Prijava

Nego, sta miliste o nasim sansama u EL? Bice dobro takmicenje ako se pogledaju trenutne tabele u evropskim ligama.
Mislim da top 16 ne bi trebalo da dolazi u pitanje.

Realno, zasluzili ste za ovih 4,5 godina da bar jednom imate priliku da igrate sa Partizanom u mecu sa rezultatskim znacajem.

Do sad smo vas uvek prcali u nekim finalima koja ne donose nista i u nebitnoj domacoj ligi.

Red je jednom onako iskonski da vas popisamo

Oni se kao raduju što igraju sa nama, a u stvari guza gaće žvaće.

Isto ko kad bi se Gran Kanarija, šatro, radovla što će igrati protiv Barse u plej ofu, a ne protiv npr Unikahe.

Već punoletni bez trofeja, a ništa nisu naučili.

Biće teško, biće 0:3.

Biće 1:3 dobiće jednu pa da se ponadaju

Realno, tri nula dobijamo i to prilicno ubedljivo u svakoj ponaosob.

Mislim da imamo sanse i za top 8 u EL ako Dulo zadrzi okosnicu.

Znam jednog čoeka koji jedini ne može prežaliti pobedu Budućnosti.

R A D O NJ A! hahaha

Ima noćne more od DV.

Jebote više musavaca na našoj temi nego na severnoj tribini... Likujte cigani al ću vam čestitati tek kad nas izbacite.Odnosno čestitaću FMPeu za koji navijate.
Kako sam ispizdeo. Em sam se nervirao zadnjih 3 minuta ludački em sam morao da gledam zbog jebenog geografskog položaja manastira utakmicu s jednim ciganinom i dva jebena varvara i da slušam jebenog montenegro voditelja na CG televiziji... Al da nedamo koš 3 minuta... katastrofa.

Treba još da vam skinu od penzije nije ni došlo leto a odma se ide na more :)

Dule, udavi Akojona na vreme, da izdominira do 0:3.

Biće teško, biće 0:3.

Nismo bas u nasoj klasicnoj jebackoj formi, plus je Ajfon dosao juce, tako da cemo morati da se zadovoljimo sa 1-3.

Sto se finansija tice, nadam se da ste svesni jedne stvari - ako ova radikalna govna docekaju kraj ove godine na vlasti, a ne na lomaci, savrseno ce da nam siste jajca i za FMP i za KKP i za bilo sta drugo. Ali ako se narod opameti i uradi ono sto je neizbezno i odavno vec isprovocirano, onda je dobro sto cemo sledece sezone igrati EL, sto ce covic biti u zatvoru, FMP u kupu Vojtehovski, a KKCZ valjda odledjena.

Nismo bas u nasoj klasicnoj jebackoj formi, plus je Ajfon dosao juce, tako da cemo morati da se zadovoljimo sa 1-3.

Pa nismo, i ne traba da budemo sad. Treba da budemo za 20-25 dana kad je najbitnije.
http://static.mozzartsport.com/img/news/f/2/6/14207560885481.jpg
Faca sve govori...

Nece ni coki, ni vucko, ni dinkic jebeni niti bilo koji drugi politicar IKAD biti u zatvoru , a ovi ce vladati dok ne ispune sve zadatke koje im je zapad dao, a onda ce samo da kazu "sjasite" i to je to. Doci ne neki drugi isti i krecemo jovo nanovo. ono sot je ohrabrujuce da smo mi saranili jedno 5,6 vlada i precednika a titula je samo nasa!

To ce mi bas grejati srce dok se budem klao sa jos 4 pacenika oko pola bajatog hleba iz kontejnera. Coravi nece u zatvor ako se promeni vlast, ali ako se ovde desi ono neizbezno, drzavni udar - revolucija - nazovi ga kako hoces, bogami se kicenje stabala od Terazija ne moze zavrsiti ne na Slaviji, nego ni u Malom Mokrom Lugu.
A ako ne bude revolucije, ovo ce biti apsolutno najgore mesto za zivot u univerzumu. Ne da ce biti nesto puno bolje ako je bude, ali barem malo morala i odgovornosti ce se vratiti.

I PARTIZAN NAPOKON IGRAO ZA SPRSKU KOSARKU, OBEZBEDIO SRBIJI BAR JEDNOG PREDSTAVNIKA U EL

+1

Inače, sami smo krivi za poraz, onako prokockati +7 je strašno, ali opet, onako ćoravog sudiju nisam video, da ono povlačenje mrežice ne svirne. LOL. Najbolje je bilo što je došao da pregleda snimak, pogledao nonšalantno, i pokazao ostaje trojka. LoooL. Jeste Rejnolds odradio svoj deo, ali je Planinić momački povukao mrežicu. Mada opet, sami smo krivi za poraz, da onako ništa ne uđe. E sada jedna stvar mi najviše bode oči, kao da su sudije(ABA) htele duel CZT-KKP i Bud-Ced. Realno, ovaj drugi duel je slabiji dosta, i mislim da je Cedevita skoro sigurno u finalu,

Nije mi jasno zašto se Ajfonu ne daje više da šutira u situacijiama kada uđe u seriju? Tipa veže dve trojke u 1/4 ne dobije loptu posle, u četvrtoj veže dvojku i trojku, opet isto. Valjda će to Dule iznivelisati do kraja sezone. Jedna stvar mi se čni kao moguća, a to je kombinovanje Tepić-Ajfon, gde će ovaj grbavi opet izigravati pleja.

Sve u svemu od 14 do 22 se neće gledati košarka. Biće tu svega. Od ničim izazvanih saopštenja, prozivki, medijskih špekulacija itd. A kada počnu utakmice, biće napeto do besvesti. Rezultat će biti 3:1, u to sam skoro 100% siguran. Samo ne znam za koga.
Ja se nadam za nas. :)

Inače, sami smo krivi za poraz, onako prokockati +7 je strašno,

Reci da ne podseća na jednu sličnu tekmu u bližoj prošlosti :)

Podseća, jbg, samo sada još uvek nismo prokockali EL. Imamo šanse, male doduše, ali bitno je da postoje.

To ce mi bas grejati srce dok se budem klao sa jos 4 pacenika oko pola bajatog hleba iz kontejnera. Coravi nece u zatvor ako se promeni vlast, ali ako se ovde desi ono neizbezno, drzavni udar - revolucija - nazovi ga kako hoces, bogami se kicenje stabala od Terazija ne moze zavrsiti ne na Slaviji, nego ni u Malom Mokrom Lugu.
A ako ne bude revolucije, ovo ce biti apsolutno najgore mesto za zivot u univerzumu. Ne da ce biti nesto puno bolje ako je bude, ali barem malo morala i odgovornosti ce se vratiti.

Po čemu se ovo razlikuje od fenderovog "nadanja o ubijanju grobara". Ovde koliko vidim, ne samo da hoće državni udar, već i "kićenje stabala", što je pretpostavljam aludiranje na vešanja? Tluć je onomad napao sve "navijače Zvezde" zbog posta Fendera, baš da vidim reakciju na ovo.

Sad sam ubedjen da je onaj pederko jericho :d

Ajfon kriminalan u odbrani. A mi u zadnja 3 minuta nismo ni pogledali na kos, onaj rukomet na pola terena i drzanje igraca sa dve ruke nije faul, Pavlovicu standardno ne sviraju nista kad krene na ulaz. Napunili nas licnim greskama jbt, na poluvremenu nam 4 igraca imalo po 3 faula.

Meni je misterija otkud ovolika minutaza Akojonu (dobro, Dule ga svesno uigrava u zvanicnim utakmicama, ovde ionako nije imao sta da izgubi) a Tepica potpuno zaboravio. Pa ipak smo mi sa Tepicem ovu seriju pravili, konsolidovali se i navikli.
Mora Akojon mnogo bolje u odbrani, cim naidje na pik mi imamo igraca manje. I Dule stavio Andrica na Rejnoldsa, usro ga vcrs, ne moze jednostavno da isprati nogama.