Prijava

Fora je što je belac, i jok.

Htedoh reći u prvom delu prethodnog posta, kao da nisu hteli da ih napune ljudki.

Dobro znaj da uvek tu sam ja,
Dobro znaj da necu nikada,
Da te ostavim dok se ne pojavi,
Neka druga slicnog imena,

Zvezdo znaj da ludo volim te,
Iako si sada FMP
Nismo Dzajica vise armija,
Sad je glavni Covic legenda,

Jednog dana kada prodje sve,
Kada umres k'o i FMP
Necu plakati tvoja je navika,
Da se vratis kao utvara,

I te noci kad te sahrane,
Rakijom cu grob da zalijem,
Na novoj adresi da bi iznikla,
Neka nova zvezda crvena.

Au jebem ti dan koja glupost. Objektivno-transfercina. Kao i gusle i narikace.

Za onaj spot JNA sam npr rekao da je kulj, stvarno gledam da budem realan ali a ovo ne boh pevao nema sanse. Kao ni onu nasu obradu bajage jebenog, zajebi brate.

Ovaj Pavlović igra preko kurca, ili se bucnuo malo pa ne mož i da hoće.

Jel čakar nekad dao 20 poena dok je bio kod nas ja se nešto ne sećam lolo

Porodismo pobedu, sramotna igra u zadnjih 10 minuta. Murić nas izvukao.

koji deo u pesmi je transfer pseto? slazem se da ima x transfercina ali ne vidim sta je problem kod te...

druga strofa jebe

Cela pesma osim druge strofe u kojoj se jedino poklapa rima sa ritmom original pesme. Usiljeno suvise.

U pravu je Pseto, ova je kao ona naš pesmica što se pojavila za Jagodu, ono treći osnovne fazon.

Pricajte sta ocete, al meni prva strofa ojebala i uklapa se uz ovu vasu melodiju bez problema

Pa sve što dolazi iz vašeg svijeta ne može da bude loše. Siguran sam da ste vi guslali da bi ste kolektivno svršavali i govorili da je u duhu avangarde da se njeguje tradicija, tradicionalna avangarda!!
Da Duško na tajmautu umaže facu govnima, na sl. utakmici bi 3-4k ljudi sigurno mazalo facu govnima u znak podrške Dulu jer to je u duhu avangarde!!!!111

pa sta ocekujete od ovih pesama kad ih pisu ljudi sa IQom 85, sa 8 razreda osnovne skole, od kojih od 5. prolazili eto onako. Prosecan profil onog sto pise, prosecan profil onog sto peva.

Potpuno si u pravu!
Tako isto kad Dulo kaze jebacemo redom, mi stvarno jebemo redom.
A opet, i kad kaze necemo jebati redom, mi ne uspemo da osvojimo EL al ipak ove balkance jebemo redom

https://pbs.twimg.com/media/B8J1GSnIgAAGzoi.jpg:large

"Vi ste cak ponosni sto ste toliki olosi"

u nekom trenutku vise nije ni smesno, zao ti tog polusveta kome je jedina zivotna sreca drkanje na partizan. ne mislim na vodje navijaca nego na ove jadnike sto se pale na ovo.

al ipak ove balkance jebemo redom

ti kanda ne pratis kosarku u poslednje vreme?

E da, protiv Levskog izgleda stvarno u Areni

Tolka smo avangarda da se sprdamo sami sa sobom u areni protiv tima sa jednom pobedom u abi lololo

Celte prvo mora da vidiš da je u Srbiji polusvet svuda. Od utakmica do ministarstva. Iz dosade sam u Izvršnim odborima( upravni odbori) Golubarskog saveza, Crkve, Obdaništa, kućnog saveta, udruženja bolesnih od raka... I znaš li u čemu je razlika? -NEMA JE. SVE JE ISTO. Svi raspravljaju uglavnom o glupostima dok im srž problema po pravilu pobegne. Zato sve treba uzimati s rezervom. Dok god je ta pesmica zezanje sve je ok. Problem je kad masa krene da se poistovećuje i ponaša u skladu sa stihovima koje peva. I u jednom trenutku nečije zezanje i glupost nekom postane vodilja. E to je opasno...