštačko disanje i na neku me foru oživi. Dosta sam dugo bio u stanju kliničke smrti a posle toga 42 dana u inkubatoru jer sam rodjen sa sedam meseci. Imam valjda anđela čuvara, kasnije u životu bilo je nekih saobraćajki i izbegavanja najgoreg za dlaku i to me nije baš nešto iscimavalo previše kad prođe.