Prijava

aurora trebala si da trazis od NadzakBabe broj telefona onoga lika sto je nju smarao pa ga posaljes kod te drugarice u stan

Nisam znala tad Nadžakov'cu, rado bih.
Fora s ovom mojom je, da to sam zaboravila napisati da i dalje priča koje sam đubre jer sam je izbacila na ulicu?!? Dve godine sunce ti jebem...

Ja se ne sećam ni jednog dobrog dela, verovali ili ne! Znam samo kome sam dao pare na zajam, a nije mi vratio. Jel' se to računa ovde?

Ja se ne sećam ni jednog dobrog dela, verovali ili ne! Znam samo kome sam dao pare na zajam, a nije mi vratio. Jel' se to računa ovde?

Ne, kurde. Samo neobični slučajevi ;)

Pa jes'...to da ti ne vrate pare je skroz uobičajeno...šta li ja to koj' moj spominjem uopšte!? :-)))

Fora s ovom mojom je, da to sam zaboravila napisati da i dalje priča koje sam đubre jer sam je izbacila na ulicu?!? Dve godine sunce ti jebem...

Jes, onaj lik bi joj objasnio zašto treba da napusti objekat.
Elem, šta da radiš, ljudi su nezahvalni i zlopamtila, ona je ubedila sebe da si ti đubre jer si je izbacila a to što se baškarila po tvojoj gajbi 2 jebene godine, to je zaboravila.

Ali realno, evo kako ja gledam. Meni je bitno da je meni mirna savest a ako neko ispadne loš prema meni, kontam da se sve vrati na ovaj ili onaj način. Ako se ne vrati samo, umešaću prste kako znam i umem. Osvetoljubiva, ljubi me majka :)

Ma ovu smo svi pomagali čitav život, neću ni da pišem o tome jebote, nego... Baš me i sad nanervira kad se setim. I to baš zato što je znam od srednje škole.
Ali brate vidiš kako je narod proklet, umesto da iskulira pa valjda ću joj još kad trebati, trebala je čuvati prijateljstvo, kontam ja da je ljuta što mora ići ali ipak...
I veš-mašinu je odnela :) Eto, al ne da bogo dobri, rikavela joj za dvajs dana kako sam čula.

Hahahahaha aurorororo izvini što se smejem, ali kad pročitah to za veš mašinu, bilo jače od mene :) Tako joj i treba... Jbg kapiram da ti je krivo i sve ali probaj da ne razmišljaš, ona je na gubitku svojom krivicom jer neće nikad naći takvu prijateljicu a tebe boli uvce.

I veš-mašinu je odnela

majke mi, jos samo da se posrala u bide

Pa da, mašina je vrh :))) Zato sam i pisala.
Ma nastavite, mogla bih ja ovde do ujutro. Fora je da ne dobrotu treba na kašičice deliti, al ne možeš jebaji ga tako. Onda si fin prema ljudima pa kontaju da mogu da te jašu odavde do večnosti.

Hahahahaha aurorororo izvini što se smejem, ali kad pročitah to za veš mašinu, bilo jače od mene :) Tako joj i treba... Jbg kapiram da ti je krivo i sve ali probaj da ne razmišljaš, ona je na gubitku svojom krivicom jer neće nikad naći takvu prijateljicu a tebe boli uvce.

Plusoomiljeno!

Auroro ispala si carica sto si je primila u stan/kucu, a ona ispala budala da ne kazem govno od coveka.
I nikad nece ljudi da je postuju zbog toga..
A to sto prica sa strane da te je izbacila, neka ti puca k... zbog toga...
Nije vazno sta ljudi misle o tebi, vazno je sta je istina.

Onda si fin prema ljudima pa kontaju da mogu da te jašu odavde do večnosti.

Plusoomiljeno!

E sad... Što se kajem- zato što sam za to vreme mogla zaista nekoj porodici poštenoj pomoći da su oni bili 'mesto nje, zato mi je žao. Jebeš nju, klošari ostaju klošari koliko god para da imaju. Inače isplati se pomoći ljudima, treba, jer to radiš prvenstveno zbog sebe nekako šta ja znam. Imala sam par slučajeva da su ljudi koji su odlučili zajebati narod tako što će od svakog uzeti pare na zajam i svesno ih zajebati jedino meni vratili uz reči Ti jedina nisi tražila kamatu? Jebiga, neki i nisu, ali niko zato što je to hteo namerno nego znala sam da nemaju da vrate. Eto i ova iz priče nije i nije mi zbog tih para žao nego je stvarno šupački odrađeno ovo s kućom.
Nastavite vi s pričom...

Ubacuj se slobodno ako imas jos nesto :)

Slazem se sa time da i kad nekom pomazes to radis za sebe. Ali opet, nije lepo ako nekom ucinis nesto, bilo kolka da je usluga, a on ti nit kaze hvala nit ista. Naravno da se covek nekim delom posle kaje..

Ne kajem se zbog učinjenog dobrog dela ako to neko zloupotrebi, ostaje mi samo nauk za budućnost, ništa više.

Ne kajem se za dobra djela. Nikad.

Многим "друговима" сам помагао око школе и кајем се што нисам узимао кинту кад сам могао.

svima nadjoh cimere sem sebi. sad ću ga ispušiti za uber jeftin stan na super lokaciji.

Šalabajzer

Ne kajem se za dobra djela. Nikad.

Да ли ће ти се став променити када неко добро делу учиниш?