Prijava

Murič na treningu u Laktašima nosi broj 6. Znamo šta je rekao kad je potpisivao za osmicu, tako da je ovo dobar znak :D

uhvatio sam žiwot za ushi i jebem ga jako

8 od 26 za 2, za poluvreme. Ništa više ne treba ni da napišem

Andrić uzvraća udarac. lololo

jebaće vas dodik mile

Luka Bogdanović je naš Tadija Dragićević. Bez gej tetovaže.

Dobro, poraz ko poraz, biće ih još dosta ove sezone. Treba gledati pozitivno, bar Dule nikom nije pregledao štitnu.

Čitam na par mesta da će protiv MZT-a igrati Mačvan, Milosav i SP. Kao i da uskoro stiže plej

Stavi link, ako nije problem, osim ako nije sa drugih foruma, onda će me mrzi da čitam. :D

Ma i poslednji da budemo fuzionisaćemo se sa Metalcem, jel tako kućo?

ma da bre
imate razne mogućnosti

važno je samo da nema nervoze

Dok se ne desi, neću da se radujem unapred.

Mada bez njih i sa Milosavljevićem, možemo samo da gledamo kao juče. Opušteno, bez pritiska i očekivanja. Ja sam juče gledao tekmu i uživao. Opet, ako se sastavi ekipa tako kako kažu treba opet non-stop se praviti da smo smešni jer ciganima pritisak izlazi na uši u vidu pare, a eksplodiraće im glava tačno onda kada im uvek i eksplodira. Kad je najpotrebnije.

Džabe sve, opet su cigani najvažniji. Jebeš tri poraza u eurokupu, skor 2:4 u ABA ligi, - 50 koš razliku i deveto mjesto, činjenicu da je Dule prso čovjek, a s druge strane najavu da dovedete neke igrače, proigrate kako treba konačno i spasite sezonu od totalnog blamiranja. Zajebi to sve, važno je samo da cigani prsnu, to je primarno. Neka.

I da, drago mi je da si uživao juče.