Prijava

U vrtiću. Imala nekih 5 godina, čini mi se. Pri popodnevnom spavanju ležala na stomaku, sa rukama među nogama. Protrljaš jednom, protrljaš drugi put, vidiš nešto lepo jebote. Nastaviš da trljaš i dođe do lepog osećaja prilikom kog se naježi celo telo.
Posle tog dana, nastavili da se nižu lepi osećaji... ;D

auuu jebote, ja sam kont'o da sam ja rano poceo, al sad kad procitam vase ispovjesti ispade da sam kasno.
ljeto izmedju 3 i 4 razreda osnovne (znaci nekih 9-10 godina valjda), msm da mi nikakav stimulans nije trebao i sjecam se da sam jednom na jebene Mumijeve drkao (e sad slucajnost ili neki psihicki poremecaj ne znam jebemliga)

ja ga na mumijeve bacim i dan danas.

Nisi rano, ne brini. lololo
Žene umeju da iznenade.
Često razmišljam, kako bih reagovala kada bih svoju ćerkicu recimo nahvatala da se trlja sa 5 godina?!

Јој у 6 разреду ваљда. Касно почео скроз.

Од своје двајспрве. Тад сам за рођендан од кеве добио трипл екс комплетић, који се састојао од розе дилда, јапанских куглица и канте вазелина. Већ пуних 7 година мушкарци не могу да ме задовоље као мој комплетић :*

Од своје двајспрве. Тад сам за рођендан од кеве добио трипл екс комплетић, који се састојао од розе дилда, јапанских куглица и канте вазелина. Већ пуних 7 година мушкарци не могу да ме задовоље као мој комплетић :*

aУ брате, потресна прича

jesi dobiJo i neku spaklicu uz kantu?

Leto, devedes seme. Kasandra, reprize na VHS-u. Osvaldo Rijos.

1998 ja mislim, bila je u pitanju ćerka moje učiteljice, moja prva žrtva.

Ја то не радим, није богуугодно...

Bogu možda nije, ali meni jeste!

Pa Mađarska krv je odradila pos'o!

Pa Mađarska krv je odradila pos'o!

Drago mi je, ja sam polutanac.

Kad malo porazmislim na tu temu...i ne čudi me da sam počela sa 5 godina!

95', njava novine iz turske, to mi najranije sećanje iz detinjstva a i najdraže

Kad malo porazmislim na tu temu...i ne čudi me da sam počela sa 5 godina!

Зашто сам ја почео тако рано ? засхто децхко :////