Prijava

ha, dežuram noć, sama sa 26 staraca, pevušim love me tender, a košava gekće u prozore. jeza.

kapiramo to ali ovo za kolac..to su sanse jedan u miljon..

ha, dežuram noć, sama sa 26 staraca, pevušim love me tender, a košava gekće u prozore. jeza.

gledaj neki film o zomijima

ma jok, idem da probudim nekog dementnog, da se zezamo...

Da, doktori se zaledili kad ga helikopter odvezao u bg. Jedan u milijardu fazon. Drvo mu pocepalo čmar, debelo crevo, slezinu mislim i jedan deo pluća otkinulo. milimetar pored neke aorte u vratu koja istera svu krv za minut fazon. Normalno unutrašnje krvarenje pun gas, minuti ga delili da umre. Ovo su sve sredili osim debelog creva valjda nije smela operacija da se ne zagadi, govna itd, da se ne inficira pa su povadili sve.

Kosmo, ta košava je počela da duva kod mene pre 13 sekundi

Uh, i kod mene, sve tripujem neki zvuk bušilice ili cirkulara, baš za ugođaj ove teme.

ma poobaralo neke saksije po dvorištu, zviždi... a ovi svi, ko na kurac, spavaju ko klade.

šta jebo saksije, da znaš kako zvekeće, a u kući mrtva tišina...

Znaci sutra oko 12 ce to stici kod mene... u picku materinu, mislio sam na basket da idem.

e evo stvarno sta mi je deda pricao sta se njemu desilo.najozbiljnije.on tvrdi da se to desilo, ne znam ni iz kog razloga on tvrdi tako nesto al dobro, to nikad necu da razumem.kad je bio mlad on i neki ljudi su vadili kamen iz reke da bi napravili neku stalu ili tako nesto.i kad su natovarili kamenje na volove i krenuli kuci u sumrak na pola puta svi su videli djavola.mali cicica od jednog metra obucen u belo u tom trenutku su se volovi uznemirili i svo je kamenje popadalo.ustvari ne, oni samo sto su natovarili to se desilo i svo kamenje je ponovo popadalo u reku.kazu da zle sile idu nocu oko reka.i onda se jedan od njih prekrstio i djavo je nestao ali nisu smeli da ponovo kupe kamenje iz reke jer su mislili da bi se onda neko sigurno udavio

evo kamera pokazuje pokret neki u podrumu, a dole mrkli mrak. možda ušla mačka neka...

macka se cas posla pretvori u demona

ma nema šanse da siđem, jebali vas vanzemaljci...

ahahaha, hvala što me nasmeja, bohore:-*

Jebem ti priču i love me tender, sad ne smijem u wc da odem od straha :(

ahahaha u svakom slučaju hvala. odo sad stvarno da probudim nekog...

e da moram da ispricam da sam jednom imao iskustvo vidovitosti.najozbiljnije.kao mali sam cesto bio kod babe i jedno jutro sam joj iz cista mira rekao da ce da nosi gips na ruci.ona mi je normalno rekla da nece to da se desi.narednih 4-5 dana sam joj pricao svaki dan da ce da nosi gips i plakao sam secam se da sam jednom od njene marame napravio drzac za ruku-ono sto ide oko vrata i ruke- i tako drzao svoju ruku.posle sedam dana ona je u toku noci nezgodno izvrnula ruku.bolela je ruka sutradan, posle 2 dana je otisla kod doktora i on joj rekao da mora da joj stavi ruku u gips jer je ukljestila nesto