Prijava

OTKRIVAM VAM MOJU TAJNU.
JA
SAM
DEVESEDMO

http://www5.picturepush.com/photo/a/9153268/1024/Anonymous/Clip.jpg

...A postoje naravno i drugačiji pristupi, kada se primeti da moderatori zagorčavaju tvoj život ! :-)

Ume da bude surovan

HAHAHAHAHAHAHA

Ovom ste odabrali nešto pa ovo napisa?

Pa bio sam dobrotvoran, jer sam džin! :-)

Kurde ovo si pisao sa duplog!

Nisam, keve mi Nevenke, kopao sam po groblju od dosade, pošto noćas neću spavati ič, koliko vidim. :-)

Мој буразер је деведесосмо и има неке другарице због којих ми се грешне мисли јављају...

Hahahhah, da ideš u kurac.

Ja imam maderatore međ gejbuk prijateljima! Ja biti faca!

Poznajem osobu koja poznaje amburatora, fakjea.

Iskopajte defku o Svetoj Muluci Midzetskoj. Trust me.

Jbg ima skoro 400.000 u groblju, a nema pretrage. Moraćeš MI6 da unajmiš za to. :-)

ManUtdOwn18
Poznajem osobu koja poznaje amburatora, fakjea.

JA POZNAJEM DVA SADAŠNJA KARBURATORA I JEDNOG STAROG!!!1111

Jbg ima skoro 400.000 u groblju, a nema pretrage

Jel ima po autorima bar, po datumu?

Kurde, autor je jogurt_kifla. I taj dan je dobio ban, eto ti hint ;)

Lolololo, suze mi idu na oči :))

Е касно си сакрио име модератора који је обрисао .. Мада, не знам ни зашто га прикриваш ... И чек, он је само због ове дефиниције добио трајни?

Nesam školovala, od vremena, pa ne znam celu priču. :-)

Edit:

Е касно си сакрио име модератора који је обрисао .. Мада, не знам ни зашто га прикриваш ...

Pa softver Vuke je napravljen da samo modovi mogu da vide koji je mod obrisao, a ostalima piše samo "moderator"...pa rekoh da ne remetim Kaizenovo pravilo o tome. :-)

Zbog tog je dobio trajni. To je ona akcija "Sablja" i period sa čuvenom pričom o Andergraundovcima (grupa autora na fejsu koja se "lajkovala"). Neeeeeeću da ulazim u te priče, jer je stvarno trulo. Samo sam hteo da je pročitam ponovo.
Hvala Kurde :))

Haahha, dobar autor ovaj jogurt Marvele lolo, juce sam ga procitao. Ali brda postera ima bas.