Prijava

Imam pojavu da mi se čuje pucketanje iz zvučnika kad god šaljem SMS ili dobijem SMS, ili kad zovem nekoga ili taj neko zove mene.
Da li je to normalno? Pitam pošto, jebiga, nisam mnogo upoznat sa tehnikom i svime time. :)

Normalno. Tako se kod mene i na TV-u čuje pre nego što me neko pozove i prilikom zvonjave.

Филозофе је ли ти то пеглаш народ мало :)

Zolofe sto si ckapi! :P Ololo
Zofe buraz, to je normalno, uvek kad stavis pored zvucnika ili TV-a uvek ti pucketa ili slicno kada stize poruke ili te neko zove..

Aha? Nisam znao, jebiga SMare. :)

Okej onda.

Ne mora da znači. Na mom kompu,zvučnici probijaju,kad primam SMS,pozive i to,a kod par ortaka,ništa.. Nzm do čega je to...

Е то има разлике од мреже до мреже...

Нпр код мене тј на ове звучнике не зуји кад стиже порука кад стиже на М:тел и на Теленор осим кад се баш примакне тел, али на Т-мобиле баш зуји, мајку му, убија

Meni na metar zuji, a dalje malo. Mt:s sam.

Kad zvučnici pucketaju, to audio talasi doživljavaju višestruki orgazam od naboja elektrona u sobi. Provetravaj to malo i sredi kablove po kući. Dobro bi bilo i da napišeš stanje brojila i koje ti je marke bojler. Za svaki slučaj!

Ма зависи и од звучника

Filozоf
Imam pojavu da mi se čuje pucketanje iz zvučnika kad god šaljem SMS ili dobijem SMS, ili kad zovem nekoga ili taj neko zove mene.
Da li je to normalno? Pitam pošto, jebiga, nisam mnogo upoznat sa tehnikom i svime time. :)

http://images.memegenerator.net/instances/400x/10113696.jpg
----------
Tema je u rangu neke teme koju je otvorio lik da prijavi bag zato što mu opadne prosek svaki put kad napiše novu defku.

Ne razumem se u tehniku, jebiga. Ti smeta?

Isključi fon i potopi ga u vodu sa malo jabukovog sirćeta, posle toga neće pucketati.

Emigriraj, smaraš.
Ako nemaš nešto pametno da kažeš, ne zalazi na temu.

Eto, Romeo je lepo rekao da ne mora to znači.

Pa šta ako pucketa, PUCA TI KURAC ZA PUCKETANJE ZVUČNIKA AXAXAXAXEXEXO.

Мени пуцкета тастаура врло гласно кад ме неко закоље у каунтеру. Има ли неко објашњење?

Реинсталирај кантер, јер је можда због кулера.

Мени кад стиже порука, а за компом сам, страница ми се онако ритмички скролује горе-доле, јер телефон утиче на сигнал из точкића од миша.

А? А? А? Да видиш које су то муке! А ти се жалиш на звучнике. У твоје време, ја нисам ни имао звучнике за комп!

A imao si telefon frajeru a?
Ja ne znam zašto se to desava, ali kad sam dobio komp neko je zvao na mobilni telefon fabrički nazvan 3210 i počelo to da dreči iz zvučnika. Mater me poče tući zato što je mislila da sam pokvario stvar od iljadu ipo maraka... Sreća pa je neko samo cimao na mob, da je zvao duže bi me tukla....