Prijava

Реме дај линк :)
Ја сам замало заплако кад је Реме ставио ону женскињу која хоће да да сваком Кинезу који јој се понуди, зато што јој је жао шта је њен народ радио Јапанцима (тако нешто), а ја нисам Кинез.

Не памтим кацам последњи пут плако, ал најближе сам бијо кад су убили Дајмбега, много сам га готивијо и кад је Италија освојила свецко првенство у фудбалу ууста их јебем.

едит: Реме бате није човек монголоид, мого је и сам у рилејтед да нађе делове лололол

ne sjecam se jebemu... a bilo krs tih situacija sto suzu luce.

Ја сам се скењао кад сам гледао Уанс брадрс. Знаш Реме сигурно о чему се ради у том филму

Mene na suze jedino natera nečija smrt ili kad me udare negde oko nosa pa mi suzni kanal krene raditi.

Neverovatno sam imun na plakanje, čak i kad je neki ekstremni bol u pitanju, čak i nečija smrt. Ali se dobro sećam kad sam poslednji put plakao, verovali ili ne, kad sam gledao Milionera sa ulice! I to ne ono fazon malo, nego sam bogme zaplak'o k'o da mi se sin rodio! Sam sam sebe zgranuo. :)

ne placem nikada ali mi nekada neki sportski uspeh ili neka situacija natera onako malo suzu u oko, uglavnom od srece

Хахахахах Милионер је управо такав филм. Сентиментално срање за радну класу.

Е Мурињо сад видех да си поменуо Уанс брадрс. Јес добар филм, Дивац и Дражен. А до курца. Ја се нисам расплакао на то, али сам се добрано сморио.

А добро, то све зависи од твог расположења, кад гледаш, са ким...

Сентиментално срање за радну класу.

JA RADNA KLASA?! M'rš bre! :D :D :D Ma jebote, pogodila me jedna scena k'o da je nešto najtužnije što sam ikad video. Još je čudnije jer me nijedno, ali bukvalno nijedno takvo slično sentimentalno sranje nije pogodilo. Ma havarija. Kažem ti, samog sam sebe zgranuo. :)

Јаој, како беше радња, заборавио сам? Мислим да је мене сморило у том филму нешто кад су му урокалу буразера... Ал свеједно је срање филм, прављен да добије Оскара... Политички фазони и то...

Ma, radnja je mnogo duga. Mrzi me sad da ti sve prepričavam. Eve ti trejler pa se priseti. Znaš kako, koliko god da je film kliše, prijao mi je.
http://www.youtube.com/watch?v=AIzbwV7on6Q

Да, да... Сетио сам се. Ма Дони Бојл је краљ сентименталних филмова и филмова где гледаоца тера на чежњу и то...

Zvonko je KRALJINA! Nisam plakao, ali mi nije bilo svejedno.
Krenu mi suze na pojedine pesme. Samo muzika može da me pukne. Krenu mi suze i kad čujem "Hej Sloveni".

Ja pustim suzu kad god čujem onu pjesmu "SVI SMO MIIIIII REPUBLIKA SRPSKAAAAAA SVI SMO MIIIII ZA NJU ROĐENIIIII, MI SMO MALI ALI ZNAMO DA JE VOLIMO I NE DAMO JE NIKOM NIKADAAAAAA!" što neka pačurlija pjeva.....

Jedini film na kom zamalo da zaplačem, scena počinje na 3:00. Još ova jeziva muzika... Šta reći osim da se ovakve filmčine više ne prave!
http://www.youtube.com/watch?v=BdK0jaLuJL8

retko plače jedino kad gledam badi pas košarkaš
http://www.youtube.com/watch?v=Jqzd4edKg5w

Plak'o sam na Mirotvorca. Nu na ni na neno. Kad pjeva uspavanku, a ustaše je ubijaju.
To i dobrano me smori Nekako s proljeća spot od Brege i Koje, al' ne plačem. Suzdržim se.