Prijava

A čoveka.. Pazi na temu ko upravnik na tvorza..Tema bez oftopika je šit tema, upamti to..

EDIT: Eo da ne bude ope' oftopik:
http://www.youtube.com/watch?v=pTDHnsePS4Y&feature=related

Joj, ovo su oni sto se deru kad pevaju.Iskovali umjetnost kad su ovce na planini cuvali i kresali.Pokupili od njih beat.

@Zerocool Хвала на вашем цијењеном инпуту.

ZEROCOOL

Joj, ovo su oni sto se deru kad pevaju.Iskovali umjetnost kad su ovce na planini cuvali i kresali.Pokupili od njih beat.

Иш! ИШ, ВРАЗИ ТЕ ГОНИЛИ!

За вас и ваше уживање, Јандра, први и једини од свога имена међу јандрацима.

ЈандрО.
Јандрија Баљак звани Јандро.

Нема га ођка, а и не треба да буде, само му објашњавам да није ЈандрА. Не може никако бити ЈандрА.

E bio sam na Plitvicama u nedelju, lepo je biti na planini.

Нисам имао прилику да видим то уживо, нажалост. Само на фоткама. Следећи пут кад будем ишао, Плитвичка језера су под ставком обавезно.

Samo spremi dobro tabane, pošto ima dosta da se šparta. I ne hrani patke. I probaj točenu pivu, nije loša.

električar

Samo spremi dobro tabane, pošto ima dosta da se šparta.

Ма понесем боцун вина и моји табани неће остати без горива. Али мора да се долива, натенане, мало-помало.

@ Стивен Извињавам се, рефлексна екавица. Сремац сам, па екавим сва имена.

Awww, види теме...

oj, ovo su oni sto se deru kad pevaju.Iskovali umjetnost kad su ovce na planini cuvali i kresali.Pokupili od njih beat.

Враг ти срићу однијо!
Јандре јебе са својим брковима. Чуо сам да се вратио у родни крај и да ленчари по цео дан а да му жена све ради око куће. Лолололололо