Prijava

А Каизен седи на свом трону на највишем брду у селу и све посматра. Мада, чини ми се да је мало заспао. Нека радиација по селу, све се дуплира.

Čuli vamo, nemoete kod mene ljudi kumim vas bogom, idte kod manitog leprikona, kod njega je veća kuća a vi znate da đe kuća velika čeljadima nije tijesno.
Kaka si no duvan dosijo preklani valdemare, ja ga se i dalje rado sjećam baš sam bio srećan poput malog djeteta

paor koi je sanjaraio o tome da postane pagan :(
poražen sam

Леприкон можда имаде већу кућу ал' ти имаш већу авлију. А и лемаја се угњездила тамо код њега, нећ' дизађе из кућу. Каже... она ту живи сад. Нека романтика бем ли га.

To te ona mrzi što ispod tezge prodaješ pesticidi umesto seks. To svi znau. I još nemaš atest od EU. Pola tvoji otrovi zabranjeno, bre!!! A još mi reko mi oni Leprikon da ona oće da duzme tvoj poso od tebe. Sad ako on laže mene, i ja lažem tebe, ne znam.

ha! ma samo nek proba! zna ona vrlo dobro da mi je njezin muž redovna mušterija kod sonjice, sve joj ispričo šta ta gavranka drži u onaj babin sanduk što ga metila na tavan!

eh zaklani, dokon narod pa izmišlja svašta. komšija leprikon i ja smo samo dobri prijatelji, ja sam mu eto malo pomogla da se oseti dobrodošlim natrag u rodnu grudu... daleko bilo da se sa mušterijama romantiziram...!

Не знам, по село се прича друкчије.

ejh, pa selo uvek nešto priča, al ništa pametno!

њаоптјсег

Немо се вређамо. Кад се дигне кука и мотика ће видимо ко вози трактор а ко отвара капију.
Елем, куј ми ћорно попке из авлије? Морам дидем да нараним свиње.

paor koi je sanjaraio o tome da postane pagan :(
poražen sam

Grešiš, leb mu poljubim. Pagan koji živi kao paor, i pagani moraju da jedu.

lemajo, nemoj da se vredjamo, nikog ja nisam ogovarala, ali budem li te stvarno u'vatila da prodaješ nesertifikovani pesticidi, biće svašta.
Ti se drži kupleraja, ja ću otrova, i dok svaki bude gled'o svoja posla biće mir u selo.

Ono jes problematično što je ovo selendra, pa od gledanja svog posla nema ništa, pa otud nema ni mira u selu.

то се лемајић драла на прасад што сам ранио, није на мене, прокопали тунелче испод обора и уз ограду што раздваја моје и лемајино двориште почели да јој једу цвеће... ал штета је надокнађена, добила једно јање и обећала ми да следећи пут (читај, вечерас) имам прилику за џабака да пробам трисам, премијерно, са молдавкама... ЖИВЕЛА ЛЕМАЈА

Lepriju maskirana lica zapalila seno, verovatno zbog toga što se ne moli pravom Radu nego lažnom. Ljudi kažu da se čulo pojanje 'jer noć je tamna i puna jorovića'.

Ja opet pitam, kuj je službeno lice za održavanje reda i mira u ovo selo?

Ma kakav mir,kakav red ... Ovde se ne zna ko pije, a ko plaća ...

To sve ološ,to sve bagra ... Seoski djilkoši!!!

Sve bumbar do bumbara ... Jebe* mi sve ako se neću selit kod Milorada u Australiju, onomad me zvao ali ja ostao jel sam se nadao da će ovde zavladati kakav takav red, kad ono još gore.

Pa mora da bude neki ondulator i u Vukajlijincima valjad. Aj da nominujemo jednog!

Рејвенка, могу ја да ти будем швалер у тој селендри? Оно, да се кријемо по вајатима, сенима, шталама, м?

Ma kakav mir,kakav red ... Ovde se ne zna ko pije, a ko plaća ...

To sve ološ,to sve bagra ... Seoski djilkoši!!!

Sve bumbar do bumbara ... Jebemi sve ako se neću selit kod Milorada u Australiju, onomad me zvao ali ja ostao jel sam se nadao da će ovde zavladati kakav takav red, kad ono još gore.

Sve bumbar do bumbara ... Jebe mi sve ako se neću selit kod Milorada u Australiju, onomad me zvao ali ja ostao jel sam se nadao da će ovde zavladati kakav takav red, kad ono još gore.

Jebemi sve ako se neću selit kod Milorada

Jebe

Ahaha, to se zove cenzura!

Yeah, al si uporan bre.
Rizična ti je to pozicija, muž mi mlogo za'ebat čo'ek, mož' te potrefi sikirom na deset metara.

Онда ништа. :(