Prijava

I da, omiljena istorijska ličnost - Miloš Obrenović.

NAPOLEON JE JEDAN I JEDINI... DOBRO, MOŽE I ALEKSANDAR MAKEDONSKI, ALI I STARI GRCI KOJI SU SE BAVILI NAUKOM...

Leonardo da Vinci je jebo, do duse muskarce,

Hahahahaha,pobjeda brate.

Jebiga, covek je bio gej, ali je jedan od njavecih umova u istoriji, ako ne i najveci. Aleksandar Makedonski je isto bio gej, al je pokido pola sveta u ratovima i zgrno toliko para da je verovatno bio najbogatiji covek u istoriji.

Mehmed Pasa Sokolovic, Sveti Petar Cetinjski

Лазар и Милош.

Da li dolazimo do zaključka da je dobro biti...GEJ?

Aj mi kobjasnite kako znate da je neko ko je živeo pre šurnest godina bio gej

Jebiga, to su dva primera u celoj istoriji. Dosta je vise strejtova koji su jebali keve.
@dusan Tako svi istoricari i ostali kurci kazu.

Da li dolazimo do zaključka da je dobro biti...GEJ?

Nisam siguran a i nije tema, ali je fakat da su mnoge licnosti bile gej, pomenuti se Leonardo, Leonida, Aleksandar, kod nas KAZU da su Princ Djordje Karadjordjevic i Mihailo Pupin bili gej, pa i u vezi. Neki tvrde isto i za Slobodana Jovanovica (cika sa hiljadarke).

Џерек Карнелијан
Mehmed Pasa Sokolovic

+1

I da, omiljena istorijska ličnost - Miloš Obrenović.

Slazem se, dodao bih i Mihaila Obrenovica

Evo i ja dodajem Mikelanđela. Sad koliko je to sigurno...ne možemo znati.

E sad, pored Dušana, Nemanjići su mi generalno kul. Imam osećaj da je Stefan Nemanja bio mnogo zajeban baja.
Da Vinči je bio carina, jes' da je preteča hipstera al' bio je Jaje.
Grci su dosadni sa izuzetkom Leonide, čovek je jedan od najvećih heroja u istoriji čovečanstva. Sa 300 vojnika ostao da se kolje sa 'iljadu puta više(bar tako kaže viki, zanimao me broj), i pobio ozbiljnu količinu. Rimljani su imali go kurac od vojske u poređenju sa spartanskom, al' to je za drugu temu.
Hanibal je pošteno podjebavao rimljane, treba imati muda za to!
I Ramzes II je bio car, poživeo 90 godina i posejao negde oko sedamdesetak dece, od kojih je verovatno 70% nadživeo.
Pisaću još posle kad se setim.

EDIT: Ovo što pričate za gejove, bar za leonidu ima olakšavajućih okolnosti. Svi grci su ohrabrivani da se krljaju sa muškarcima, da ne bi mislili o ženama tokom rata. A pritom mislim da je Leonida imao decu.

Primecujem, u ovim listama nema zena...Cccc... Evo na primer, tu su:
Kneginja Milica
Ekatarina Velika
Julija Domna- kako istoricari kazu "veoma primetna" zena Septimija Severa, Karakalina majka
Julija Mamea- de facto vladar Rimskog carstva od 222 do 235 godine n.e.

Slobodana Jovanovica (cika sa hiljadarke).

Čika sa hiljadarke je Đorđe Vajfert, a Slobodan Jovanović ti je:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/16656-slobodan-jovanovic

Rimljani su imali go kurac od vojske u poređenju sa spartanskom

Sa ovim se ne bih slozio, ali kao sto kazes, to je za drugu temu

Tako svi istoricari i ostali kurci kazu.

Dozvoli da te ispravim
Tako svi gej lobisti kažu ja doduše nisam čuo da postoji knjiga "veseli drugari kroz istoriju" al izgleda da će i Tesla postati gej i to se priča,onda Hitler koji je doduše bio gej al ne u seksualnom smislu zatim Ajnštajn i ostali
Da odgovorim na temu - Dostojevski

Nisam siguran a i nije tema, ali je fakat da su mnoge licnosti bile gej, pomenuti se Leonardo, Leonida, Aleksandar, kod nas KAZU da su Princ Djordje Karadjordjevic i Mihailo Pupin bili gej, pa i u vezi. Neki tvrde isto i za Slobodana Jovanovica (cika sa hiljadarke).

E zbog ovakvih rečenica ću uvek pljuvati i ove što organizuju vesele šetnje i ove što rasturaju vesele šetnje.Ove prve jer furaju kao neku šatro ugroženost i bave se temom "gejevi kroz istoriju" što je najgnusniji oblik gej lobiranja a ove druge jer su seljaci i šta ih boli kurac dal je neko gej il ne

Čika sa hiljadarke je Đorđe Vajfert, a Slobodan Jovanović ti je:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/16656-slobodan-jovanovic

Ufff...Pardon, moja greska, zurio sam da okucam pa se malo zajebao... Hvala

Благоје Јововић и Дража Михајловић су мени омиљене историјске личности. Храбри Срби који су се борили за своју земљу никад против ње лоше ништа нису урадили патриоте за пример а и људи такође. То су били велики људи, знали су шта је част, поштење, рад, знали су да испоштују и цркву и Бога.