Prijava

Ne znam dal znaš, ali Vilijams je najskuplji stranac u istoriji ovih prostora. Ikad. Ever. #c4 #bomb

Hahah brt, nijesam viđeo tvoj post kad sam kucao ono ispod
Najbolja potvrda da prozivanje bombaša nije samo meme već sasvim zaslužen tretman

Тај Робинсон уме опасно да иде на курац, ал онда некад уради нешто, бљесне и покаже да може, ал га нешто кочи.

Новица коуст то коуст

Pazle, evo ne gledam utakmicu samo pratim lajv skor, no reci ti meni, koju četvrtinu Budućnost generalno najslabije odigra u proseku na meču?

Teško pitanje Đoto... obično najtješnja bude četvrta jer se uglavnom odlijepimo ovim trojkama u prvom poluvremenu pa se onda držimo tu do kraja.. ali s obzirom da je sad Paća stigao prednost i prekorenuo rezultat mislim da ćemo te trojke morati baš da pritisnemo u trećoj i četrvtoj četrvtini

Aha, pa da tipično, nama krizna 3. recimo uvek bila, tj od kako pratim od neke 2006.

Солидна серија у другој четвртини. Сад само наставити до коначног слома кичме противникове!!

Николић је изузетно талентован вечерас, каже Авдић. хаха

Ко је овај Зоки зокнем му га, не изгледа робусно ал сваки пут угура овог нашег. Треба нам мицка звер.

хек а зоки

Која луда текма.

оће Вања да буде херој...

Hahaha jebi bombaša crijeva mu ispomjeraj!

Taman ste mislili da ste se resili markusa kad ono BIC PLIZ

Cedevita, Mega i Paća, svi dobijeni u gostima hah!
Sad ako sjebemo Cibonu kod kuće jedno sam 95% siguran da smo izborili plej off

Најјачи овај Робинсон.. Прво хвата лопту к'о да је врућ кромпир, онда у другој ситуацији забија тројку, краде лопту без проблема са хватањем, а онда пак, сам к'о дух, у кругу од пет метара нема никог ок њега, он се узјеб'о, не зна шта ће. Највише ме одушевио Новица, ово му је најбоља текма ове сезоне коју сам ја глед'о. Честитам Пазлу. Заборавио сам да продам Врањеша пре почетка кола, пашће му сад цена, јебем ти.

Što mi milo kad nas dobije neki tim, a njihov trener bivši igrač Partizana, tu se vidi USPEH :)

Elem, čestitke Pazlu i Budućnosti, trudite se da osvojite sad taj evrokup pre nego opet Vilijamsa suspenduju zbog "drogiranja" hahahahaha

Ma boli kurac budućnost za Evrokup.. mislim Vilijamsa najviše boli kurac haha...

Ali ono mislim da su se čelnici dogovorili da je Aba liga glavni cilj ove godine i ja mislim d je red da se jednom više osvoji ili bar da se ifnale odigra

U tom slučaju potrudite se da osvojite tu ABU pre nego ovog opet suspenduju hahahaha

Šta da osvoji ekipa u kojoj ozbiljnu ulogu imaju Savović i braća Šehović, nemoj da se zajebavamo