Prijava

Ćut bre Korle, ako ona moja amza sazna da sam kidiso na Razumenku ima da mi otfikari muda ko pevcu glavu. Jel može dve kajsije i flajka šljive?
Inače neko je opet skršio ogradu kod crkve, pop je zapretio da će da postavi minsko polje pa se vi onda parkirajte kod Svetog Petra.

Verujem da kada bi se snimala serija po bitisanju naše seoske zajednice da bi šila 'Selo gori' uzduž i popreko.

натежем бени колу од 30 кинте, псујем државу и систем и чекам пантелићев гол.

fck, pali motokultivator da idemo da singliramo naše kod Džanketa u kladionicu. Ja plaćam pivo.

Kuj je po selu pričao da sam peder?

Oca mu jebem, ko je da je!

Какви педери, нема то код нас!

Шта ће ова тема у ХУМОР лол

Vratio sam se u štalu da nahranim krave i da opkoračim Radojku.

Električare nemo da opkoračiš krave hohohoho... Hrrrrrrrrrk PU!

To mi je komšinica bem te u dupe lololo

Je lte a koga to munuo ovan u mošnice, čuo sam pred trafiku jutros?

Menščini Lazu Pintara, a možda i Jocu Marvenjaka kad je preskako tarabu.

Опа, и трафику нам довезли?

Ја сам дрвосеча , имам секиру од 30 кг ,собаљујем јагњеде и растове с лакоћом.Кући имам жену и 5 детета.Лупам с шаку о астал кад оћу да јем а женче ме покорно слуша увек.....Увече идем да поседим у кафану , рекреативно обарам руке са осталим сељацима , којекуде понеку руку и сломим , све наравно у опкладу , победа = гајба пива ....... Недељом , празницима , на весељима и сахранама сам поп ..... и кад се свети водица ...

На кога су онија праци што ме потепали паприће, мајке ви га спопандркнем?

Idi bre Mlato pa kude ti živiš? Ima i bioskop da otvore, čim ministar dođe.
Ja prasići ne držim, al znam čiji su.

Нисам видо, у центар села залазим само кад је пијац.

Кад сазнам куји ги је пустио, има моји вепар Радојица целу башту да му изака!

Nego kuj je sinoć upao u krečanu i poplašio baba Zlatanu na groblju, žena se presekla?

Nego kuj je sinoć upao u krečanu i poplašio baba Zlatanu na groblju, žena se presekla?

Onaj isti što je oblačio seks lutki venčanicu i kačio je sajlama da lebdi iznad magistralnog puta.

Inače preterah juče prasiće kod Ostružnice dok je led još debeo a onom razbojniku Miti skeledžiji sam poslao dildo s roze mašnom da malo njega turi u šlajpik. Upravo se vratih pa grejem tabane i kuvam rakiju.