Prijava

Bez brige, eto Pavlovića već za vikend na klupi.

Tepić, Dalo
Pavlović, Milosavljevic, Milutinović
Murić, Andrić
Mačvan, Bogdanović
Gagić, Milutinov, Šalić

Ovaj sastav je među najboljima u ABA ligi, a sa novim plejmejkerom, Partizan bi bio jedan od favorita.

Ričarde jebote, ja mislio ti imaš neke informacije, ti kačiš sa fejsbuka neke gluposti jebote...

Džabe sve, opet su cigani najvažniji. Jebeš tri poraza u eurokupu, skor 2:4 u ABA ligi, - 50 koš razliku i deveto mjesto, činjenicu da je Dule prso čovjek, a s druge strane najavu da dovedete neke igrače, proigrate kako treba konačno i spasite sezonu od totalnog blamiranja. Zajebi to sve, važno je samo da cigani prsnu, to je primarno. Neka.

Budalaština. Ti rezultati nisu strašni, jer je klub zaslužio da mu se oprosti bilo kakva sezona. Može i do kraja ovako što se mene tiče. Kapiram zašto ti nije lako da shvatiš to, ali ja stvarno ne gledam ovo ni sa nervozom niti ih pljujem. Hvala Bogu, pa nisam u vašoj koži. Ako ste uopšte i gledali Zvezdu prethodnih 15 godina, a sumnjam da 80% vas nije odgledalo ni po tri utakmice u sezoni do pre tri godine.

To sam i rekao. U suštini ti puca kurac kako ćete vi da odigrate i završite sezonu. Primarno je da cigani prsnu.

Da bi cigani "prsli" prvo mora da postanu nešto.Eto za početak da se odmrzne klub lolo

Pa i nije baš. To je bilo više na temu mogućeg pritiska koji će ozbiljno da raste i kako treba da koristimo tu taktiku ukoliko i dođe do nekog ozbiljnijeg odmeravanja snaga u nekom finalu ili polufinalu.

EDIT: Pod "ukoliko dođe" mislim na to ukoliko mi izborimo, vi ćete svakako.

Ne hranite trolove, saberite se.

Elem, Sasa se vraca, osecam to (u grlu).
Protiv MZT-a ne verujem da ce bas biti i on i Macvan i Gagi u timu al one tamo nedelje verovatno.

A sad procitah da je Aleks Maric od 22og decembra slobodan igrac.
Dule molim te, UCINI MI TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! NE mogu da gledam onog mlitavog Milutinova i nonsalantnog Salica vise.

A sa plejom vec uveliko kasnimo.. Dzaba ce nam biti i Sasa i Macvan i Gagi i Maric ako ne bude imao ko da ih rani loptama.
Evo vam CZT kao primer. I mitrovic i bobi procvetali od kad je dosao Vilijams. Dakle prvo plej pa sve ostalo!

Nelsona Admirala da dovedemo :)

Neka, jedan Tepic nam je dosta :D

Tepić je Džordan za Admirala. Čak i on ima veća muda od njega :)

Pakao Juga
Ričarde jebote, ja mislio ti imaš neke informacije, ti kačiš sa fejsbuka neke gluposti jebote...

Pa dobro, ti eto zanemari te sa fejsbuka, ovaj sa Avangarde je pouzdan.

Da, ali njega jedino nisi naveo. :D

Mislim brate svi bi mi da je istina, ali trebaju nam pouzdani izvori, trebaju nam slike kako neko Sašou puši kurac i slično. To je već nešto.

Nisam ga naveo, zato što mi je onaj zbog koga sam okačio post tražio da ne kačim taj link sa foruma. E pa jbg, nema slika, kad Gazimudo ne želi da pruži dokaze o bj-u :D

dok god se ne nadje ne ka adekvatna zamena za Gagica ili mu se minutaza svede na neki 10 do 15 vminuta po mecu...jebace nas jako XD

Saće padne Krajsnajajajij Oktrjabrjarjaj ko kap, Dulo slaže kockice polako.

A znate zašto će da padne, zato što se zovu Oktobar, a sad je novembar. Sjebali su se.

U OKTOBRU BIĆE U NOVEMBRU!

Kad igrate sa ovim oKTOBRIMA

Od oktobra gubimo 10-15 razlike, a biće neriješeno neđe do 5min do kraja treće četvrtine.
Ova petorka se očekuje protiv MZT-a:
Tepić
Pavlović
Milosavljević
Mačvan
Gagić

I onda povremeno uđu Murić, Andrić i Milutinov da jebu kevoa i toeto.

Obrni gagija i sashu