Prijava

Moguće je da je otišao punjač ili ulaz.

Ako se ne gasi dok je na punjaču - baterija.

Kakve sam sreće ne bi me čudilo da je i punjač i ulaz i baterija u kvaru.

Imam problem sa downlodovanjem programa... Svaki exe fajl koji skidam se pretvara u download folderu u neki Unconfirmed xxxxx.crdownload (ovo xxxx je neki broj) i izgleda kao nepoznata aplikacija jer je chrome nije skinuo do kraja (stane ne 99 %) .. Pokušao sam sa Mozilu, Ekspolerom ista situacija pa ako neko mož' da pomogne lajkovaću ga.

Probaj da obrišeš taj folder i napraviš novi. Nazoveš ga recimo Downloads, ponovo instaliraš mozilu i ostala čudesa i u njima podesiš da se sve što skineš sačuva u tom folderu.

Taj xxcrdownload u chromu je najverovatnije od nekog plug-ina koji si instalirao.
Idi u hromu na about:flags "New Downloads UI" stavi na disabled pa probaj.
Taj problem se javlja najčešće ako putanja do foldera gde treba da su downloads ne postoji, pa proveri i to, podesi ponovo.

Imam problem vec par meseci, moze biti da otkazuje graficka, al sta znam... napisacu simptome, pa ako se neko razume u to nek da neki savet :)
Kad igram zahtevnije igre(zahtevnije od karata i ostalih mini igara) desava se da mi nestane slika sa ekrana na par sekundi i da me izbaci iz igre uz komentar:display driver has stopped working and has recovered successufully... u poslednje vreme mi se to desava sve cesce, evo danas bukvalno nisam uspeo da odigram igru ni minut vec me je izbacilo.
Drugi graficki problem koji se desava je da mi iskacu neke linije i teksture na ekranu(mislim da tu pojavu zovu ''artifacts'') u igrama, cesto ume da se ukombinuje sa prvim problemom, pa da me nakon par minuta igranja sa tako bednom grafikom jos i izbaci iz igre...
Pretpostavio sam da je do drajvera, pa sam 2-3 puta instalirao poslednji drajver koji je izasao za moju graficku, ali nije pomoglo...

Koja je grafička u pitanju? Koji windows? Da li primećuješ da se greje?

Koja je grafička u pitanju? Koji windows? Da li primećuješ da se greje?

radeon 4650 hd, win 7, nisam primetio da se greje, a i merio sam temperaturu pre par meseci (i bila je normalna) kad mi je otkazivalo napajanje pa sam proveravao sve da vidim do cega je problem...

Ako nije grejanje onda je nešto do softvera.
Reci mi da li koristiš windows 7 sa ili bez Servis pack 1?
Da li si skoro rušio sistem ili imao problema sa virusima?

U crkavanju je.

Spali je u rerni, možda je spasiš. :)

Ako nije grejanje onda je nešto do softvera.
Reci mi da li koristiš windows 7 sa ili bez Servis pack 1?
Da li si skoro rušio sistem ili imao problema sa virusima?

Service pack 1.
Formatirao sam disk pre 4,5 meseci i instalirao win 7.
Od kako sam to odradio, nisam imao problema sa virusima...
inace, koristim avira free antivirus.

Spali je u rerni, možda je spasiš. :)

E bas sam danas video tu metodu na youtubu... mada sam pomalo skeptican kad je u pitanju pecenje grafickih kartica, u svakom slucaju hvala na savetu :)

E vako... Dignem danas sistem (Win 7) i nema jebenog zvuka. Prijavljuje kao da sve radi, no međutim ništa se ne čuje. Do sada je izbacivalo (ako tek prikopčam zvučnike) da kliknem jesu li front spikers il šta već), no međutim sad ne izbacuje ništa.
Evo ovdje se vidi da piči zvuk
http://www.dodaj.rs/f/i/9s/2RXNe5iT/1.png
A ovdje uopšte nema zvučnika u "ponudi" i prvi put uopšte vidim ovaj Digital Audio.
http://www.dodaj.rs/f/3A/Bi/2TSxPB7n/2.png
Zvučnici rade, kopčala sam ih na telefon.
Mislim da sam probala sve drajvere koji postoje na internetu.

Pomagajte poditno, porfavor!

Ne treba da probaš sve drajvere koji postoje, nego nađi model svoje matične ploče, idi na sajt firme koja je pravi, support-drivers-audio. 95% sam siguran da je to problem.

Реинсталирај драјвере за звук.

Normalno da ne nudi da izabereš kad nisi instalirala drajvere za zvuk pa koristi windowsove. Nije problem ni ovako da se namesti al ipak bolje da ih instaliraš, lakše je i dobro je imati ih za još neke stvari.

Ne treba da probaš sve drajvere koji postoje, nego nađi model svoje matične ploče, idi na sajt firme koja je pravi, support-drivers-audio. 95% sam siguran da je to problem.

Na Asusovoj stranici ne nude za sedmicu, čak sam probala i ostale, al neće da se instaliraju.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Odsad čim budem imala nekih problema, neću ni zere razmišljati, samo ću pitati ovdje i srediće se sve u roku od odmah.

Znači nemre se naći na Asusovoj stranici već slučajno naletjeh na neki forum i lik ostavio na skajdrajvu jebeni Sound Max bla bla bla.

Ne kontam kako je sad sam instalirao svoje, a do sad sam zilion puta dizala sistem i to nije radio. Morala sam svaki put instalirati drajvere. Aukurac. Pa dva jebena puta sam dizala sistem kontajući da se nešto ujebalo. PU!
A, naravno, ja debil, prije nekih mjesec dana obrišem te drajvere...

U svakom slučaju, fala dećki :*

Vratio mi se problem sa grafickom koji sam pominjao par postova iznad... dakle igram igru i odjednom mi nestane slika sa ekrana na par sekundi, vrati se pa posle nekoliko sekundi opet nestane i kad se vrati pojave se raznobojne linije preko celog ekrana, i tako nestane par puta i vrati se i izbaci me iz igre...

Crkava od toplote.

Verovatno postoji oštećenje na samoj kartici prouzrokovano toplotom, može da se popravi ponovnim lemljenjem memorijskih čipova čto je blaža varijanta. Ili da se duvaljkom odstrani sam grafički čip sa kartice i da se čip prekugla ispočetka al to je skuplje i košta oko 30-35 evra.
Ako imaš neku skuplju grafiku koja je pod garancijom preporučujem da je odneseš na reklamaciju, ili u servis da se prekuglavanje odradi, a ako nije skuplja od 40 evra to ti se ne isplati i vreme ti je za zamenu.

I to ti preporučujem da uradiš što pre da ne bi sjebo i matičnu ploču i monitor, onda će biti kasno.

Ok, hvala... izgleda da cu morati da stvorim neke pare za novu graficku :P