Prijava

ima doza drskosti, ali slagao ništa nisam

Pa da jesi ne bih potvrdjivao

Gledajte to pozitivnije. Srbija ima garant jedno mesto u EL sledeće godine...;-)

И дви и ципирипи кипи!

Zajebavajte se vi ali ako ne odete u el za vas ce i metalac biti institucija sl godine

ми не размишљамо у тим категоријама, ове, следеће године... ми смо институција грађани добро знају колико су за једну државу битне њене институције и они ће то препознати на изборима!

Neko ce biti ugasen nakon tog polufinala, al ko to cemo da vidimo

Јел реално да су оволико пустили муда, једна добра (некомплетна) сезона и сад мисле да је само небо граница.

Radonja izjavio da je UBEDJEN U POBEDU NAD PARTIZANOM!

Fala radonja,samo ti dodatno hendikepiraj te tvoje volove kojima se odseku ruke cim ne vode 10 razlike u trecem minutu utakmice

Tilmo ima naslednika lolo
https://pbs.twimg.com/media/CA3-jkvW4AEqQcx.png

UPITNICE UPITNICE GROBARIJA TI KLICE!

Iščitao sam poslednjih desetak strana, taman od utakmice protiv Future i na ovoj temi i na Zvezdinoj. Jebote koliko proseravanja na sve strane, glava me zabolela.

Pa valjd zato i imamo teme jbt? :D

Ma znam brate, ali na ove dve je uletelo takvih transfera na prethodnih desetak stranica da to nije normalno.

Mene stvarno raduje razvoj sitvacije već vidim scenario:radonja prvu ulazi u fazonu lako ćemo puca drugu gubimo i onda ih jebemo odkuće
Neko pomenuo grbu kako je želeo ovo polufinale.Treba napomenuti da je i jakov želeo isto lolo(a treba dodati i da je napravio bogdana)

Neće Radonjić tako ući u ovu seriju. Koliko god ne može da se poredi sa Duletom kao trener, čovek svakako nije budala koja bi potcenila Partizan bez obzira koliko Zvezda deluje jača kao tim.

Prva tekma je kljuc.
Ako oni dobiju bice serija 3:2 za nas. Ako puknu prvu laganih 3:0 eventualno 3:1

Ne bih se ja kladio :)
Nego jel znaš nešto u vezi sovim da su teli dotpuste ćelavog

Ja mislim da prvu dobija Zvezda, čuj mene FMP, Zvezda, tipa 7 razlike, a druga da se igraju produžeci.

dusane, na kog ćelavog misliš? Ako misliš na Nikolića, hoće da ga oteraju još od kad su došli u klub, samo sad imaju povoda. A ovi u KK su se svi već dobrano odomaćili.

Da na Nikolića mislim ma već dva puta se poteže priča da će ga oteraju a izgleda će opet dostane.