Prijava

Pa normalno kad je Mitrović grobar.

Iiiii evo horde razuzdanih :)

Kukaju zbog reprstacije.

Какав развојни пут односа према играчима црвене звезде, од позивања на линч и упадања у стан до изјављивања саосећања са повређеним Миткетом :(

Luka repstaciju neće videti dok je Sale selektor, osim ako drastično ne popravi šut spolja. Ovo naravno ako ostale četvorke budu zdrave. Biće večito 13 prase. Zato mi ga žao.

хахаха какав текст

LoooooooL

Jedan je Miloje.

lika predstavljaju kao cetvorku a meni ovo klasicna undersized petica.
I mislim da ce sigurno 15ak minuta na petici da igra.

Ionako ce u ABA ligi moci centre u zubima da nosi. Vecinu.

njihov crnac je dobar nas je govno

Nisam ga gledao nikada, hajlajtove ne računam. Ali po onom što sam pročitao o stilu igre, on je klasična oldskul četvorka, ne baš neki šut i daljine ali guženje pod koš i skupljanje poena odatle. Mada dok Kosta Perović ne uđe u formu (koji oksimoron), igraće peticu 99%, a Čeda će i dalje da se muči na poziciji 4 po 30 + minuta.

A kada se svi oporave, ne bi me čudila sledeća startna petorka:

Cvetković, Anđušić, Andrić, Murič i Džons. Najviši igrač, 201. Lol

Doduše za ovog idu informacije da je ili 201 ili 203.

Doduše za ovog idu informacije da je ili 201 ili 203.

Zavisi od temperature jbg, sad ide zima, znači 201... :(

A posto se vec pominje i fufica

Partizan bez pleja dve godine, Milosav se povredi ni za top 16 igraca ne dovedosmo, Luka sjebe koleno igrac potpisan za 24 sata.

Marketing je cudo. CUDO!

Fufice, nije se Tejić povredio još pred početak sezone, i ne traži se već mesec-dva neki igrač da pokrije 3-4 a da nije Simon?

Prizma je cudo. CUDO!

A da, zaboravio sam da je Tejic kljucni sraf u proslogodisnjim uspesima.

Prastaj jbg.

P.S. Da li to znaci da vam treba jos jedna cetvorka, posto ako je ovo zamena za Tejica, onda treba neki jos bolji da zameni Mitra?

Crnjo je trojka, Železnik čeka Ercega.

gazi zašto si GRIZEMUDO ?

PartiSNSzan protiv FMP-a. Sta ostade od onakve kosarke

Ozbiljno pitam, stvarno ne znam...što potencirate stalno priču o SNS-u i Partizanu ? Ko je to snsovac, Peković, Berić, ko ? SNS otero Duleta, SNS uništava klub...jedino mi onaj Grubor ima SNS glavu.