Prijava

a krivo mi jebiga sto nije gif, napravio bih ja kult od onih camuga.
imaju potencijal priznaces mada zorica je ipak domaca pa ima veci ponder u sprdnji

Nek si ugodio axaxaxax

ima sajt vine to gif kakav bog biznisa, orden d mu uruci toma

poprilicno su im ciste gace s obzirom da setaju samo u gacama

ja sad idem da spavam, cisto da znate da mozete da pisete o meni sta hocete.

volim da znate.

Čestitke na pobedi protiv uvek neugodnog Tajfuna.

Jedi gowna. lolo

Svakim kolom igramo sve lošije. Odbrana ne postoji maltene.

Отерати Врабца без пардона. И Маринкеца тешког срца ако не среди главу.

U čemu je štos sa tolikim forsiranjem Vrabca kad je lik bulja, a mali Aranitović duva za minutažu i uvek se bolje pokaže.

Jebiga brt, neko pobedi prvaka Slovenije, neko izgubi od prvaka Francuske.

Bitno je da smo jebali Senfur Tajkuna.

Jebiga gonzo to se dešava kad dovedeš čoveka kome je to prvi trenerski posao
Nisam odavno
PUŠI KURAC PEKOVIĆU

nego jeste videli sto se prepucavaju Grbovic i Todoric na sta smo spali na jebenu ciganiju usta im se poserem obojici, bolje meni da daju mesto sporckog direktora da radim za 100 evra mesecno, em bih vise igraca doveo em bih garant ulovio i nekog sponzora

Fora sa Aranitovićem je što ima konstituciju čičagliše, i odbrana mu je vrlo loša, pa možda zato malo igra. A on i Vrabac nemaju veze jedan sa drugim, što se pozicija tiče. Tako da mu ovaj uzima minute.

Izgleda da se ovaj Finac ne uklapa za sada, što ne valja po nas.

CKM nemoj zajebavati, Vrabac je šuting gard, a Aranitović gard. Ne bih baš rekao da nisu blizu što se tiče pozicija. Generalno koliko sam skapirao Vrabac dobija veliku minutažu i uglavnom ništa ne pokazuje, iako moram da priznam da nisam gledao mnogo utakmcia Partizana.

Vrabac nije bek nego krilo a u nekim postavama ide i na krilnog centra

Vrabac je SF.

To što mu piše na sajtu ABA jbg lige piše da je SG, to je smešno. S obzirom da sam odgledao sve utakmice do sada, uvek je bio u kombinaciji sa dva niža igrača od sebe, znači po nekoj logici to je SF.ž

Inače, Aranitović je do početka ove sezone bio smatran za pleja, i odjednom je postao dvojka na početku sezone, a na pleju se sasvim dobro snalazi.

Vrapcu prvenstveno pise da je kosarkas sto je veoma upitno, mada moram priznati da sam na prvo gledanje rekao da ce biti nesto od njega.

teska srca priznajem da u meni tinja nada i dalje da ce se to nekad eventualno ispostaviti tacno ali prihvatam ranjenje govnima