Prijava

Haha Gazimudo kakva si ti jajarčina jebena. U mišju rupu na 20 razlike sad porasla muda. Do jaja hahaha

E sa kim je igrao Partizan včrs?

lol bohore, meni vriste jajca da komentarisem ciganjsku tekmu, ti me zvao pa sam o tisao na rezultate. Nisam imao pojma ni s kim igrate ni da ste ZADNJI looooooooool

Zato što ste srali po temi o Partizanu e zbog toga ste i izgubili.

jbt pa nisam cigan da pratim sve vase tekme u EL i onda pricam o kosarci dok mi je tim nivo peti razred osnovna

Hahaha ajd ne seri brate nisi znao sa kim igramo. Kapiram da kad ti se ortaci potuku u gradu ti se sakriješ dok ne pobacaju ove na zemlju pa izadješ da zadaš završni udarac dok ovi leže na zemlji

haaaaaaaaaaaaaaa :D ovo treba negde cuvati ove prepiske

Eto sta bude sa ovakvom vlasti, upropaste cega god se dotaknu

а сребрна медаља са светског? и победа над немачком у задњим секундама када смо први пут у новијој историји показали да можемо и ми немце да победимо са звуком сирене.

Бохор
Hahaha ajd ne seri brate nisi znao sa kim igramo. Kapiram da kad ti se ortaci potuku u gradu ti se sakriješ dok ne pobacaju ove na zemlju pa izadješ da zadaš završni udarac dok ovi leže na zemlji

u pravu si brate, navio sam alarm i stavio zvezdu u omiljene timove na flescore aplikaciji da ne moram da dodajem rucno u MOJE UTAKMICE nego da mi sam javlja.

ps. ja se ne bijem, ja sam avangarda. pogotovo ne u coporima, to je karakteristicno za hijene.

pps. nemoj besan biti, nije gmudo kriv sto realnost jeste vasa briga.

Nisam besan ovo tvoje me nasmejalo. Al nemoj lagati pls

opusteno brt, kako god je tebi lakse
nemoj samo drzati u sebi, isfenderisaces u nekom trenutku

Ajd nemoj te dečije fore jebeš ga

tako je boh, pusti to iz sebe
top 16 je daleko, a nije Dulo kriv :(

Haha pa ti nisi realan jbt

Стратегија је да играмо Еврокуп и освојимо због Евролиге догодине. Чоки хуманиста хоће да направи мјесто за још један клуб из АБА у Ел.

(осјетна доза ироније у посту, да не буде полије шалио сам се као што то неки раде).