Prijava

Али онда добијамо овакве ситуације:
http://vukajlija.com/detinjstvo-u-periodu-1995-1999/454473
Ако хоћете, отворите засебну тему о овоме, да не гушимо ову.

Немој мислити да сам против тога што си предложио. Ова дефиниција је одличан пример. Мени се не свиђа нимало, штавише, срање је дефиниција. Демотивација и ти фазони.

Ја сам пре да се новајлијама уместо теста интелигенције, на почетку постави услов да напишу дефиницију. Ако је дефиниција незадовољавајућег квалитета, онда нека га пуши ботина. Мада, ни од тога нема ништа..

Ја сам пре да се новајлијама уместо теста интелигенције, на почетку постави услов да напишу дефиницију. Ако је дефиниција незадовољавајућег квалитета, онда нека га пуши ботина. Мада, ни од тога нема ништа..

Ovako nešto nije loše, mada... mnogo autora se registruje samo da bi čitalo, ocenjivalo, ništa ne pišu od definicija.

Ali zato, neki postupak inicijacije ne bi bio loš... recimo, kontrola prve definicije. Ukoliko neko piše svoju prvu definiciju na sajtu, ona odlazi na moderisanje. Ukoliko je dovoljno dobra, smislena, ništa spektakularno, ali može da prođe, a da svakako nije ni plagijat, odobri se i autor od tog trenutka može definisati dalje. Znači, nema definisanja, dok ne položiš prijemni sa prvom definicijom.

Ја сам пре да се новајлијама уместо теста интелигенције, на почетку постави услов да напишу дефиницију. Ако је дефиниција незадовољавајућег квалитета, онда нека га пуши ботина. Мада, ни од тога нема ништа..

Хм... Идеја као идеја није лоша, али заборављамо чињеницу да скоро нико није имао добар старт на овом сајту. Скоро свакоме је прва дефиниција била срање.

Zato kažem da definicija ne mora biti posebno dobra, već u rangu proseka, tipa "đene-đene", čisto da se skapira da čovek zna šta znači definisanje.

Mislim da nema ništa od toga zbog proste činjenice da Kaizenu odgovara da mu bude što više ljudi na sajtu, tako da će ostati ovako. Mi moramo da nađemo neki naš način da se izborimo sa tim ljudima što non-stop bacaju govna a mogli bi da počnemo tako što im nećemo komentarisati ta govna, otvoriti temu gde ćemo prijavljivati da se što brže briše, a modovi da posećuju tu temu često, što neće biti problem jer će biti u vrhu aktivnih tema.
A to naše komentarisanje i kao sprdanje sa njima samo odmaže jer mnogo ljudi juri dobre defke preko komentara i onda samo mi sami zatrpavamo komentarima na neku sranje defku koja ne zaslužuje ni da se opsuje.

Хм... Идеја као идеја није лоша, али заборављамо чињеницу да скоро нико није имао добар старт на овом сајту. Скоро свакоме је прва дефиниција била срање.

Onda da mu se da 10 definicija na raspolaganje, pa kad sve ispuca, moderator vidi da li je za ban ili jok.
Onda, videti sve autore koji su duze vreme na sajtu, ako nemaju nista kvalitetno, ban. Ako neko korsti smajlije i ziljav govor u defki ili posteru, ban. Ali kad bi pri registraciji dobio link za neki IQ test (ima ih dosta na netu), bilo bi idealno. Onda se namikari da posalje taj mejl sa rezultatom na adresu administratora i da se vidi da li je za sajt.

Meni prva definicija preko 100 i kusur u plusu. Ja sam za. Ali im dati fore, prvih pet komada, čisto da se vidi ima li potencijala.

То за 10 дефиниција је океј, али ово уа IQ тест је лицемерно. Ја сам сигуран да многи већ популарни аутори имају интелигенцију испод просека. Да не набрајам који. Ако се већ уводе такви тестови, онда нека га раде сви аутори, а не само почетници. А и то је глупо, јер увек може да ради неко уместо тебе. У сваком случају је бесмислен такав тест.

Ja sam za, ali da se primenjuje retroaktivno. Nisam ni za kakav oblik diskriminacije. Nije istina da samo novajlije pišu očajno. Ko prođe test, dobije licencu na, recimo, pola godine, pa ponovo...

Да не набрајам који.

Aj nabrajaj. :P

То за 10 дефиниција је океј, али ово уа IQ тест је лицемерно. Ја сам сигуран да многи већ популарни аутори имају интелигенцију испод просека. Да не набрајам који. Ако се већ уводе такви тестови, онда нека га раде сви аутори, а не само почетници. А и то је глупо, јер увек може да ради неко уместо тебе. У сваком случају је бесмислен такав тест.

I to sto kazes. Mislim da je ipak 10 defki i kontrola kvaliteta najbolje resenje.

Taman posla.
Sve je idealno oko nas pa i Vuka treba da odiše bistrinom?!

http://www.iqtest.sk
едит: може и овај http://www.highiqsociety.org/

идемо, за све ауторе, ко не реши бан, ко реши остаје на сајту, живела дискриминација.

То за 10 дефиниција је океј, али ово уа IQ тест је лицемерно. Ја сам сигуран да многи већ популарни аутори имају интелигенцију испод просека. Да не набрајам који. Ако се већ уводе такви тестови, онда нека га раде сви аутори, а не само почетници. А и то је глупо, јер увек може да ради неко уместо тебе. У сваком случају је бесмислен такав тест.

А, и, између осталог, сваки тај тест на нету има решење, погађате - на нету. Колики год они тантуси били, сигурно знају да гуглују.

ЕДИТ И онда испаде да је Ајнштајн дошао из гроба, да напише коју дефиницију..

Шта год, само терајте фејзаџије са Вуке !!!1једанаест

Po koji put već ovaj predlog bokte
Protiv

Taman posla.
Sve je idealno oko nas pa i Vuka treba da odiše bistrinom?!

Па, пази, колико год Вукајлија била ретардиран сајт, мислим да је просек интелигенције чланова неупоредиво виши него на другим забавним сајтовима. Ваљда због колико-толико солидне модерације и одстрањивања тоталних дебила. Проблем настаје кад неки дебили постану идоли масе састављене из других дебила, па их одстранимо на једвите јаде тек касније. :))

Uvođenje testa inteligencije i starosne granice pri registraciji

Ukoliko je nešto lošeg kvaliteta, Kaizen će napraviti sistem koji će pomoći istom ili uposliti još ljudi koji će da čiste nekvalitet. Sigurno neće uraditi nešto što bi smanjilo posetu sajtu.

Ал рецимо, ја бих предложио да се фејсбук лајкови оставе само на одабраним дефиницијама

Sigurno neće uraditi nešto što bi smanjilo posetu sajtu.