Prijava

Gonzo jel nam živ Džoni? Jbg u Crnoj Gori sam inače bih mu na vrata otišao da proverim.

Jeste Penzose, nedavno sam se čuo sa njim. Kaže da momentalno nema želju da bleji na Vuki. Nismo se dugo videli, pošto ja nisam više na Bežaniji nego na Dušanovcu sa ženom. Uskoro ću valjda da banem do kraja da vidim šta mu fali.

Kaze da se zasitio sajta i da odmara. Prija mu, i to kaze.

Odlični oni dresovi ragbi kluba. Jel zna neko gde je taj klub "Орање" ? čim dođem za BG ima da uzmem jedan.

оде дуле, јебига.
едит: а није, то је онај други отишо

Dule može samo da umre u Partizanu... Otići nikad...

Jer kad ode negde znamo šta se desi.

Otići nikad...

sacekaj da vidis sledecu sezonu.
Sponzori su uslovljeni odlaskom Duleta sa mesta trenera i pustanjem politicara u upravu.

Ostanak Dula na celu Partizana zavisi od serije sa FMP-om.
Partizan bez EL 2015/16 tesko moze da finansijski opstane kao ozbiljan klub. Pare bi usle lagano, ali se trazi od nas da postanemo ljigavi blerovci i pristalice nato pakta kao i nase kolege panteri.
Dulo je ludackim vodjenjem utakmice u poslednja tri minuta i prakticno prepustanjem pobede pokazao da ide na sve ili nista. Za spas Partizana, cast Srbije i uz kurac izdajnickim govnima podrzanim od strane navijaca FMP-a.

Ovo nije serija za sportski uspeh, ovo je borba protiv svega sto gledate ovih dana u Srbiji.

Dulo je ludackim vodjenjem utakmice u poslednja tri minuta i prakticno prepustanjem pobede pokazao da ide na sve ili nista.

omg -.-

Ma to je jedenje govana i ispipavanje pulsa

Pazi da nam ne da uleb 1+1

Jos blic jebeni

Pazi da nam ne da uleb 1+1

pa po ovome ne daje nam uleb nego FIBA.
A opet, bolje i 1 iz Srpske lige, nego finalisti iz Aba lige.
Mada sad nam je liga klasican amaterizam tako da bi se igranjem citave sezone sa Vrscima, FMPovima, KOnstantinima, Borcima itd bila klasicno usporavanje napretka igraca,mada otvara mogucnost manjeg trosenja para na pojacanja.

Ne bi valjalo ovo taman smo naštelovali da ih izbacimo a treba sad opet štelovati ccc

Ne diraj mi Konstantin. lolo

Kakve kvalifikacije, pa zar nisu ukinute od sezone 2015/16?

sacekaj da vidis sledecu sezonu.
Sponzori su uslovljeni odlaskom Duleta sa mesta trenera i pustanjem politicara u upravu.

Ovo baš i nije tačno. Već sam pisao ovde da bi za Duletov oldazak jedini razlog bio njegovo zdravlje i ništa drugo, a da bi u toj varijanti kao zamena najverovatnije došao Milojević.
Inače Gazi što se tiče linka iz Bljuca odgovorih na Zvezdinoj temi.

Ostanak Dula na celu Partizana zavisi od serije sa FMP-om.
Partizan bez EL 2015/16 tesko moze da finansijski opstane kao ozbiljan klub. Pare bi usle lagano, ali se trazi od nas da postanemo ljigavi blerovci i pristalice nato pakta kao i nase kolege panteri.
Dulo je ludackim vodjenjem utakmice u poslednja tri minuta i prakticno prepustanjem pobede pokazao da ide na sve ili nista. Za spas Partizana, cast Srbije i uz kurac izdajnickim govnima podrzanim od strane navijaca FMP-a.

Ovo nije serija za sportski uspeh, ovo je borba protiv svega sto gledate ovih dana u Srbiji.

Daj majke ti prestani da transferišeš.

A opet, bolje i 1 iz Srpske lige, nego finalisti iz Aba lige.

naravno da je bolje

Mada sad nam je liga klasican amaterizam tako da bi se igranjem citave sezone sa Vrscima, FMPovima, KOnstantinima, Borcima itd bila klasicno usporavanje napretka igraca,

sa ovim se samo delimicno slazem tj mislim da bi tako bilo samo prve ili samo prve dve sezone

Razlog je sto bi konstantin, borac itd morali da dignu nivo kvaliteta kako ne bi bili topovsko meso, igraci tipa marinovic, cvetkovic, vitkovac i ostali iz mzt-ova, solnoka ili olimpija bi mozda pre igrali u nasoj ligi nego u inostranstvu za pribliznu lovu, manji klubovi bi imali bar 2-3 meca pred punim tribinama i mozda bi bio po koji sponzorcic lokalnog tipa

Mislim da bi se brzo svi digli na neki pristojan nivo pogotovo sto bi ti mladi igraci iz manjih klubova brze sazrevali igrajuci protiv blizanaca, mege i sto da ne metalca

Ali to je utopija