Prijava

Jal' je bilo spontano, il' ste videli neku seksi personu pa doživeli prosvetljenje? Koliko ste godinica imali?

Ja sam počeo da ga šiljim malo pre n'o što sam krenuo u školu, vadio sam ga po celom stanu i šibao dok ne zaboli.

EDIT: Žene, dolaz' vamo!

U petom razredu, ne znam koliko godina beše. Bacio sam prvi put na moju nastavnicu, njenu ćerku i njenu majku, kao fora grupnjak neki.

8 godina. Razbacali se nas trojica po senjaku, svako po strip i guli. Sećam se da me je golicalo do zla boga.

Једном ми је дошло да га издркам, јер сам чуо ту реч пре тога. И издрк'о сам. Мислим да ми је било 9 љета..

Ahahahahahaha, kakva bolesna tema. xD

Doppio, postovala si na temi, 'oćemo odgovor, nema povlačenja sad!

Ево ја ћу да будем прва девојка која одговара на тему, јер мислим да је маструбација здрава и нормална! :) Седми разред, тад подивљају хормони. Спонтано ваљда, 'де се сећам... :D

Sa 8-9 godina valjda, tako bzvz, skontao sam da mi prija ololo

Četvrti razred. Neki buržuj iz odeljenja je imo komp (mamu mu buržujsku) i gledali smo kod njega rniče. Nakon što sam u rniću video kako to tete rade čikama, došao sam kući i to isto uradio sam sebi;10 puta tog dana.
A kasnije sam, jer me nervirao taj lik, bacao na njegovu kevu neko vreme, i predlagao ostalima koji idu kod njega da napare oči njegovom kevom i da onda i oni bacaju na nju.
Osveta je bila slatka: on je jedini imao komp (a i rniče) a mi smo imali njegovu kevu.

Ма сви се пипкају и диркају тамо доле, од рођења! Питајте мајке да ли су вас лупале по прстима. :D

Jezonja je moj idol.
Ova tvoja dva komenta odoše na profil.

не знам за вас, ал ми смо у вртићи у предшколском имали већ неко "сексуално знање". међусобно смо се пипкали и нешто радили (нећу да кажем дркали, јер вероватно нисмо). такође је постојала пракса да оно кад нас васпитачице поподне сместе да кунтамо, а оне оду на кафу да трачаре чијем дечку је дужи и ко дуже траје, ми легнемо са девојчицама која нам се свиђа и онда додирујемо чку у рац, а неки пут и тројка, двоје дира једну и две дирају једног (то наравно ако је имо Екшн Мена, или плаву косицу ко ја). дуго сам се цимо да сам истрипово све ово јер ми је било нелогично са психолошко/развојне стране а онда сам гугло и видео неке чланке да васпитачице пријављују "сексуалне активности" клинаца. вероватно утицај спољне околине и опонашања ствари из филмова јебем ли га...

Ма сви се пипкају и диркају тамо доле, од рођења! Питајте мајке да ли су вас лупале по прстима. :D

Mene niko nije lup'o koliko se ja sećam... Znam da me je komšija nagovorio da pišam sa terase, sa drugog sprata. A ja ko klinac, bole me.. I vidi labuda sine hahah

kad sam imala 5 godina, sela sam na vrtesku i osetila vibracije, znala sam da je to TO.
malo kasnije pocela sam ozbiljno raditi na tome. :3

Ајд за овај други и да разумем, али зашто да тураш први на профил? Tебе мајка мора да је лупкала по ручицама! :D

KOJA CARSKA TEMA!!!
Odoše komentari na profil, pa to je blago!!
Elem lik it gud: šta bi bilo da si sela sa dedom u traktor?!

šta bi bilo da si sela sa dedom u traktor?!

bilo je i toga, ali kasnije..reko pocelo se raditi..
cak sam ga i vozila.

JEZONJA: jer ti je to prvi komentar (probijanje leda) i zbog one "masturbacija je zdrava i normalna" anamneze XD

Sećam se dobro, bilo je to jednom kad sam se kao mali igrao u pesku. Jednog dana reših iz zajebancije da turim kitu u zemlju baš da vidim šta će da bude.
A onda je srećnim spletom okolnosti počeo zemljotres, ostalo je istorija.

Али пипкање, диркање, јахање фотеље и трљање о оштре предмете није маструбација. Она почиње тек касније. Деци после 4-ог разреда не треба улазити у собу! :D