Prijava

Ima tih likova svakakvih, 95 % maže oči ljudima ali ajd da mi neko objasni šta je sa onih 5 %. I oba slučaja što sam napisao si iz prve ruke, jbt ovaj se prvi meni desio. I sad nemam logično objašnjenje za to.

Hehe, provali me čovek odma.

Na jedan od dva nacina a najbolje njihovom kombinacijom . Jedan je cekaonica i ljudi sa kojima cekas (navodno i oni dosli imaju neki problem pa ti se zale i ti njima), koji udju pre tebe i sve prenesu, ili jednostavno kod ovih modernih je i cekaonica video-ozvucena a drugi je mnogo perfidniji, i ukljucuje mrezu vracara. Jedna takva ima lokal u blizini lokala moje zene. Sad, na primer, ja ocu da idem kod neke vracare u Veliko Laole i najavim se ona normalno pita za ime i prezime i tako neke osnovne podatke, pozove ovu u KG, ako me i ne zna za nedelju dana ce da skupi dovoljno podataka i da joj prenese. Ako ne, nista od posla, ako odes na nevidjeno, medijum nije spreman ne moze danas da te primi i cao, ili te posalje za nesto i otkaci te.

Slicno kao i profi kockari u KG.:) Gube kuce, kafane, kola, MEDJUSOBNO, i ceo grad prica o tome, a u stvari njih cetiri se foliraju i cekaju da se pojavi peti ovca kome ce da sve uzmu i podele.
Opet kazem vradzbine postoje, ali da vidi ko sam i sta sam da mu banem na nevidjeno-evo mu kurac.
Bila guzva u Guci jedne godine, a meni se pripisalo katastrofa. Gde cu, ajd u jevni wc. Jedva se ja ispisah, i krenem napolje zadovoljan kad ciganka ispred "Daaaj neki dinar", ja kazem ajd bez bre, kaze ona "Raade, nemoj si taaakav Rade!"
Ja stanem reko odtkud znas kako se zovem? Kaze ona "Eeeee, sve ja znam."
Reko, znas ti moj kurac.
I odem, al razmisljam jebiga, i pita me zena, sta je bilo ja joj ispricam, ona kaze pa ja sam vikala za tobom "Rade jel si poneo pare?", jer se WC placa, a ja je nisam cuo.
Al ciganka jeste. To su te sitne pederske forice.
Samo ludaci u Bataji mogu da vide istinu:)

Axaxaxax, Zulu brate lepo je to ali nije ovo film. Ja sam kod ove žene ušao sa vrata odma jbt sa ovim ortakinjama. I da je znala da dolazi i kevu da mi je zvala i devojku opet ne bi znala neke stvari koje mi je rekla.

Pazi, nikog bilo nije sa nama osim žene mu On sa njom nije komunicirao u međuvremenu, a i da jeste, nema šta da mu kaže, niko brata malog nije ni pomeuo, nikom nije palo na pamet. To što je nama rekao nije ni naplatio, već kao uzgred, tako da neke koristi i nema. Veruj mi da sam sva logična objašnjena uzeo u obzir i nema sile. A inače taj čovek je umro pre negde čini mi se, a iz cele Srbije su išli kod njega, čak i neki moji rođaci posle. Mrzi me sad da pišem, uglavnom, svakom je u glavu rekao ono što malo ko iz njihove porodice zna, a kamo li neko nepoznat.

Axaxaxax, Zulu brate lepo je to ali nije ovo film. Ja sam kod ove žene ušao sa vrata odma jbt sa ovim ortakinjama. I da je znala da dolazi i kevu da mi je zvala i devojku opet ne bi znala neke stvari koje mi je rekla.

Isao sam i ja dvaput vozio neke curke, jednom u Laole, a drgi put u Sircu. Zenska nije htela da me primi, a muskarac je imao slozenu pricu (iz koje sam zakljucio da mu je sve istrtljala ova sto im je dala broj telefona i da radi sa njim), ali ono GLAVNO sto samo ja znam, nije imao pojma. I sve prica u nagovestajima, ti to imas , to je mnogo veliko, ali to ti ne treba... Imas i to, a ni to ti ne treba... Mnogo si se napatio, ali pobedices. Cuvaj se ZENE starije i cerke njene. Na kraju sam ja zaratio zaista sa Tastom i Svastikom, ALI sam pre i posle toga upao u sukob sa jos tri para Majka-Cerka. I da, kaze mi ti ces dogurati daleko i biti veliki covek...JA veliki covek...Axaxaxaxaxxa... Krunski dokaz da je budala.xD

Napisao sam gore, neke stvari mi servirala što bukvalno znam samo ja. Nema kako da izmuti. Mada nije ni bitno, nedaj Bože da nam zatrebaju ikad ozbiljno.

Nego pusti to Boxere u kurac, naso sam par gatara majka i cerka ciganke, kad sam drugaru krcio neki plac sto je kupio u vukojebini , BRATE ni keva nije ono losa tu negde mojih godina al cerka ima oko 18 nisam lepsu cigancicu vido U ZIVOTU. Ima i brat je tu , al dacemo mu neku kintu i platiti taksi. Ajde ja cu da dogovorim da nam gledaju u dlan, kome pogode, taj SVE placa lolo.

Može. Mada ako su ciganke SVE pogođeno neće da bude više od 20 evra axaxaxaxa

Moram priznati da je ovo jedna od jačih tema na forumu, pa reko aj da i ja napišem par čudnih stvari za koje sam siguran da nisu izmišljotine.

Elem, prva je vezana za moju majku. Kaže da je kao mala imala dosta čudne snove i mogla da, ako to tako mogu da nazovem, predoseti stvari koje će se događati. Kod nas u selu, msm mestu gde je ona kao mala živela preko puta kuće i puta bila je jedna veoma zarasla vrzina koju je bilo gotovo nemoguće iskrčiti i ona je kao mala sanjala kako ta vrzina gori i kako je pali jedan čovek obučen u vojničku uniformu, i ona ga fora pita ko je i šta je i on kaže da je Taj i Taj, ta i ta četa, taj i taj vod itd. kako to već ide. Ništa prođe to i posle par godina, dođe vreme izbora, krenu seljani da se takmiče ko će više da uradi za selo i reše da raskrče taj put. Normalno pođe radna akcija, kuke-motike, raskrčiše oni to i naravno krenu da pale to svo granje i sad kako ostaje onaj pepeo i dim, moja majka prolazila tuda i primeti da je ostao jedan spomenik koji i dan danas stoji tu, priđe ona pređe rukom, obriše malo i primeti da se naziru slova krene da čita i sve onako piše baš kao što joj je vojnik rekao... Kako? Jebem li ga... Ni ona ne zna da objasni.

Inače to selo, koje se nalazi u blizini Čačka, obiluje tako tim pričama a i samo po sebi deluje kripi. Iza te kuće koju sam i maločas pominjao ima jedna kruška, onako kriva jako čudnog oblika i stalno smo se kao klinci tripovali da neko sedi ispod. Kažu da je tu bilo tzv. "Vilino kolo" sad šta mu to dođe niko ne zna tačno da objasni, ali nas decu su uvek opominjali da ne prolazimo tuda u sumrak i kasne sate. Za tu krušku kažu da kada su Bugari krenuli da haraju i ubijaju selom, kruška bila rodilaaaa u pizdu materinu, i sad taj njihov komadant prolatio tuda i vidi krušku i kao krene da se popne da nabere i padne, slomi ruku i jedino ta naša kuća ostane čitava. I dan danas niko tu krušku ne dira, sve se oko nje promenilo samo ona stoji, a deda kaže da je nebi osekao ni za živu glavu.

Tu u blizini su ljudi svašta priviđali. Deda video svatove kako idu drumom seoskim, krenuo malo, pa video da nikog ne poznaje zastao i kune se da je video kako cela ta kolona se survava u neki jarak pored kog je mesto na kom je, kada se krene na sahranu uvek zastajala kolona sa mrtvacom.

Još jedna priča vezana je za neko drugo mesto isto tu u blizini, naime na izlasku sa seoskog puta jedan dečak je doživeo saobraćajnu nezgodu i stoji onaj spomenik krajputaš tako-zvani. U tom selu žive moje 2 tetke koje se ni jedna ni druga nisu udale iz nepoznatih razloga, završille su dobre fax-ove, imaju posalo, kintu i sve to ali se nisu udale... I sad jedna totalno random žena pričala sa mojom kevom ne znajući ni odakle je ni šta je, ni da uopšte poznaje te 2 moje tetke, i priča kako je bila kod neke gatare i ona joj kroz priču pomenula kako je jedan dečak poginuo zato što je našao neki predmet koji nije bio namenjen njemu nego nekim "sestrama iz okoline". Još što tu stvar čini i čudnijom one su kao male nalazile i neke druge predmete po dvorištu, kako zakopane tako i ostavljane na nekim raznim lokacijama... Da li ta crnojebena magija postoji ko će ga znati ali znam da dok je deda bio u bolnici u tom istom selu o kome je bilo ranije reči počela su da se u dvorištu pojavljuju jaja, odnosno mućci. I sad ja nisam imao pojma i vidim neko jaje ispred kapije i krenem onako elegantno da ga šutiram i pita me ćale kao šta ti je to, kao nije valjda opet neko ostavio jaje? i ja tek tu skapiram da se to ne događa prvi put. I on mi ispriča kako je isto pre neko bio ostavio i on podigao to sa zemlje i odneo van dvorišta i bacio, i on se kune da kada je to jaje prslo on je osetio neku mučninu i zavrtelo mu se u glavi i kako je došao kući ruka krenula naglo da mu otiče, i imao je bogami problema jedno vreme sa tim, velikih... Eto. Smorio sam možda al' baš me bole patka. :)

Koliko sam ja vido, tarifa je taksi + dve pune kese iz Maxija lolol...

Dohvatio ja motornu testeru i jebem keve nekim suvim tresnjama, kad dolazi taksi, i izlaze njih dve... Jebemtitrunje... A sa njima neka mumija ima 70 godina al lepo obucen belac, placa taksi i nosi te kese i odose u tu supu gde zive. I ja secem, kad eto ti je cigancica. "Jel moze mi da uzmemo granje?" Reko mozeeee, nosi.
Kad ona posla kurcevog brata da kupi granje. Kaze jel znas ti Murdzu sto je ubio Draska u Grosnici? To mi ujak. I ja sam bio u zatvoru pre mesec dana sam izaso, zbog Tonija pedera.
Morao sam da ga malo edukujem. Mnogo dobar decko inace, cuva sad ovom drugaru vikendicu znas kako.
Sa 20 E pokrivamo sve troskove.xD

Mr Big Shot nisi smorio, sve to tako ide. I da znas ako nadjes nesto, ne diraj rukama, necim uzmi i nosi gde se "voda vije" neki viric, vodopad mali u potoku, i kazi "Pu, pu, pu, apage u vatru, u vodu pa o tvoju glavu" i baci, idi i ne okreci se sve sto ti je taj hteo ce mu se vratiti.
I da znas, taj ko ti vraca ti mora biti PRIJATELJ. Inace ti ne bi mogao nista.

Sve je bukvalno isti, a čak i ne znam gde živi Big. Jaja, kapi krvi, svatovi, kolo, vilina korita...

Zulu može kombinacija, poteraću ja sa Kosmaja i 2 metra drva ako treba. Dogrejemo žene jbg, sevap pomoći :)

Svi su ti čarobnjaci pre radili za UDBU.
Sad isto imaju mrežu po celoj Srbiji.
To kad oni hoće nešto kao da ti pomognu pa kažu dodji za deset dana kao što pričate sigurno oni zakopaju te stvarčice, gaće i ostalo. Pa posle kao "Tu i tu imaš to".
Prc.
Zanimljive priče, ja bi posetio te babe da vidim šta će biti al da mi ne traže pare

Tokom srednje škole furao sa nekom ribom i nakon nekog vremena ponudim se ja njoj da dođe kod mene jer su moji otišli van grane na 2 dana pa eto ako hoće da "gledamo film". I dođe ti ona, tako, zajebancija, cuga, čak i neku večeru spremila i posle gledamo film i ja u napad, op, sve ide dobro ali ne da taći dole. I ja opet, ništa, opet, ništa. I ja odustanem, ona mi ga popuši, izdrkam ga dva puta i meni ok.
Opet sutradan, isto tako. Kontam ova ne da prije udaje, bataljujem. Ja se ne javljam nekih 7 dana kad eto ti nje, zove kod nje da dođem, kao njeni su u gostima pa imamo fore 2-3 sata. Ja kod nje, opet kao kod mene i poludim. Izađem napolje i skrenem iza njene kuće da pišam. Kad imam šta da vidim, Barbika sa napravljenom rupom u međunožju i ta rupa zašivena. Ja te konce sklonim i oslobodim rupu. Kad istog momenta izlazi ova cura i zove me da dođem. Čim sam ušao, gaće skinula i preguzila se preko fotelje i govori "Fak me, fak me oh". I tako nekoliko dana, nisam silazio sa nje i odlučim da onu Barbiku bacim da ne bi ko opet zašio rupu. I bacim ti ja Barbiku sa mosta kad skoro u istom momentu ona šalje poruku, ide večeras u Australiju i ne vraća se više nikako. Bio sam tužan.

АХАХХА вуду мађија џД

devojke koje puše likovima a ne daju im da ih jebu....totalna enigma za mene

E bre Makaronac, fino ti troluješ... De se seti majketi barbike sa ušivenom đanom, hahaha!