Prijava

Bogdan je MOŽDA i NEKAD navijao za ganfere. To nije potvrđeno. A da je hteo kod njih mogao je još letos kad mu je gazda Ćoki ponudio 3 puta jači ugovor od ovog koji ima kod nas, bio je slobodan igrač jer mu se dugovalo više od 4 plate. I on i Milosav su ga naduvali kurčinom a i Tepara ga je naduvao kurčinom iako nije imao klub, između ostalog i Raković ga je naduvao kurčinom.
Ja sam samo i rekao da je moje mišljenje da je debeli sinoć pogrešio i da to može mnogo da nas košta, ništa drugo. PA nisam ja imbecil da teram takvu trenerčinu samo zbog jedne greške.
Nemoj od mene Duleta da branite leba vam.

Да не бих сад качио принт и морао да име ове другарице сакривам, ево укратко чета са Богданом од пре пар сати (само ми је то послала)

- Bogiii molim te mi reci da sve one priče o ponudama cigana nisu tačne!:(
- Tačne su nažalost:(
-Ali nas nećeš ostaviti jel da:)?
- Neću:)

А рекла ми је за синоћ да се посвађао са ћалетом нешто, да није испоштовао неке ствари и да је дивљао у свлачионици.

Мени све ово смрди на то да вам оде Богдан:)

Едит: чуо сам да су и паун и терико отпали.

Pa šta ako je Bogdan bio Zvezdaš? I Luča je bio, imaš još milion primera i kod nas i na suprotnoj strani, to bi trebalo da je normalno u profesionalnom sportu.

Rekoše da Žo ima žuljeve, mora da ga je debeli pendrečio po tabanima.

Мени све ово смрди на то да вам оде Богдан:)

Da si ti ziv i zdrav, ne samo sto nece da ode bogdan sad, nego nece ni na leto. ;)

Богдан звездаш ахахаха

е, и Дуле Вујошевић је, зар сте заборавили. Ближи се карање са циганима, а нама сваки дан отпадне по играч. случајност? не бих рекао...

мислите о томе

лол

Па добро, ал одавно није била оваква ситуација код вас чини ми се, а и чини ми се да се Богдан винуо у небеса превише за Дулетов укус. Једно је показати ауторитет, ал овде као да је дошло до преотимања славе, и мало рада неке сујете.

Jednostavno, kod nas dizanje u nebesa ne dolazi u obzir jer nikad nismo bili one man team.

овде као да је дошло до преотимања славе,

оно јесте да лупаш али...ДВ је божанство код Гробара, које ''преотимање'' славе?

ганци, ганци...

Ljudi, Bogdan nam ide, info od njegove sestre koju sam jednom prilikom jebo. Dobro, nisam je baš jebo, više je sedela na mom krevetu... sa još petoro ljudi. Uglavnom, nemam ni info, al tako mi miriše!

Не знам што се љутите:)))

Hugo, morate malo realnije da gledate Duleta. Ne kroz mrznju.
Vaspitno popravio Bogdana malo. Inace kad bih morao da biram izmedju Duleta i Bogdana, izabrao bih Duleta. Kao sto napisah, Bogdani doolsze i odlaze. 50 smo takvih imali.

Inace mozda je i bili ovakvih situacija i pre nego ne zna se, jer niste pratili kosarku pa ovi vasi portali i TV se nisu toliko cimali oko toga. Mi smo samo iskulirali, navijali i nismo se puno bavili politikom kluba. Kao sto ni sad ne bi trebali. Dule je uvek u pravu.

A jeste li vi skontali kako su se panterčići nakotili na našoj temi?
Svi oni kao odjednom brinu o budućnosti srpske košarke, jebalo majku, a?

Била вам је оваква ситуација са оним Хаусом ако се добро сећам, а само дискутујем не прозивам, што сте осетљиви....

А и информације која сам добио, добронамерно сам проследио, није трол јебога, стварно сте гробари понекад.

Џони, нормално да би изабрао Дулета, мислим да би и сваки навијач Партизана, ал мало је то замена теза...

Ne ljutim se ja pu pu daleko bilo, samo kazem da moramo da iskuliramo skroz, pustimo momke da igraju i bore se koliko mogu i pruzimo podrsku. KK Partizan je to zasluzio i da na F4 ABA lige ne ode, ali odlazi sigurno. Duga je jos sezona, a trofeji se dizu u maju.
Sve u svemu kao sto ranije napisah, ovo je samo jos jedna sezona. Ni prva, ni poslednja. Uspesi koje smo imali u proteklih ko zna koliko godina cine da sam opusten i da ne postoji ishod koji smatram katastrofom.

Inace kad bih morao da biram izmedju Duleta i Bogdana, izabrao bih Duleta. Kao sto napisah, Bogdani doolsze i odlaze. 50 smo takvih imali.

'vako se mora misliti da sport ne izgubi smisao, ne sme biti ruglo društva, zna se ko je gazda

Mada to je vec reseno i izgladjeno, a Lokomotiva dobija king sajz penis od nas u petak.

Tepara odsustvuje desetak dana, dobro je.

AJMO BATO, TEKSTOVI JEFITNO, JOS MALO PA NESTALO MESTA ZA PLJUCKANJE PARTIZANA BATO. AJMO BATO, SAMO 5000 DINARI

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=01&dd=28&nav_id=805422