Prijava

Rekli su da je ovo smor tema... A mene zanima koliko često čačkate nos? Kojim prstom? Šta se posle dešava sa zlatom koje ste iskopali? Da li ga katapultirate ili zalepite za tepih?

Ajde da napravimo temu ''Čačkanje nosa'' Koliko često čačkate nos? Kojim prstom to radite? Gde bacate ono što izvadite? Koga boli kurac za to.

Ja imam autorska prava na ovo, alo!

Nemaš bre, ti si trol :p

Maestro, jesi ti onaj sto je jebo skrndelj?

Ahahah, jeste, malopre se žalio kako mu se sviđa devojka koja ima dečka, bla, bla, draga saveta šta da radim i rekao mi je da otvorim ovu temu jer sam mu rekla da je tinejdžerka...

Postoje neki trenuci kad iskusni ljudi razmenjuju svoja iskustva i dele jedni drugima savete. To je bila poenta moje teme.

I sta bi sa onim skrndeljom?

Ne poznajete je ljudi, nije ona takva, majke mi, mogu da garantujem za nju.

Posle mesec dana ce da otvori temu - Sjebala me kurva, vratio se ovaj iz Nemacke, doneo joj prsten od 5000e. :))

Iskusni dečko ne bi ni postavio takvo pitanje i ne bi nikad bio u rezervi. Toliko...

Ej ovde se priča o čačkanju nosaaaaaaaaaaaa

Ahahah, jeste, malopre se žalio kako mu se sviđa devojka koja ima dečka, bla, bla, draga saveta šta da radim i rekao mi je da otvorim ovu temu jer sam mu rekla da je tinejdžerka...

Jebaću te, vrištaćeš ;)

Posle mesec dana ce da otvori temu - Sjebala me kurva, vratio se ovaj iz Nemacke, doneo joj prsten od 5000e. :))

Haha, pa realno i da otvorim tu temu za mesec dana, bar bi imalo nekog smisla, bar bi imali o čemu da pišemo ovde :) Bolje takva tema, nego ovakva.

Posle mesec dana ce da otvori temu - Sjebala me kurva, vratio se ovaj iz Nemacke, doneo joj prsten od 5000e. :))

hahahhaa

A da... Pa sta znam, volim s vremena na vreme.
E jebo te, pre neki dan krenem da brisem nos i nesto kao braon, bordo, nem pojma...
I tu se skenjam skroz, al kasnije shvatim da je to zbog udisanja neke prasine u podrumu. :)

Jebaću te, vrištaćeš ;)

Ali ja nisam skrndelj, nisam tvoj tip :D

hahaha, nije istina da volim skrdelje, to je urbana legenda! :)

Iskusni dečko ne bi ni postavio takvo pitanje i ne bi nikad bio u rezervi. Toliko...

I od iskusnog ima iskusniji. Ja nisam rezerva, ja otimam tudje ribe :D

Idi spavaj, mislim da buncaš koliko ti se spava. Možda ti u snu dođe rešenje kako smuvati sveticu koja ima dečka a ljubi se sa tobom... :*

E misliš li da pošto sam ti poslala :* to znači da ću ostaviti dečka???

ja otimam tudje ribe

Ma Rambo, izvini...

KAKANA ako imaš dečka Rambo će te mu ga oteti o.O

A od prašine hoće da pobraoni govance...