Prijava

thilmo kako stižeš da izdržavaš dete koje istovari 1.5t fekalija dnevno, skupiš iste, imaš koitalne odnose sa ženom, i dodatno se posereš na sve sportske teme na vukajliji? u čemu je tvoja tajna

dzanki mozes da mi pozajmis 50 dinara

za tebe uvek brate, hoćeš preko dopune ili na mozzart nalog da ti uplatim

Covek koji na glavataru drzi Ivanu negativ ne moze biti los

Ni normalan doduse

Ми се тако прозивамо и зезамо вас да сте Хрвати, али да се уозбиљим за час и кажем БРАВО БРАЋО! Само нас слога може повести напред.
https://www.youtube.com/watch?v=LCLOkJEc0zw

Који смо ми Срби лудаци :))

Stevane, mene neces prevariti. Zelis na kulturan nacin da kazes da smo retardi. Nemojsad da vadim vase harmonikase, mariju maksimu i ostalo.

e a trpanje debila kao simonović je postalo prelako, mora se promeniti obrazac uskoro

Slazem se, dobar je covek. Jovic ima onu siptarsko - ljubovijsku facu, ne znas dal da ga klepis ili da okrenes glavu kad ga vidis. Neutralno ph govno, najbezlicnija masa ikad vidjena. Inace igra dobro kosarku

Па ми имамо блуз певача светског формата и као ти мени ту нешто претиш Маријом Максимом, а ви овог Белетија можете да оправдате Марком Булатом ха-ха!

https://www.youtube.com/watch?v=Nfuv8cAeX-g

Stevane bices jeban od avangarde i nece nam biti tesko da te katastrofalno i argumentovano porazimo. Zato lepi brisi na fejsbuk za admira

Јао, па кад ћете да се помирите са очигледном чињеницом да смо ми бољи од вас?

IZDRŽI PARTIZANE!
Jednoumlja teror
Što ga vrlinom predstavljaju
IZDRŽI PARTIZANE!
Travnatu apokalipsu pod Bagdalom
I nametnuto opšte stanje
IZDRŽI PARTIZANE!
Pogodjene grede što se u zraku još klate
I one brojne okrnjene
Što nikako da shvate
Da su nejaka pleća našeg Kapitena
Vrednija od parčeta metala kupa šampiona
IZDRŽI PARTIZANE!
Sve nemoći i jalovosti
I te šanse što niti se slute
Niti naziru
IZDRŽI PARTIZANE!
Sve taktičke rikverce i lopte povratne
Fudbalere neuke
Što loptu u gol ne znaju da ubace
IZDRŽI PARTIZANE !
Gorde despote bez znanja
Što krčmiti i parčati jedino znaju
IZDRŽI PARTIZANE !
Tu mraku oholu
Što decu tvoju tudjinima nude
A ta deca tvoja su imanja
IZDRŽI PARTIZANE !
Tvoja prošlost njima nije sveta
Ne znaju oni da prošlost je tvoja
Mišica jaka što je Hram podizala
Prošlost je tvoja kap znoja
Što je po prugastom dresu kapala
IZDRŽI PARTIZANE !
Jer ti nas zbrati moraš
Da sa brda Topčiderskog poruku nam obasja Lampaš
Poruku da došao je i taj dan
Da se Tiraninu jebe majka
I da sa umire za Partizan

ups ovo je trebalo na fk da ide

ali kapirate poentu, za partizan se živi

Kajgana sto samo iz offa dolazis ovih dana, bojis se na vetrometini da udaris na bager, cekas da neko nastupi pre tebe. Musavci, Partizan zivi vecito, u kontinuitetu, neprekidno sija u svoj svojoj slavi, nezavisno koju ligu igra.

Jednom kad izgubis kontinuitet, kad se ugasis, kad te nema nikad vise nisi onaj isti. Mozes biti samo zombi, frankestajn i vampir bez obzira kako te zasiju.

Argumente nemate, kamoli cinjenice kako ih Stevan naziva. Razgovor u daljem tekstu:

Osoba a: Imam milijardu evra slepce, skolujem decu u Svajcarskoj, vozim porse i jedem kavijar, smesno mi da te gledam kako muzes svinje.
Osoba b: Jebo sam ti zenu, osobo a

____________________________________

Musavac: Dje je eveoliga kujo, propali ste, jebemo vas na svim frontovima, jel tuyno gledati Zvezdu, ahahhahah.
Grobar: FMP

hahah prelol, jebe mi se za tvoj daun partizai, vidim temu u aktivnim i dodjem da prcnem avangardu našu, što sam upravo učinio, tako da možete nastaviti sa vašim avangardnim aktivnostima O/