Prijava

ocekuju da dodju bugari u velikom broju u beograd da gledaju kako pobedjuju partizan.

nego sega na stranu, meni je neverovatan podatak da su bugari pobedili nekog ove godine. jel znas koga?

haha, partizan junior izgubio od bugara LOL

Zamisli im face kad budu izašli u Arenu... Brat na bratka udario!

Kelte odakle ti samo ta fiks ideja da je mega partizanova filijala :)

kako da ne, nije filijala ko sto zvezdi nije bio fmp, tesite se.
zar vam nije ocigledno da tim koji ima onako pedersku roze boju, pedersko ime, pederski moto "mali veliki klub" i gubi od bugara jednostavno mora da ima neke veze sa partizanom?

PARTIZAN JE IZMET, SVE OSTALO SU SITNICE!

Kelte odakle ti samo ta fiks ideja da je mega partizanova filijala :)

Da je bio na nasoj temi napisao bi da je mega nasa filijala ne lozite se jbt

Elem, meni je blamcina ovaj voditelj sa b92 kao sto mi je i Tegi grobar bio blamcina kada nam je pokazao svoju stomacinu. Vama je tegi bio toooooo brate grobare pokazi im svima a ovaj je blamara. Toliko od mene.

ne zajebavaj pseto kad znas da sam zvezdin navijac do koske. mega je partizanova filijala i to je cinjenica.

Znam da dolazis na ove teme da pisas po svima jer se ovde masa najlakse zapali da ne kazem istroluje...dok je ovih sa ikuom 85 koje si pomenuo i treba tako

kad znas da sam zvezdin navijac do koske

Ne laži kelte kad svi znamo da navijaš za levski!

da ocu da navijam za bugare navijao bi za partizan jebote, veci su bugari od levskog.

Što se tiče ovog za tegija i ovog sa b92 blam je i jedno i drugo pseto samo što je ovo pride i rasistički

Elem, meni je blamcina ovaj voditelj sa b92 kao sto mi je i Tegi grobar bio blamcina kada nam je pokazao svoju stomacinu. Vama je tegi bio toooooo brate grobare pokazi im svima a ovaj je blamara. Toliko od mene.

Da ne pričamo o Tumbasu koji vadi mravojeda pred ne znam koliko žene i djece a oni su u fazonu. TO MIŠO POKAŽI KURČINA HAHAH KOJA SMO AVANGARDAA

Ja sad za ovu pesmu napisem da je blamicina jer realno jeste i svi misle da je to jer sam gurbet a ne znaju da sam u razgovoru sa dzonijem koji je njin rekao da je ona pesma vucic covic fmp arapi rusi pomoc drzave do jaja pesma i cak jedna od najboljih navijackih kod nas trenutno. Kao sto im je i ovaj potez sa arenom za levski vrhunski AKO napune arenu jer ce pokazati kako se navija za klub i puni arena protiv bugara jebenih a ne samo kad igra real doci cu da se slikam sa ribom jer brateeeee arenaaaaa

dusan1001

Što se tiče ovog za tegija i ovog sa b92 blam je i jedno i drugo pseto samo što je ovo pride i rasistički