Prijava

Хммм да преформулишем, ако немаш ужу породицу у виду мужа и деце онда ону класичну мајка, брат идт.

Nemam klasičnu majku...moja je više onako...dadaistička...

Комп наравно, одакле ми после 500 евра за нов. А како без њега да објасним који постер није за одабране..

Понео бих књиге за школу... Да не губим време...

Понео бих књиге за школу... Да не губим време...

Свеску из мате, и ону дебелу сваштару. То је то што имам :)

Свеску из мате, и ону дебелу сваштару. То је то што имам :)

Тролујем... Немам ни то... олололо

Тролујем... Немам ни то... олололо

Мораш барем имати једну сваштару, једну свеску из озбиљног предмета и 2-3 оловке из клаџе. То је минималац

Sigurno bih ponio knjigu Uscumlica dvojku, Uscumlic 1 sam nekom posudio u maju jos ga nije vratio, ova dvica mi treba jer jos nisam polozio matematiku 2.

Osmoglasnik crkvene muzike. Pjevaju neke popine kći, diže mi se momčić kad ih slušam.

Мораш барем имати једну сваштару, једну свеску из озбиљног предмета и 2-3 оловке из клаџе. То је минималац

Цимам се, носим сваштару... Али то је све... Отишли смо од теме... ЦИТАТ ДА СЕ СЛЕПОМЕ ЗАПАЛИ КУЋА ДОК СПАВА, ВЕРОВАТНО БИ ПОГИН'О ЈЕР НЕ МОЖ' ДА ГА ПРОБУДИ НИШ' !!! Али, да случајно устанем да пишам/кењам/пијем воде и видим ватру, у ранац би' потрп'о све своје ''Светове компјутера'', ''Звездине ревије'' и ако имам времена неке драге мајице... ЦИТАТ

Ја бих едитовао листу.
Дукс, тренерку, телефон, паре, моју свеску из математике (да не паднем :Р) и Ану Карењину да читам, јербо лектира се мора прочитати, а желим да видим како скаче под воз.

сингл плочу Бобана Рајовића - Пироман

Zanimljive stvari vi posjedujete moram da kažem.
Ja bih inače uzo kremu i četku za cipele, otišao na gradski trg, i tamo bi' zarađivao za novu kuću.

Da dodam, je l vama ćeif to što morate reći da sve gori pa izgori a vi nosite, i umirete a ne umirete pa kako će neko nešto ponijeti ako umire ili ne umire? Zanimljivo.