Prijava

A jel vi ocete prave price o duhovima ?

Išao je jednom tako jedan duh, išao on tako i išao, i najednom se spotakne i padne. I kako je rascopao glavu prilikom pada, uvideo je da uopšte nije duh.

E Kuratore, pročita li šta sam ti slao na pvt? I imaš li nekih pitanja?

A i usput da zapratim temu, gotivna je opasno.

matori, ako misliš na ono što si mi poslao pre 3 dana, odgovorio sam ti, nisi dobio?
pitanja nemam još, jer nikako da navatam drugara da odemo da kupujemo sranja.
al evo da ti zahvalim i ovde, nisam očekivao da ćeš toliko detaljno objasniti, car si.

Nemoj drugu molim te. Danas sam smarao babu da mi prica ovakve price, napricala mi sranja neka pišem noćas.

Necu drugu nezadovoljni ste. Ko da niko drugi nije izmisljao, ma idukurac. Pisi rasnee

Pa ti priznaješ da si izmislio.

Pa kad me odma napadate.

U POLA 12 IDE NEKOLIKO PRICA. PRAVE BAPSKE

Mogao si i sad napisati.

Sad učim istoriju.

Ovako ovo su više debilni ljudi, a ne duhovi al nema veze.
Pre jedno 50 godina u selu koje danas više ne postoji u Bosni bila jedna porodica bogati znači i sve imali. I bilo ih 12 u kući. 4 sina, 4 ćerke, otac i majka i baba i deda. I jedno jutro otkriju da im je neko preko noći ispleo čitav voćnjak belim koncem. Znači svako drvo je blo zavezano koncem i povezano sa drugim drvećem. Savetovali su ih da se to mora otpetljati i razvezati. Ali oni su to isekli, i sklonili. Posle 7 dana jedan sin padne sa konja i umre. Za 2 meseca deda se razboli i umre. Dodje zima i jedan od sinova se napije i smrzne se u jarku. A majka se na kraju obesila.
Ima jos jedna ali je neko izmislio.

Au tebra usrah se... star deda, smotan sin, pijan sin i majka depresivna zbog smrti sinova.