Prijava

Sulejman Velicanstveni, jes da je bio Turcin, al je legenda.

Благоје Јововић и Дража Михајловић су мени омиљене историјске личности. Храбри Срби који су се борили за своју земљу никад против ње лоше ништа нису урадили патриоте за пример а и људи такође. То су били велики људи, знали су шта је част, поштење, рад, знали су да испоштују и цркву и Бога.

Ne bih sad da podsticem "ideoloske razlike", ali slazem se u potpunosti. Samo bih jos dodao i Baja Stanisica, i njegovu pogibiju na Ostrogu.

Sulejman Velicanstveni, jes da je bio Turcin, al je legenda.

+ nije bitna nacionalnost, a on je vaistinu bio legenda, jos je prema nama Srbima bio Ok, koliko god je to Turcin mogao biti

Dodajem i Ce Gevaru. Ne znam da li ste komunisti ili niste, ali on je za mene legenda.

пардон написао сам МихаЈловић а треба Михаиловић.. :стид:

E zbog ovakvih rečenica ću uvek pljuvati i ove što organizuju vesele šetnje i ove što rasturaju vesele šetnje.Ove prve jer furaju kao neku šatro ugroženost i bave se temom "gejevi kroz istoriju" što je najgnusniji oblik gej lobiranja a ove druge jer su seljaci i šta ih boli kurac dal je neko gej ili ne

Zato sam velikim slovima napisao KAZU, u smislu da sam na taj podatak naisao, sad da li je istinit ili ne, ne znam, a iskreno i bas me briga koga, sta ili koliko puta su oni jebali

Srpske vojvode iz Balkanskih i Prvog svetskog rata, neko rece i Hanibal. Fidel Kastro, jes da ne volim komunjare, ali mu skidam kapu. Kad sam video koliko stotina puta su pokusali da ga ubiju, reko sam "Jebote, koji je ovo kurac?".

Dodajem i Ce Gevaru. Ne znam da li ste komunisti ili niste, ali on je za mene legenda.

Nevezano jal' sam komunista il' nisam, čovek je genijalan gerilac.
I dodajem Karađorđa na listu, on mi je favorit među ustanicima.
P.S. Još se klao i sa Šejtanom!!

хмм никад не бих могао да кажем за неког душманина да је по мени велика историјска личност, једноставно тако, националиста сам али исправни, не мрзим нације него појединце, једини изузетак су албанци и муслимани. ко мрзи мене ја мрзим њега јако просто, нема потребе да ширим мржњу, упознао сам доста хрвата који схватају рат и знају ко је шта урадио и причају о томе јако објективно њима не замерам ништа. али они индијанци што туку наше туристе тамо бих на колац набио ! комунисти су зло. небитно да ли су Срби или тибетанци индинежани каубојци.. Комунизам је чиста репресија и угњетавање.

YeahBatch, jel' si znao za podatak da je on otrsio najviše žena u istoriji?

Боље да си додао Обреновиће него Карађорђевиће.. свака част за побуну и устанак, али то је најлакше било урадити. погледај мало боље историју колико су нас карађорђевићи уназадили као државу и уопште наш национални идентите. Да наравно војводе из првог светског рата никако изоставити..

НИНО БЕЛОВ!!!1

Da. Kad budem imao vremena naći ću neki link, znam da je bio kredibilan izvor, a računao sam da je od petnaeste godine trsio dve dnevno, pa malo više.

Деспот Стефан Лазаревић- прави стереотип часног витеза из средњег века.

Onda Fidelu dupli naklon.

Боље да си додао Обреновиће него Карађорђевиће..

Delimicno se slazem, ali sad da jedne volim a druge ne, to ne mogu da kazem. To su dve dinastije, sa dva nacina "rada", Obrenovici su bili za mirno resavanje stvari, ali im mnogi zameraju da su bili "kilavi", a Karadjordjevici su opet bili zeljni da sto pre rese stvari, ali im mnogi zameraju da su srljali. Ja postujem obe dinastije.

Боље да си додао Обреновиће него Карађорђевиће.. свака част за побуну и устанак, али то је најлакше било урадити. погледај мало боље историју колико су нас карађорђевићи уназадили као државу и уопште наш национални идентите. Да наравно војводе из првог светског рата никако изоставити..

Ljigavi mi obrenovići, pogotovo Miloš.
Karađorđevići su mi pravi Kraljevi. Deluju nekako dostojanstvenije, vredniji poštovanja od Obrenovića. Al' sad sam već mnooogo subjektivan.

on otrsio najviše žena u istoriji?

Ovo me podsjeti na Pabla Eskobara.Samo što bi ih on ubijao posle ako bi viđele nešto što ne treba.

Obrenovici su se uvalicili u bulju Zapadu kao i ovi danas.