Prijava

Shomara izdominiran si prejako i ne mozes nista protiv toga. Partizan zivi

ja ne vidim tvoj izdominir nigde, ali to je verovatno zato što nemam na sebi gtr mašnu, koja daje moć da se uoči avangardni izdominir

Imam majicu paok partizan, natopljenu suzama, srecom i kecapom

Kolko je prejadan ovaj bombas.
Al ono komsijsko dete sto te nateraju da ga povedes sa sobom da se igrate i zakopate ga u pesak a ono govno place.

kosmopolita
ahahahaha pa skini bre, thilmu se uvek odbije pola, posebne potrebe i to

bombas
Imam majicu paok partizan, natopljenu suzama, srecom i spermom po kragni

лоло ма и то би било одлично ако би нас пустили

ок, ои су завршене, да се вратимо текућим пословима. јесмо нахватали три црнца? бирчевић, мајсторовић. шта је још остало (осим дугова)?

Ostao Rakićević da visi u vazduhu, "vaga ponude", koliko god to gordo zvučalo.

Dva crnca valjda za sad, možda sam se zabrojao.

Meni je najjadnije što su vas posrali da igrate LŠ umesto EK.

Ne vaga ponude nego mu ne daju ispisnicu, zakazane bile arbitraže nekoliko puta pa odlagane

како то? ваљда је лига шампиона увек пре неког интертото купа.

Meni je lepše da "vaga ponude", jebemti jakog igrača koji kao nešto vaga, ko mu kačamaka da igraće za njega, još će repom mahati.

ајде, млатони, ти пратиш, дај костур екипе и шта се још чека отприлике.

Pa eto taj spisak što je Laki dao, možda još Jovanović dobije šansu i Ralićević dođe. A čekao se Novica neko vreme, nisu mu odgovarali ponuđeni finansijski uslovi, ne znam kakva je tu sad situacija.

imate baš seljački tim sa ove dve face majstorović i birčević. baš ste onako duhovno kao neki metalac fazon

bili ste dosta više simpa pred kraj prošle sezone i ne samo simpa nego i na boljem putu razvoja od majstor birča puta

хух, не знам шта да мислим. занимљиво изгледа ростер, али за један металац. треба се сад навићи. :)

шта је са јуниорима? глишић?

ЕДИТ: једи говна, гвоздене. улетео си са металцем док сам куцао пост.