Prijava

Изгледа да смо озбиљно поправили маркетинг, па сад приватне фирме налазе већи интерес да улажу у Партизан него у Звезду. И наравно да ће (поред врхунског маркетинга који је све бољи и бољи) НИС да улаже у клуб где ће да има представника у УО, пре него у неки други где газда отпушта играче како му се ћефне, па онда губи у најважнијим утакмицама због тога.

СТРУЧНОСТ ИСПРЕД ПОЛИТИКЕ!
Увек било код нас.

A covek im sukno najkulturnije, u fazonu aj radite svoj posao za pare koje vam dajemo.>
Mada ne bi me cudilo da i kod nas iskuliraju..
E dobar nadimak ovaj Ajfon, ja ga odsad tako zovem :D

Nemojte se bre loziti, kakav kurac marketing, kao da ce neko da sipa gorivo u NIS-u zbog sponzorstva KK Partizan?

Ukidanje kinte Zvezdi, uz istovremeno sponzorisanje KK Partizan, jeste politicka odluka, tj. poruka "Vucicu pederu" od Putina. Ne bi me iznenadilo i da povecaju budzet.

Najveci domet ovog Partizanovog marketinga jesu ove nove stampane majice. Pohvalno, ali to su krajnji dometi.

Mislim da je ovo "kompenzacija". Nisu teli da vam daju lovu da ne dovedete pleja da bi zvezda(kapiram da cete videti samo ovo od celog posta) uzela titulu ali sada kada je fk dao lovu i plej stigao sada cete kao dobiti pare a zvezdi ukidaju da ne bi mogli da pricate kako je zvezda favorizovana.

Ma kakvi, jebe se njima sta ko prica, da li lud si? Pa doveli Blera jebenog, a da vode racuna sta ce ko da misli i prica????????

Шта причате, бре? Маркетинг је разбио и то су у НИС-у одмах препознали.

Pa dosta je da ucutkaju dula, samim tim cuti vecina grobara. dulov glas daleko se cuje lolo

isto ko preprosle godine kad je vucic pitao: eto jel sam namestijo?

edit: ili prosle

Vid' stvarno, ja procitao samo prvu recenicu i pomislio VIDI TRUC POLUD'O, UDARILA MU ONDULATORSKA SLAVA U GLAVU.

"Obezvrijedila mi logiku, oskvrnula mi trud"

Nemam pojma ne razumem se u politiku mnogo, drzim se sporta

Jeste, grobari su besni zato sto ih Dule podbada, inace ih boli kurac za Bus Plus, skuplju struju, Blera i smanjene penzije i plate. Samo taj Dule da se utisa.

Nemoj da mi karikiras reci, pogotovo ne one gde se zajebavam

I ne podcenjuj to koliko je ser aleksu bitno da ispadne pravican. Strog ali pravican

Brate ovaj nis/gasprom je i nama sponzor pa ja sipam na omv-u, nema od te vrste marketinga ni kurac

Nama sponzor bio tojota a ortak ciganstura uzeo pasata dok je vama vw sponzor tako da ono, to je debilizam

О чему ви расправљате? Човек рекао да ће да се преговара о новим спонзорским уговорима са ФКЦЗ и ККП, само различитим речима пошто има идеју како ће да уђе у те преговоре. Па онда неки новинар стави наслов који нема везе са текстом и људи који у вестима читају само наслове то рашире по нету, па се расправља се о томе. А у суштини ништа није рекао него само поправља позицију пред преговоре.

Ја сам сипао у НИС-у, био сам веран клубу који волим. Али онда Еко уведе неке бодове, па сам добио џабе усисивач за кола, филипсов бријач и још неке ситнице. Тако да није тачно да је маркетинг дебилизам!

Pa sasvim je jasno da ce FKCZ biti suspendovana iz Evrope, opet, kao i da je upitno "Zvezdino prolece" koje im donosi titulu - koja opet ne vredi nista bez Evrope. Sve odluke za sponzorstva Gazproma su iskljucivo politicke, i nikakve veze sa marketingom nemaju.

Nik Kaner Medli e to bi bio igrac za nas!