Prijava

Ja sam iščitao mnogo autora i izdelio pluseve, a oni mene nikad! GAMAD!

+1

Ja sam iščitao mnogo autora i izdelio pluseve, a oni mene nikad! GAMAD!

Знам неке што су тако враћали услуге, ено их на стубу срама, лололол

Знам неке што су тако враћали услуге, ено их на стубу срама, лололол

:okrece se oko sebe i zvizduce:

Зар и ти Сале д снајперисто? Нисам бележио х))
Јбг, не осуђујем, погреши човек хД

Мој деда још пре мог рођења спас'о клинца из набујале реке. Одвео га кући, а кева ће: Фрањо сине, захвали се чики.
Од тад се сви колективно са колена на колено кајемо.

ne kajem se ni zbog jednog ucinjenog dobrog djela.
kajem se zbog toga sto sam ih cinio pogresnim osobama.

ne kajem se ni zbog jednog ucinjenog dobrog djela.
kajem se zbog toga sto sam ih cinio pogresnim osobama.

Каква дучићевска филозофија :)

Мене друг испали за бубицу дан пре испита, покајала сам се за све скрипте које сам му дала, све испите које сам му диктирала на бубицу и за сваки минут проведен у објашњавању задатака кад му је требало.

Дан после испале ме звао да ми тражи скрипту, јер нема одакле друг да му диктира на бубицу, на том истом испиту на ком је и мени требала. И шта мислите да ли сам му дала? Дала сам му курчину, ал скрипту јесам лоло. Кацам глупа.

Дала сам му курчину, ал скрипту јесам лоло. Кацам глупа.

svaka tebi cast. tako i treba. a njemu ce to da se vrati kad-tad. kad je on supak ne moras i ti da budes.

Да ,праве моралне вредности .......

Па оно, на крају сам ја научила тај испит ту ноћ и урадила подоста, контам да ћу положити, а он је изашао после 15мин од почетка испита, јер није могао никако лику који му диктира да пошаље испитна питања.

Дучић је бачје!
После тако нечега Мулуце, не бих му дао ни поред куће да ми прође. х))

tvrdim da uvijek treba pomoci nekome kome je pomoc potrebna. svakom se vrati po zasluzi, dobro boljim a lose gorim.

Više volim da pomognem nego da mi pomažu.
Ako pomognem,uradim to zato što hoću,ne da bih dobila zahvalnost.Dođe ta spoznaja s vremenom-da je ljudska zahvalnost i sećanje odavno izumrla kategorija.
A sam čin pomoći-ma kako mali ili veliki bio dovoljna je satisfakcija onom koji pomaže.
Međutim,ne treba sebe poništavati i izigravati Majka Terezu.Dozirano.

Зар и ти Сале д снајперисто? Нисам бележио х))
Јбг, не осуђујем, погреши човек хД

I ja enemy :) a znas ono novajlija zelja za prihvatanjem, za uspehom :) al racku :)
Al dobro stigao sam normalnim putem do uspeha :)

tvrdim da uvijek treba pomoci nekome kome je pomoc potrebna. svakom se vrati po zasluzi, dobro boljim a lose gorim.

Delim misljenje. Ali ipak taj kome pomognete treba da zapamti vasu pomoc, i da pritekne nekad kada vam ne ide..

svakom se vrati po zasluzi,

ХАХАХАХА! Која фора.
Кајем се за сва добра дела која сам урадио. Од сада не радим.

"tvrdim da uvijek treba pomoci nekome kome je pomoc potrebna. svakom se vrati po zasluzi, dobro boljim a lose gorim."
Мрзи ме да мењам на латиницу и цитирам.
Јесте, истина је ово. Али некад прође превише време док ти се врати добро, много, много времена. Али на крају схватиш да је вредело чекати и трпети.

Можеш да цитираш и ћирилицом исписаним

ЕТО, ЈОШ ЈЕДНО ДОБРО ДЕЛО, ДАНАС САМ ИСПУНИЛА КВОТУ

Delim misljenje. Ali ipak taj kome pomognete treba da zapamti vasu pomoc, i da pritekne nekad kada vam ne ide..

ne pomazem ni ja bas svakome, ali kad nekome pomognem cinim to zbog sebe, ako ta osoba bude u prilici da mi vrati a ne ucini to to vjerovatno znaci da treba nesto iz toga da naucim. i losa iskustva su korisna.

Извините хришћани, нисам вас препознала :) Ко тебе каменом, ти њега бацачем пламена.