Prijava

Bač, malo rizika nije na odmet. Sećaš se šta je Delboj Troter govorio. :)

He who dares...

EDIT: Evo ja nominujem Brusa da bude duga ruka zakona, on je čovek poštovan u selu.

јебаћу вам све багро сељачка, камера је снимила све, само да дође неко ко се разуме у компјутере и ће да се нађе и пријави у полицију! стоко безобразна

policija? pa ti su bre najveći kriminalci i ološi u selu!!!

Mi već imamo u ovom našem selu kakav takav zakon
Sherif_Gile

роки, ти си, види се на сминку да онај што пали има цигањски тен боје кожу! срам да те буде, на суд ћемо ми!

Иселише се сви из села.

Ma otišli na njive, viš' da je krenulo lepo vreme, treba da se radi.

Jelte, ima li ovde neka usaaaaaamljena kuća za izdavanje? Oću da pobegnem od svih!

Što se mene tiče, rezo lozu. Al stvarno.

Uze mi reč iz usta gospodjica Mrs.Raven

Duvan,voće ... mora se raditi ... Nismo mi ko ovi što se bave raznim mutnim radnjama po selu ... znate Vi svi kojisu oni, da sad ne klevećem.

Nek ide njima na dušu što zaradjuju na tudju muku.

Ma neće u selu biti dosadno, samo će sva aktivnost da se premesti u polja, šumarke i voćnjake. Ako me razumete.

VanGogo, mislim da ima jedna žuta kuća tamo na kraj sela. :)

Ma neće u selu biti dosadno, samo će sva aktivnost da se premesti u polja, šumarke i voćnjake. Ako me razumete.

Не разумемо, појасни нам

Ја данас фарбао неку корпу за трактор. Офарбао сам је за гајбу пива. Боли вугла.

Не разумемо, појасни нам

Ma tebi specijalno.

Ја данас фарбао неку корпу за трактор. Офарбао сам је за гајбу пива. Боли вугла.

I kako ti je ispala posle gajbe piva?

u subotu sam kod babe rezao drva motorkom fristajl tehnikom, ne osjećam ruke sada :(

рејвенка оди вамо код мога стога сена ти покажем шо сам набавијо нови коци за парадајз. ће да га расадимо има да се црвени ко лањски

Испала к'о бомбона. :*

Fejzbuk, neka neka, vidim ja i odavde, samo ti rasadjuj, već vidim, ne da će da bude paradajs.

A ti čeljade, će ti dam dve gajbe piva da izbojadišeš prikolicu, ako ti treba pomoć, eno zovi onoj firstajl zmaja, viš' da mu ne odgovara fizikalisanje.