Prijava

Mozda nije tela zbog toga ti da, jbg ipak su to baba i deda..

Znam brt, cesto uz neku finu ribu ide neki pajvan glupi.

Znam brt, cesto uz neku finu ribu ide neki pajvan glupi.

Potpisujem, cist primer moja Zena i ja...

Nemoj tako :tapse po ramenu:

Naravoučenije temoa ovoga, komšija jebana ti je ćerka!

Mi smo u svađi sa dvoje i po komšija, al' mrzi me da pričam detaljno uglavnom ovaj sa kućom poviše naše je baš na krv i nož s mojim ćaletom, a ima mega slatkog sina devedeseto godište, plav i simpatičan, tj. svi su bolesno plavi i plavooki, krv im jebem arijevsku, elem imala sam običaj da ga krišom posmatram dok cepa drva bez majice.

Nije tebi uopšte loše :)) Ti plavi muškarci ili su baš lepi ili ružni, sredine nema :)

Nebitna i ja sam plav i plavook dodji kod mene sadcu drva cepam.

Ja sam odrastao u svojoj zgradi u dosta sumornoj atmosferi, čitaj, međukomšijski odnosi su uglavnom bili nikakvi što se tiče moje familije.
Tek nedavno mi je keva objasnila da su njeni roditelji, kad su se doselili, pošto su među prvima ušli u zgradu našli za shodno da se prema ostalima ponašaju arogantno i sudili su se sa kim god su stigli. Razlog: bilo im je dosadno.
Tek mi sada popravljamo tu situaciju...

Inace da ne spemujem.
Kada sam ziveo u zgradi za divno cudo imao sam do jaja komsije, svi su bili dojaja.
Svi slozni, svi ss znaju pricaju, sve..

Ali poslesnjih 5 godina pola zgrade se promenilo novi ljudi sad slabo znam koga tamo..

ja imam ekskluzivnu priliku da slušam kad komšija iznad tuče ženu, kad im vrišti derle i kad imaju 2ipo minutni seks...

i kad imaju 2ipo minutni seks...

Au, sine, taj baš ne zna da se iskontroliše.

Oh, komšije, kako s vama, a kako bez vas. :D

KOMŠIJA TO ŠTO RADIŠ NIJE BOGOUGODNO I RUŠI REPUTACIJU NAŠE ZGRADE
LEPI OĆEŠ SAD I TWOJU SESTRU DA JEBEM OVDE

КАЦЕ СВАЂАЈУ НАВИЈАЧИ УА ЗВЕЗДА УА ПАРТИЗАН ТОЕ КОМШИСКА СВАЂА ЈЕР СУ БЛИЗУ СТАДИЈОНИ ХЕ ХЕ

ja sam dobar sa komsijama
stvarno ne znam u kakvim vi spanskim serijama zivite

Dobar si, tako to tebi izgleda. Ali priseti se, zašto sklanjaju decu kad naiđeš, zašto dok prolaziš hodnikom čuješ kako se tiho (ali ne i nečujno) navlače reze, zašto ti je komšija rekao da nemaju ni šećera ni kafe - da li je slučajno da im je nestalo baš sad?
Sori zbog sneška, jbg