Prijava

Hvala, brate rosoneri. Nači, Pantela u društvu kategorije Betovena i Šopena - kako i dolikuje legendi tipa njega :)))))

Начи за оне кои нису упућени сви да спемуемо педера типа певача методом расно. Тај дерпе је неки Михаило Тељо.

ај неко ко уме да се бакће са фотошопом и тим срањима да ми уради пантелину слику и нек га нашминка у блек фазону. Гробље и те муње, дед метал и то
Треба ми фотка ко леба!

Начи за оне кои нису упућени сви да спемуемо педера типа певача методом расно. Тај дерпе је неки Михаило Тељо.

Otpišaj na fejsbuk.

Начи користим прилику да честитам Пантели на освоеној титули са Олимпиакосом. Шаљем му честитке величине огромне. Начи да ние било Његове расности, Олимпиакос никад неби бијо првак. Начи Пантела је освојијо титулу.
Живео Пантела!

Sto ova tema nije zakljucana?

Sto ova tema nije zakljucana?

Izgubili ključ.

Brate, fora sa Pantelom je smorila jos pre pola godine, a ovo jos stoji otlkjucano.

Čim ga nadju, zaključavaju. :)

Gresis YB. Ova tema je vrlo potrebna kao izvesna crna rupa koja ce da guta sva sranja svih specijalaca i degenerika koji zalutaju na sajt. Bolje da se isprazne ovde nego da metastaziraju po sajtu.

Novi spot! Radili ortak i ja u saradnji sa velikim Chavezom :D http://vukajlija.com/recnik/autori/14064

Данас је годину дана од Пантелине прве дефке, познате РАКЉЕ. Годину дана Пантелизације, једног од највећх мимова последњих година на нашим просторима. Фазон се ево после 365 дана већ добрано истрошио јер се форсирао у пичку лепу материну. Хвала Пантела10!

Начи, од сада па надаље само кад је Пантелдан (15. септембар) да се ова тема отвара.

Mi smo svi koji smo pisali ovde kobjašnjavali sa Pantelom, sa onim slikama. To je bilo pišanje i jedino smešno u Pantelizaciji, za šta ljudi uopšte ni ne znaju.

Начи, на данашњи дан пре 34 године родијо је Пантела!
Свим Пантелиним следбеницима желим срећан Пантелдан - дан расности.

Neka Vam je srećan dan rasnosti dragi moji.

Evo da se pohvalim, jeste slikano fiksnim, ali Boze moj.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/644399_4640912749254_1484457865_n.jpg
Srecan rodjendan braticeli!