Prijava

Ako misliš na Nikolića, hoće da ga oteraju još od kad su došli u klub, samo sad imaju povoda.

Ovo.

Hteli oni jos zimus al valjda navijaci digli frku u fazonu ima 6 bodova prednosti i vi ga sklanjate...
Onda krenula rasprodaja tima, miniranje pojacanja, tj predlaganje kojekakvih nebuloza samo da bi ispalo da se njemu nisu svidela pojacanja a ne da mu oni nisu hteli da dovedu.
Sad naravno moralo da krene ovo topljenje prednosti, i sad imaju izgovor da ga sutnu.
Scenario isti kao lane. Njima titula , nama kval za LS jer oni nece ispuniti one uslove i mirna backa.
A takodje sam cuo da fuca ide njima, a nama basket, al ovo ortak cuo na aerodromu od nekih kao mudasa , pa ne bih bas verovato niti uzimao kao tacno.

Pitam ovo je KK tema, zato. Moje mišljenje je da su šanse da ode 60%.
EDIT: Nisam video tvoj post Gazi.
Uglavnom se slažem, s tim što ne znam da li si primetio, i prethodnih godina ste prosipali bodove na početku prolećnog dela, ne znam da li je to neko vraćanje bodova, igra za kladionice, ili šta već, ne ulazim u to, ali je dobro znati (naročito za onog ko voli da odigra tikete i sa JSL timovima).

Čak je i mene iznerviralo ono megalomanski "kad dođemo na vlast 6 miliona do kraja marta, plus od sponzora 3-4 miliona" i sl. A i ovo što kažu da će Zvezda dići 20 miliona kredit, koji će Gasprom otplatiti u ime Zvezde kao gen. sponzor mi je takođe neka bajka za javnost.

Lazoviću je istekao ugovor, ništa nisu mogli a za Škuntelara sam podeljenog mišljenja, uzeli ste lepe pare, plus je zaslužio da igra bolji fudbal, al opet on vam je bio pola tima. To za aerodrom i podelu titula nisam baš siguran, jebe se Čoviću 1% za fudbal, naročito pred sledeću (njemu odlučujuću) sezonu.

pa 30% su sanse da ostane a 100% da nece

Prva tekma je kljuc.
Ako oni dobiju bice serija 3:2 za nas. Ako puknu prvu laganih 3:0 eventualno 3:1

Hahaha Gazi znači nema trika da Zvezda prođe u finale.

Ma de nema, al ja o toj opciji ni ne razmisljam.

Realno, ovo ide u 5 tekmi, od cega 3 sa produzecima

Mislim da nijedna neće ići u produžetke, a neće biti ni pet utakmica.

Pa to ti pricam laganih 3:0 za KKP :D

Ma jok bre 3:1 za ZvezduFMPDivuMatijevićIDEUFrikom

A nisam znao da smo presli na hastag #paralelniuniverzum

Samo ti zajebavaj, videćeš :)

Gonzo jel nam živ Džoni? Jbg u Crnoj Gori sam inače bih mu na vrata otišao da proverim.

KAT, KAT, KATANAC, KATANAC, KATANAC!
KAT, KAT, KATANAC, KATANAC, KATANAC!
KAT, KAT, KATANAC, KATANAC, KATANAC!

https://pbs.twimg.com/media/CA3-jkvW4AEqQcx.png

Lol, neke stvari ok, tendencionizam da su (skoro) svi igrači czta bolji po pozicijama. Osim Mačvana, ali da je Kalinić bolji od Pavlovića. Čovek me dobro nasmejao.

Meni je ipak najsmesniji upitnik, to je verovatno taj duletov X faktor :D

Smešno je celo poređenje. Dobro nije uzeo kantar da meri.

ovaj cak ne zna ni da 12 igraca ima jedan tim na raspolaganju

http://www.mvp.rs/vesti/domaca-kosarka/item/10801-zvezda-kaznjena-za-kradju-pehara

A kinta nista? Pa nama uzimali 300k po tekmi cisto jer smo imali navijace #lol