Prijava

Pa ja kao da dam žensku perspektivu, ali niko me ne konstatuje :D

Grujane više puta sam rekao da si mudar, i stojim pri tome i dalje. Znam da joj se svidjam. Znam da ona neće da prevari dečka, i rekao sam joj da poštujem to. Ali sinoć je ona to takoreći uradila. Ujutru kad sam ustao stigla mi je poruka od nje '' :* ''. Raskinuće ona s njim, vidim ja, pitanje je dana, ali taj dan mora doći što pre. Ozbiljna je priča, devojka je andjeo, i želim vezu s njom. Svetica je, verovali vi ili ne.

Си ти онај што је требао да јебе скрндеља?

Ja mislim da je taj.
Da l' ti možeš da nađeš, neku, mislim, bez komplikacija?

Znam da joj se svidjam. Znam da ona neće da prevari dečka, i rekao sam joj da poštujem to. Ali sinoć je ona to takoreći uradila. Ujutru kad sam ustao stigla mi je poruka od nje '' :*

E sad znam da zajebavaš.

Ja sam za to da otvoris jednu temu sa nazivom "Maestrovi ljubavni problemi", te jebo bi skrndelja, te zaljubio si se, sad te ova lozi... E da, i mislim da te riba zavlaci zesce, tako da nemoj mnogo da se primas, il' udri u glavu il' vataj nesto drugo. I da dodam, NIJEDNA NIJE SVETICA!

Сад је као анђео, а на прошлој теми била скрндељ. Мојне да си лицимур.

decxko idi nadji pravog skrndelja i navali u nekoj udzerici videces da je dobar trip

Hoćeš da kažem da lažem i izmišljam??!?!?!?!?

Што неко рече давно једном: ''Дошао си у легло спрдње да тражиш савет''.

Погледај реално, људе боли курац за твој проблем, само ће се спрдати.

С друге стране, капирам да тролујеш. Невероватно ми је да си толики пајсер.

Skrndelj je bio samo opcija, i nisam je jebao. Ova je druga devojka, jeste li retardirani?

Зајеби рибу онда. Наватај тог дечка, он је из Немачке.

Skrndelj je muško??!?!!!!?!? Tam tam tam taaaaaaaaam

Upravo to Culle.haha :D

Jedina stvar koja stoji na putu vaše romanse je njen dečko. Ona ne može da odluči šta će i s kim će. Kako prevagnuti na na svoju stranu?
Moj problem je 'nazovi-dečko' iz Švabije, koji u Srbiju dolazi za mesec dana, i ona nikako ne može da načini taj prelom, da ga nazove i kaže: Jebiga, daljina je učinila svoje, postoji neko drugi, bla bla bla. U fazonu žao joj lika. Pokušao sam na sve načine, uz nadljudske napore, i pričama na koje bi pala i Marijana Mateus, ali jednostavno, ona je svetica, i ne može to tek tako da uradi. Kako da jebeno završim stvar?!

Grujane više puta sam rekao da si mudar, i stojim pri tome i dalje. Znam da joj se svidjam. Znam da ona neće da prevari dečka, i rekao sam joj da poštujem to. Ali sinoć je ona to takoreći uradila. Ujutru kad sam ustao stigla mi je poruka od nje '' :* ''. Raskinuće ona s njim, vidim ja, pitanje je dana, ali taj dan mora doći što pre. Ozbiljna je priča, devojka je andjeo, i želim vezu s njom. Svetica je, verovali vi ili ne.

Брате, извини што ти ово кажем, али курац мој је она светица.
Преварила момка, и раскинуће са њим због тебе, ајде ок, и само ми речи следеће, како не очекујеш да то исто теби уради после??!!??!!!

Погледај реално, људе боли курац за твој проблем, само ће се спрдати.

A poneko će i namerno da minira kolko se može, nerast tovljenom ne veruje :)

Svejedno, ko što rekoh gore ako se lik vraća za stalno nema šanse, možda se klima al da popusti - teško.

E, sad, nakon povratka imaš šanse ako... produžetak monologa Gruje Tarota
... ako joj prizna da je tamo varao ko što sigurno jeste, švabice su to. A i Evropa ume da udari ljudima u glavu pa pod uticajem silne demokratije i razumevanja među polovima dobiju napad iskrenosti.
... ili ako je decxko postao gej, i to je jedan od hazarda produženog izleta u Evropu. Recimo da su ga navukli u neki s/m kurveraj pa nije rekao na vreme "Fluggengegeholen", dopadne se ljudima.

U oba slučaja, ako si ostao s njom u dobrim odnosima - imaš zicer.

Pre svega: Hvala ljudima koji pokušavaju da kažu nešto pametno. Troldžije, nećete jebati (mada vi to znate i bez mene)! :)
Što se tiče dečka, ne poznajem ga lično. Video sam ga na fb-u. Izbio bih ga od batina, ko 2 i 2. :) Neće ostati za stalno u Srbiji. Dodje tako 3 puta godišnje. Zna ona da je ta veza imposibl. Znam da neće mene danas sutra prevariti, jer sam ja dominantni alfa mužjak, a ne tamo neki gasterbajter.

Kakve kokoške...
Ja za ovo mojih godina nisam ovakvo većanje videla ni među ženama.

A ti, Maestro, ako će već da raskine za mesec dana, čekaj, nećeš da osediš. I ne tera te niko na post do tad, ženjen nisi, mada koga briga danas i to.
Bilo kako bilo, trol ili ne, mnogo ti bre, zabavno u životu! :))