Prijava

Mitke aj ne kenjaj pls

чуј овога поклоњено домаћинство, прво се договорили клубови да онај ко буде имао бољи пласман у јадранској лиги буде домаћин па сте кукали и онда имали лошији скор од нас у домаћој лиги и опет не ваља јел оћете да се све утакмице играју пред псртизановом публиком

и од овог миткета и његовог изигравања светог саве ми се сере прејако

Hahahaha nisam ni sumnjao da je nesto namesteno

A 30 razlike, sta bi bilo da je 3

тесно јебига

Дебели, не сери, чињеница је да је тако.

Ај све све, ал што Ђумара није добио више минута, то ми је тајна.

Vrabac i Vitkovac solidni

Nisam gledo tekmu, el dobio KK Patlidžan?

ne brinite braco jebacemo ove mongoloide bez identiteta sledecu, javio mi je gazimudo iz headquartersa juce, oni su sa slemovima na glavama i riju zemlju kad padne mrak tamo, tako mi je on rekao

postavili su i kljusu cirbesu u stan

Izgubljena je bitka, ali ne i rat. Sutra samo jako do izjednacenja. Partizan iznad svih!

ne brinite braco jebacemo ove mongoloide bez identiteta sledecu, javio mi je gazimudo iz headquartersa juce, oni su sa slemovima na glavama i riju zemlju kad padne mrak tamo, tako mi je on rekao

postavili su i kljusu cirbesu u stan

AHAHAHAHAHAH

Sutra samaramo kurcem po faci gejeve crveno bele.

Што Павкец није потписан то ми је тајна.

veličković nas je usrao u prvom poluvremenu, kakav car

dobijamo sad sve do kraja jer je državni udar u toku SNS pada sa vlasti što je neki logičan splet okolnosti s obzirom na količinu proizvedenih govana iz njihove kuhinje, čovića hapsi boško gdebežite obradović zvezda se raspada prodaju sve igrače ostaju samo čru trešeri koji se lože na grb aka tadija dragicevic i stimac, zvezda ide u KLS gde se muči sa napretkom na sredini tabele i pravda se time kako je ovo neuigrana i mlada ekipa iako im je prosek godina 29, životni standard u srbiji raste iz dana u dan otvara se mcdonalds u kruševcu kao kulminacija svega ovoga, partizan osvaja titulu prvaka srbije, vraća se balans kosmosu ovim pravednim aktom, deus ex machina klima glavom i krajičkom usana se smeši i kaže u sebi "ipak je moglo i bez mene".

огорчени гробари су исти курац ко и глупи цигани, да наведем расног као пример јер је глуп ко курчина, а не разликују се много ни од хипстера из савамале, они се сетили да им власт не ваља кад су им срушили шупу где воле да се дрогирају а гробари кад су видели да њихов клуб неће имати никаквих успеха, а што је цела земља у тешком курцу у каквом није била двадесет година то нема везе мрш говна