Prijava

Duče je veran ka pas!

Pa Mesečarki. Elem, saznao sam joj ime i prezime i našao joj fejsbuk profil haha

Е мој дуче, не, ако тролујеш, онда те боле курци али ако си озбиљан а ниси, у великом си срању и заблуди. Говори ти човек пун искуства на том плану

Ево ако не тролујеш.
http://vukajlija.com/obecao-sam-se-drugoj
Чак се и моја персона помиње, колико сам трансферисао.

Е мој дуче, не, ако тролујеш, онда те боле курци али ако си озбиљан а ниси, у великом си срању и заблуди. Говори ти човек пун искуства на том плану

Podržavam. Da l' ima išta naivnije i zelenije nego biti nekome veran ka pas?

Elem, saznao sam joj ime i prezime i našao joj fejsbuk profil haha

Браво, децхко, успео си у животу, нема шта.

Дуче, осетићеш на лицу огреботине, а и на души, само ти тако у себе. Море да разбуцаш та говна. . . Мислим Месечка, немој да ме погрешно разумеш. Бићеш пичка ко ја ако тако останеш Дуче. Ево видиш да те и на форуму шиканира. . .

Duče, sve su one kurve!! lol

Ја Дучеа шиканирам? Где то, молим те? Ее, свашта. Искључујем се ја из дискусије, само сам морала да речем Маестру оно. :)

Ne seri Duče da si stvarno u vezi sa Mesečarkom? I da si joj veran ko pas? Keve ti?

Duče
Duče je veran ka pas!

На ову констатацију си могла да му одговориш. . . ц ц ц
Да не спемујемо више.

Е мој дуче, не, ако тролујеш, онда те боле курци али ако си озбиљан а ниси, у великом си срању и заблуди. Говори ти човек пун искуства на том плану

Većini ne treba biti veran, ali ako je čovek naišao na ribu za koju misli da to zaslužuje,što da ne.

Većini ne treba biti veran, ali ako je čovek naišao na ribu za koju misli da to zaslužuje,što da ne.

Добро, јесте, тачно је, али нисам упознат са стварима овде на вукајлији, нисам био неко време ту, мешчини да су се они смували само овде на вуки. ИЗвињавајте ако грешим душу...

Većini ne treba biti veran, ali ako je čovek naišao na ribu za koju misli da to zaslužuje,što da ne.

Zato što su sve jebeno iste! Ja kad nadjem bolju ribu od sadašnje ja sadašnju ostavim, i smuvam se s boljom. Kad ta bolja nadjeg boljeg od mene ona me ostavi i smuva se s njim. I tako to ide u krug. Hvala Bogu pa sam samo dvaput bio ostavljem a ostavio 22 puta. I dok god budem takva smradina prema ribama više će me i ceniti.

Hvala Bogu pa sam samo dvaput bio ostavljem a ostavio 22 puta.

karo si 24 ribe!?

Hahahahahaha, suze frcaju same, idi u kurac, hahahaha

figurativno da, tehnički 5

figurativno da, tehnički 5

a ne no milion