Prijava

(Ne napisane se pise sastavljeno, pogresio sam u naslovu i sad ne znam kako to da ispravim).Zbog nemogucnosti da svaki dan ispisem definicija koliko ja hocu ostaje vishak koji je ogroman, zelim te definicije da prodam onima koji ovih dana nemaju inspiraciju.Cena po dogovoru.Bavim se takodje i kupovinom definicija na koje cu dobijati autorska prava od autora i preprodavati ih.

Човек просто побрљави... Пробај да пијеш алкохол, па ћеш онда (у случају да си трезан) моћи да дефинишеш, а временски простор између оставићеш за испашу мозга :=) Мозак на испаши = немање идеје за дефинисање :)))

Imam inspiraciju ali ipak da kupim nekolko da ih cuvam za crne dane.

Cena bi bila nekoliko pluseva na tvoje defke? :)

Ladjar ja mogu da definisem, pomazem onima koji ne mogu.
Ludi jos samo oko cene da se dogovorimo.
Acke91 cena bi bila cist dogovor, dakle u zavisnosti sta nudis ja se sa tim slazem ili ne, tj. prodajem ti definiciju ili ne.

Evo bas juce mi je preteklo 47 definicija, pa reko da ne propadnu. Sve su ok, potencijal nenapisanih def je od 10 do 15 palceva, u zavisnosti kako budu definisane. Voleo bi da za njih dobijem jedan akaunt iz 2008. da nije "vruc":) U slucaju da na lageru ima neki akaunt iz 2007. na moju ponudu slobodno dodaj nulu.

севаст продаје дефиниције ?

'Oće neko da kupi sve moje definicije i profil?

Ko daje više...da vidim ponude, kao na Ebay!

Početna cene 50 EU!

Ево ја ћу курде, не питам за цену... да се напокон дочепам тог првог места...

Pa ti si u Irskoj, a ne u Škotskoj.... :-) POČETNA je 50!

Ma pusti to "ne pitam za cenu"....Kol'ko je to "ne pitam" u evrima, a?

nije skotska daleko... :)

Khm....Maro, kako menjaš avatare iz dosade, mi koji ih pamtimo i povezujemo u jednu celinu(filtrirajuću Fotošop efekte u našim glavama) dolazimo do zaključka da ti ustvari izgledaš najbolje od sveg ženskog sveta na Vukajliji! ;-)

(Sad će valjda da pusti dušu i da neku konkretnu novčanu ponudu...komplimenti su čudo!)

Kurd, je l' može 100 e, al' na rate?
p.s. počinjem da plaćam kada primim prvu platu :)

Khm...a kol'ko je tebi leta, buduća trudbenice? Mislim, kad će ta plata, a? :-)

pa po mojim proračunima.. dok završim srednju, pa fax, pa dok nađem pos'o... pa kroz 10 godina :P
ali šta? to brrrrzo prođe :D

...Jbg, ja ću do tada da pušim neku šargarepu.
Ne može na rate, samo keš! Digni kredit!

evo... 100 e, plus kamata.. 115.

Dakle....Christine nudi 100 evra, keš! Jel' ima da neko nudi više?