Prijava

Skoljka, skini GPU-Z.

Skoljka, skini GPU-Z.

Skinuo sam program, ali ne znam na sta da obratim paznju od podataka.
Temperatura graficke je oko 45 stepeni.
Brzina kulera 13%

Evo sad mi se ponovo cuje buka iz kucista, i gledam sta se promenilo od podataka u odnosu na ove malopre:
Temperatura i brzina kulera su isti, samo mi GPU Core Clock skocio sa 165 Mhz na 650 Mhz.

Знате ону лампицу за хард диск на компу (на кућишту или на лаптопу поред лампица за кепс лок, нум пед и тако то). Е та лампица ми светли нон-стоп кад тек укључим лаптоп и онда он закује, треба му пет минута да подигне систем и тако то. Шта да урадим, да ли је сјебан хард или шта већ?

Та лапица сија само када се врши читање или писање на хард диску. Пробај да одрадиш дефрагментацију.

А пробо сам мајку му јебем.

Пробај упалити па угасити! ако неће онда је до флет кабла хехе

Temperatura i brzina kulera su isti, samo mi GPU Core Clock skocio sa 165 Mhz na 650 Mhz.

To je normalno cim pokrenes nesto zahtevnije za iscrtavanje poput igre, a ona temperatura sto si je naveo je sasvim normalna...

Ма то се сваки пут деси кад га укључим, јебему дете.

Upalo ti seme kroz otvore kod dugmića!

To je normalno cim pokrenes nesto zahtevnije za iscrtavanje poput igre, a ona temperatura sto si je naveo je sasvim normalna...

Sad sam skapirao to, kad sam otvorio vise stvari odjednom pa je skocio core clock...
Ne znam sta bi onda mogao biti problem...mozda je ipak do napajanja, a ne znam kako to da proverim.

Evo sad mi se ponovo cuje buka iz kucista, i gledam sta se promenilo od podataka u odnosu na ove malopre:
Temperatura i brzina kulera su isti, samo mi GPU Core Clock skocio sa 165 Mhz na 650 Mhz.

jebeš ti te podatke, jel se okreće kuler na napajanju? možda ti je otišao on, pa krči ko freza,slabo radi ili ne radi uopšte. dok nisam kupio nov kuler da zamenim stari, i meni buka u sobi bila ko da freziram baštu.

Очисти напајање. Отвори лимено кућиште и очисти га од све прашине онако људски. Смањићеш буку за 50 посто, ја гарантујем.

Ok, fala, probacu.
Ali glavni problem mi nije buka iz kucista, vec to sto mi komp zabada uz krcanje iz zvucnika, pa moram da ga resetujem...ne znam dal su problemi povezani jedan s' drugim, al javljam se kad ocistim kuler, pa cemo da vidimo.

Jericho, samo da znaš, na xp-u (sp3) 64-bitni sistem može prepoznati maksimalno do 128 GB rama, ali ne postoji takva matična ploča za nas smrtnike. A Win 7 može primiti max. 192 GB rama. Kod mene je žena po profesiji arhitetka i na desktopu ima 16 GB rama DDR3; 64-bitni Win 7 troši bar 8 GB kad nešto zahtjevno radi (a koristi ovo: Maya, CAD, CATIA, 3ds Max, Softimage, Rhinoceros 3D, Realflow, Terragen itd.) Još ako uporedo radi više poslova odjednom....eh....

E ovako, krešuje mi Opera stalno. Izbacuje mi neki Error i samo "send" i "dont send" mogućnosti i javlja mi da mora da se restartuje. Ja je obrišem i opet instaliram i ono isto. Da li neko zna šta bi moglo da bude u pitanju? Koristim Operu već jedno godinu i po dana, i sad me mnogo nervira što moram da se prebacujem na drugi brauzer.

Мени се то дешавало са Хромом... Не знам који му је курац био, можда флеш плејер није био добар, пробај њега да реинсталираш.

Dube, skini nešto tipa RevoUninstaler pa aninstaliraj sa tim, da ti se pobrišu i sva podešavanja koja budu sačuvana kompu, a ne samo aninstalira program pa bi trebalo da proradi. Imadoh isti problem sa Hromom.

Ja koristim "Your Uninstaller!"

E ovako, zadnja 2,3 dana imam problema sa punjenjem laptopa. Kada stavim punjač, ova lampica za bateriju blica i tako moram nekih desetak minuta da vadim i ponovo stavljam punjač sve dok ne proradi. E onda kad počne da puni čim hoću da uđem na youtube, neke igrice prestaje da puni i opet blica. U čemu je problem? Je li do punjača ili nešto drugo?