Prijava

jebac_presretac*

Brate ti ovo sve sanjaš verovao ili ne.

Danas sam ispitivao drugove o ovim natprirodnim sranjima, ovaj jedan musliman pricao o necem paranormalnom sto se desilo kad je bio u manastiru na ekskurziji, al ne znam dal da pisem, sam sam kuci sasracu se citav.

pisi brate ali nemoj da je lazno i neka govna, imao sam tezak dan voleo bih da procitam nesto dobro..

NE SMIJE AAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAA NE SMIJE NE SMIJE!!

Evo prica ide ovako... da ako mi potraje baterija na fonu.
Ovaj lik, muslindza, Adnan, nije isao u istu osnovnu kao i ja. Moja skola je bila onako uglavnom pravoslavna, a njegova miks. Razredni im bio ateista, tj. i dalje je, pa ga bas boli kurac oce li neko da se uvrijedi ako povede muslimane u manastir ili obrnuto. Tako da su na putu od Bijelog Polja do Canja prslog, navratili u manastir Dajbabe kod Podgorice. Ne znam da li znate, ali u CG jedan od poznatijih manastira. E sad, prica ide vako... u tom manastiru postoje mosti nekog sveca valjda, ne znam kojeg, zaboravih. Ko prodje pored tih mosti, ako je gresan, zastane i ne moze da se pomeri nekoliko sekundi, zavisno od velicine grehova. Dok se "procisti". Onaj razredni prodje... i prodje, ne zastade. Vecina ovih iz odeljenja takodje. Ali ovaj moj drug i jos nekoliko njih... evo prica mog druga, citat:

prodje nadja pored onih mosti, nista ne bi, boli je tuki. A ja tebra, prilazim i ladno se prisjecam sta sam sve uradio u zivotu... pio niksicko, krao jugo tati, gadjao djecu petardama, probao i svinjsko meso... a brate samo sto se nisam usro dok dodjoh do tamo, srce ubrzano a koraci usporeni, ko na filmu jebote. I ja prolazim, samo se mislim nemoj da zastanes, nemoj da zaztanes... i ne gledam u one mosti, srce u pete a muda u stomak jebotebog. I tebra taman mislim nista, kad stadoh sam od sebe, ukopo majku! U sebi vristim jebote, ocu da bezim ne mogu, ocu da se sklonim ne mogu zakovan aukurac! Brate ne osecam nista, nista ne cujem, svijet ne postoji za mene trenutno, samo ja i ko me tero da ulazim u manastir jebo me razredni kad sam glup ko kurac da me jebo! Prodje tu, kako kazu, oko pet sekundi da sam stajao, a ja brate mislim da je dan citav prosao. Kad osetih da mogu da se pokrenem, smo uzurbano nastavih dalje, nisam se okretao... mislio sam tebra da necu spavati tu noc od straha, a ja zaspao ko beba, al zato brate se osvrcem na svaki sum tih dana, ne mogu da dodjem sebi jebote... Otad sam se malo umudio, pa me visd i nije strah takvih stvari, ali kad sam to sve prezivio i nuklearka moze tuki da mi popusi.

I to ti je to... a lik nije triper, niti je neki vernik uopste... kazu da su mu se smijali dosta zbog toga. Ja ne znam da li da mu verujem ili ne, ali stvarno je izgledao potpuno ozbiljno dok je pricao, a i drugovi njegovi kazu stvarno je zastao ispred mosti nekoliko sekundi... stajaznam, ne treba se zajebavati stime, ali svakako spavam sa cebetom preko glave veceras.

sme sig.
verujem u tebe brt. pisi

Zezno ga naš svetac jer je jeo svinjetinu.

Pozdrav Rasnee, kakva je situacija na forumu?
Jel ima objašnjavanja ili je zamrlo?

Ma bogzna sta je lik sve razmisljao tamo, imao 12 godina, nisu to neki grijehovi al ajd... mozda se i od tripa san ukocio, ko ce ga znat. Ali cinjenica je da se stvarno u tom manastiru takve stvari desavaju.

Sam se ukočio od tripa.

jugs, pakao juga... šta je sledeće

Grobs?

Па од трипа шта би било друго, а и ти остали коме се деси исто, чују за причу па падају у транс и они. То ти је ко кад некоме ретарду даш сролан чај од камилице и кажеш да је вутра а он пада у транс и почне да му се привиђа армадиљо.

Jugs me podseca na Jugoslava Petrusica.

Ovo shvatam kao kompliment.

ај не сери глупости југс

почне да му се привиђа армадиљо.

ARMADILJO

Kuj me kurac terao da se prisecam ovih stvari... evo jos jedna.
Zivio sam od 3-12 godine u Sutomoru prslom. Sad kako tamo nema zanimacija (izuzev snajperisanja picki tokom leta, ali bio sam prezelen za to), voljeli smo da pratimo one ludake i gledamo sta rade. Makar mentalno zaostalih ne fali u Sutomoru. E, za te ludake iam 2 pricice. Jedna je iz prvog lica, druga nije (logicno).
Prica 1
Bio jedan ludi Mile u Sutomoru. Nije on bio toliko lud koliko majka njegova, ali se na sve to i drogirao, pa je bas bio labilan. E mi jednog dana igramo fuce ispred skole, a bio kraj januara, al boli nas kurac, prestao malo vetar, primorje, obucemo duks i kreci. Vidimo mi mileta kako prolazi i nosi neku kamencugu, a mi onako klinci ko klinci krenemo da zajebavamo MIIIILEEEEE JEL TO NOSIS RUUUUCAAAK (inace je po legendi njegova majka ubacila kamen u lonac i zvala ga na rucak), a on nas samo pogleda i nastavi. To inace nije licilo na njega, obicno je psovao kad ga neko zajebava, a i mucao je, no nebitno sad. I kaze stefan ajmo da ga pratimo ako smijete, ja kao ajde, ova dvojica ostalih se neckali al kao podjose i oni, dupe bismo im ispomerali inace lololo
I idemo mi lagano kroz sumicu neku malu, odma pored skole, a miletu kuca bila sa druge strane, samo sto on nije isao tuda nego ulicom. Sakrijemo se mi dok on dodje, stize on sa sve onom kamencugom u narucju (ako nije imala 20kg evo brate, al sta zna ludak sta je dvaes kila lolo), i mi iza kuce tamo na prozor. Provirimo stefi i ja, ova dvojica jedno 5m iza nas, prpa. Mile brate spusti onaj kamen na sto u dnevnoj (bio okrenut ledjima naspram nas) i cujemo mi on nesto mrmlja onom kamenu, al ne cujemo sta. Brate odjednom on rukama u vazduh krene, onako dize ruke u prazno, i vidimo jasno dje su mu sake, a ono kamen poce sam da se izdize sa stola, vidimo mi sake mu u vazduhu a vidimo ivice kamena izmedju ramena i glave miletove... brate kacmo mi ufatili sturu, ova dvojica iza nas utekli odavno nego nismo ni primijetili... posle mi to pricamo, oni kao fazon fali li vama momci daska koja... i jos jedna cudna stvar, onako pomalo. Kao sto rekoh, bio kraj januara, a mi sutradan nakon ovog nemilog dogadjaja opet u sumici, (bio dud tamo, mi brali) kad ono zmijurina makar 2m, nekako sivkasta, prolazi puticem, i ode u miletovo dvoriste. Odakle zmija u januaru, mater mu jebem... eto oduzih malo ovo, pa druga prica uvece.