Prijava

Idi šamaraj se sa kamenom od 20 kila.

http://www.reddit.com/r/nosleep/comments/10nadn/i_am_a_grown_logical_man_crying_tears_of_horror/ prejeziva prica,ima 5,6 delova...odavno nesto bolje nisam procitao i uziveo se toliko u tekst i stvarao slike u glavi

ima da skinem ovaj tekst jer je prezanimljibvo i prejezivo,a ima jos mnogo toga neobjasnjenog...kao npr zasto i kako...i sta se desi kad uzme jebenu narandzu?...uh,vise ne gledam isto na narandze i ako mi je neko nekad ponudi shutnucu tu osobu u rebro xd...osim koleginice s posla,ona ih daje onako u kriskama,to je ok

au jbt koja dezavujcina me spicila sad ko da smo pre 5 dana(a tek danas saznajem za pvu pricu) isto ovo pisali ja i ti i scena ove njegove ribe u avionu

Dajte jos ovih prica, najbolja tema na sajtu ne sme da zamre :)

Bilo je ljeto 2003. godine
Ženio mi se rođak sa sela, pa je svadba bila ispred njegove kuće u velikom šatoru. Došli mi tokom dana, sve ok, uveče vidim neku lijepu djevojku kako me šmeka. Inače imam dioptriju u minusu, loše vidim na daljinu, ali kako sam ja skontao ona je meni glavom pokazala da idem za njom. I ona krenu iz šatora, ja sačekam nepar sekundi i krenem. Sa druge strane kuće je totalni mrak, šuma, nigdje žive duše. I idem ja, vidim nju u daljini u bijeloj suknjici kako ide u mrak. Naoštrio se ja, obrijao ga jutros, kurtoni su tu, nisam previše pijan, taman za odlične erekcije. Ulazim duboko u šumu, muzika se slabo čuje zbog udaljenosti i kotline gdje smo silazili. I ja ono kontam jebote pa gdje ideš više i kažem joj "pa stani alo hahaha". Ona nista, i jos poce da trci lagano. Ja ono hahahah i poceh da trcim i ja, pa me potkocilo kad sam hahahah radio. I dolazi do neke ko kolibe, napustene, kontam od sumara da se sklone tokom nevremena. Vidim je ulazi, kontam ova mala iskusna, ovdje joj nije prvi put. I penjem se ja, ulazim kad imam sta da vidim. Nepoznata zena, starijih godina se skinula gola i legla, centrirala picku ka meni, rutava, stomak ogroman, sise se otegle i u glavi sva propala. E kako sam ja vrisnuo, a i ona. Krenuh nazad da bjezim, usput se sudarim sa nekim likom, valjda njen jebac. I dolazim ja do satora kad ona riba sjedi za stolom, gleda me, ja blenem u nju i kontam jebem li ti majku i tebi i tvom signaliziranju. Nisam je pokupio, sjebo se, udario po Jelen pivi i rakiji, komiro se.

INAČE PRIČAO SAM SA DEVOJKOM KOJA PLAČE KRVAVE SUZE
NEVERUETE ŠTA SE DEŠAVALO

O TOME NEŠTO KASNIJE

duhovi i vanzemaljci nisu slicni..ja mogu da ispricam nesto o vanzemaljcima jer sam ih video svojim ocima.jedne letnje veceri pogledao sam u nebo da vidim da li ima oblaka i tacno iznad mene na nekih 300-400 metara video sam svemirski brod.posle 4-5 sekundi pojavio se na nebu veliki natpis-POZDRAV, zelenim slovima.mahnuo sam im i onda su otisli

Daj suze krvave, treba nesto da me prodrma.

ma ta devojka je prevarant, sigurno se namaze kesapom a ljudi misle da je krv

Ili to ili ti dozvoli da je isprebijas i jos se zasjece po unutrasnjoj strani kapka.

nije strašno ali nekako pripada ovoj temi. Sinoć mi devojka pričala, u njenom selu neka žena srednjih godina, srčani bolesnik se nikad nije udavala. I pričala komšinici kako sanjala da se udavala i celo selo je pratilo. Sutradan umre i celo selo je prati na sahrani. Lololo

To je ono nakupljanje energije, ono sranje. Nzm kako se zove. Uglavnom je tacno.

Jednom sam sanjao da je ortak okinuo ispit na nekom pitanju, koje gotovo i da ne postoji. Sanjam u fulu, čovek ostao zadnji da odgovara, sve znao do tada i ona ga kao iz zajebancije pita baš to i obori. Sutradan se sve identično desilo. Zvao me čovek prvog da mi kaže kako je okinuo i ja mu onako kul kažem na čemu je pao.

pa ja sam jednom sanjao brojeve i sva sreca da sam ih zapamtio, sutradan sam uplatio loto i dobio sam sedmicu..bili su ti brojevi koje sam sanjao