Prijava

Zato što nije isto jebati jednu ženu ceo život, i jebati mnogo žena različitih.

Jebo bih ja mnogo žena različitih, al' ne da mi žena :(

Зар је дотле дошло да нам жене бране да мећемо са стране? :)

Tuču žene po ušesima, taka vremena došla moj Tomdrile.

Углавном скрндеље и јебем, не знам за боље, сестре ми. Чак ми је и девојка полускрндељ, ал шта ћу, мени је добра. Што је најбитније, секс је врх. А да, по неким женским стандардима, вероватно сам и ја скрндељ.

Postoje dva značenja '' Jebača''.
Prvo značenje se odnosi na performanse u krevetu. Izdržljivost, organizmi đevojke mu, elongacije kurčine.
Drugo značenje predstavlja dostignuća tipa, broj izjebanih đevojaka, mjesta na kojima ih je jebo, kako ih mažnjava.
Kod prvog jebača je važnije, 'nači, imat jednu đevojku, pa drvit godinama. Drugi može bit osjetljiv k'o glejd mikro sprej, jebač je.

Ako ti preti poslednji stadijum zagorelosti, jebi, jebi šta stigneš, jebi bilo šta što je voljno da raširi nožice.

Ako imaš 15-16 godina, jebi, sve ti je oprošteno, učiš školu, pa ti niko neće zameriti.
Ako imaš 25, a jebavao si sve realno dobre, koji će ti đavo skrndelj.
Ako imaš ženu ili dugu vezu, koji će ti kurac skrndelj pored nje.
Ako si i ti skrdndelj, pa ti je ona jedina šansa da vidiš pičku, jebi.

JA JEBEM SELJANKE U GOLFU DVOJCI !!!1

Maestro, jes ti na kraju jebavo onog skrndelja? Nikad da nam odgovoriš....

Nisam onog, ali sam mnogo druge skrnelje. Od debelih devojaka, do mršavih, pa čak i one što pomalo smrde.

Ako sam pijan, sve može proći.
Sve što hoda na dve noge, i žensko je. Dakle i kokoška.

Ako sam pijan, jedino kamagra pomaže.

Маестро, и јел си јебо тог скрндеља, давно то било? Мислим због тога си отварао тему

JA VOLIM SAMO JEDNU!

nemoj me trolovati, ako pitaš ozbiljno okreni točkić na mišu ka gore pa pročitaj

Ок, боле те курци.

Ali ne u dupetu. Bitno je jebati, samo jebati, i što više jebati. Tarzani samo jebite!!!2