Prijava

Hmmm dobro pitanje Ps,... da l EL treba da igra Partizan koji jeste trenutno slab, ali je klub sa tradicijom sa mnogo trofeja, među kojima je i jedan te iste Evrolige, ili Darušafaka, klub koji je trenutno solidan, koji u istoriji svojoj ima svega 3 trofeja, i koji se vrv takmiči samo zato što je iz države koja je glavni pokrovitelj/sponzor Evrolige?

Pa nisam pitao sa kim bi pre igrali nego sta bi pre gledali

Za gledanje i govorim. Imaju Španci prema nama emociju kao mi prema Hrvatima, samo u blažoj formi

Hahahah gledao sam bio pre par godina, ima ja mislim na zvaničnom YT kanalu EL, snimci navijanja sa utakmica raznih i klubova. Probajte da nađete, čini mi se da je u pitanju Alba Berlin.

POBEDA jbt likovi su tiši nego nemam pojma operu ili tako nešto da gledaju

јој, бре, шта се запетљавате? заболе шпанску публику за партизан. колико смо играли текми по европи пред полупразним трибинама? битно је да ми играмо једину праву лигу шампиона!

Pa samo odgovaram na tvrdnju da paca treba pre zvezdasrbije da dobije tu kurcevu licencu

кажем овим нашима, псето.

ТАЈМАУТ
држимо се главне тезе да играмо једино право европско елитно такмичење. не улазимо у расправе око публике, колико је партизан пожељан у шпанији или француској (сад би нас сви желели за противника, лол). не компликујмо превише, лопта на центра само и крећите се. којенајбољиПАРТИЗАН!
ТУАМЈАТ

Хахахаха, а тачно сам бомбаша замислио сад као Лолу Смиљанића који трчи за Дејаном Миловановићем и како покушава да га испровоцира, без озбзира шта му мудра гробарска глава Трућ савјетује на тајмауту.

Bombas-lola smiljanic
Rasnin-koroman
Janpi-rnic

не бих ја бомбаша стављао на место лоле. бомбаш би у идеолошком погледу заузимао високу позицију, тако да не може да буде неки рудар са терена. сад не знам, тешко би заузео место божа копривице на врху, али негде идеолошки високо у сваком случају.

Crno-beli su saopštili i da imaju dva nova sponzora, kompanije 'Pinn Bet' i 'Pneumaster'.

Опаааа, клаџа и Папетмастер спонзори... Упимпавају се паре у Партизан...

kako se pljačka ovako u ovim sportovima
to nije normalno

evo recimo ja se sjećam dok sam igrao za prvi tim nn ekipe, od opštine se usvoji budžet za sport, toliko i toliko dobiju gradske ekipe
e sad, od tih para se kao i za opremu izdvaja
ali međutim, ovi iz kluba "kukaju" i šalju molbe raznim prodavnicama sportske opreme za pomoć i sponzorstvo
neki prihvate, dobije se roba
pare iz budžeta za opremu se kao ostave za kasnije "za svaki slučaj"
sledeća sezona, te pare nestale, počinje opet krug sa sponzorima
razne spletke, a tek krađe na platama
i pitate se što ovi manji klubovi propadaju, kao sve se daje Zvezdi i Partizanu
ne brate, propadaju jer i njih vode lopovi, krimosi koji su kao bili nekad igrači u tim klubovima, a lopovi svjetski kao što vode i ove veće klubove
jadi šta se sve radi u malim klubovima
pa i na ručku se zakida

to su male stvari, a o mnogo većim, o dovođenju Š igrača koji koštaju kao cijena domaćeg puta pet(a na papiru je puta 10), pola uzmu lopovi i ostale spletke, jadi
isto tako i za mlade talente

uglavnom sjede na klupama, dok u tim ekipama igraju matori koji su kao iskusni, iako su nepokretni, i prijatelji trenera i tako to
oni ubijaju mlade momke u razvoju, oni im ne daju dovoljno kredita koji imaju njihovi prijatelji, lopovse kolege ili strani Š igrači
ogorčen sam

Јбг, зна се то се, Макароне друје. Код нас је тако било за рукомет кад сам тренирао. Екипа добија на папиру из буџета града 40000,а заправо добија 20. Ако се буниш, кажу нећеш ни то добити. А од тога се купе дресови, плате тренери, котизације, финансира превоз и једно 4-5 играча који су више од 20 година ту и не дају никоме то своје мјесто, а давно је прошло њихово. Класично системско уништавање спорта. Док сви у ланцу исхране намире своје апетите, за оног ко би се и бавио спортом не остане ни цвоњак цвоњави.

Nisam ostalo citao, ali na ovo moram da odgovorim.

Da, jos ako uzmemo u obzir da ce taj partizan sveukupno sa 5k na tribinama(kako 10 u pioniru brt) gledati 100k ljudi onda tabla sa reklamom mts bas dosta kosta. Turska ima stotine miliona milijardi ljudi koji ce mozda gledati efes a i ako ne gledaju imaju makar dobar tim pa ce i one stotine miliona ljudi u spaniji hteti da gleda real-efes dok bi na mec sa partizanom gledali kao navijaci blizanaca na drugo kolo kupa jelen super lige

Partizan u zadnjih x godina nije imao cak ni polupraznu, kamoli praznu dvoranu. Gde god da ga stavis bice puno, Partizanova kosarkaska publika je zeljna svog tima, ne protivnika kao neki. Partizan na prijateljskim utakmicama gledaj par hiljada. Ne treba porediti ovo sa fudbalskom publikom, lako je razbiti fk gde se krade godinama i koji se smucio ljudima. Onaj ko je smislio da razbije kult oko KK Partizan vrlo lako zube moze da slomi, da ne bude nesto gore. Ajd da vidim jos jednom one placenike da udare na narod u Pioniru.

У фудбалу 6 врхунских, не добрих.

Koji su tu 6 vrhunskih klubova ove sezone molim te?

Barsa, Real, Bajern, PSG, Juve, Siti

Ajd da vidim jos jednom one placenike da udare na narod u Pioniru.

AAHHAAHAHAHH

Hahahaha u kakva pretnja jebemti :D

Ajd da vidim jos jednom one placenike da udare na narod u Pioniru.

Hahaha, ovo je isto bombas kao da ti rasni pukne šamar, i ti mu kažeš, "šta je pičkice, ne smeš opet da mi pukneš šamar". LOL

Barsa, Real, Bajern, PSG, Juve, Siti

Barsa koja se muči protiv mehengladbaha i Selte bez Mesija?
Real koji... aj dobro, njima neću ništa da zamjeram
Bajern - nevjerovatni tim sa prosjekom godina 40 i najprecijenjijim timom u istoriji na koji samo svršavaju Turci i poljska đečurlija koja igra majnkraft
PSG - previše igraš PES brate... baš smijurija od tima ove sezone
Juventus - lol ne brate, izvini ali ne
Siti - ne brate, stvarno ne... engleska liga je kanal zadnje 2-3 sezone... ne kanal kao italijanska ali je definitivno u padu. Rezultati u Evropi su mjerilo najbolje kvaliteta ekipe a Siti koji odigra 3:3 sa Seltikom i izgubi 4:0 od barse stvarno ne može biti vrhunski klub.

Situcija će se svakako mijenjati do kraja sezone kad neki timovi steknu bolju hemiju (naročito se to odnosi na PSG i Siti) ali za sad sa izuzetkom Reala i Barse nijedan tim ne možeš reći da je vrhunski.